20.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Дубль Супряги забезпечив Дніпру-1 перемогу над Карпатами

Дніпряни на своєму полі завдали поразки львівському колективу

Дубль Супряги забезпечив Дніпру-1 перемогу над Карпатами
© СК Дніпро-1

Порівняно з минулим туром головний тренер  «Дніпра-1» Дмитро Михайленко, який свого часу керував діями і «Дніпра», зробив мінімальні зміни у стартовому складі. Замість Шаповала, Куліша, Вакулка та Коркішка на поле вийшли Сніжко, Когут, Сафронов та Польовий. Щодо складу «Карпат», то замість Назарини, Ді Франко, Гуцуляка у гру вступили  Ковтун, Якимець та Бойчук.

Перша в історії зустрічей суперників гра розпочалася активніше зі сторони гостей, але після удару Понде м’яч влучив у штангу воріт господарів поля. Згодом лівий захисник Дубінчак зробив флангову передачу, але воротар «Дніпра-1» Юрчук зіграв надійно, перевівши м’яч на кутовий. Господарі поля також активно  організовували свої атаки, але ударам  Назаренка та Логінова бракувало влучності.

Міг відзначитися досвідчений Чичиков, але захисник «Карпат» ліквідував загрозу. І все ж, в середині тайму господарі поля відкрили рахунок. Після  рейду лівим флангом у виконанні Назаренка м’яч потрапив до 19-річого Супряги, який холоднокровно пробив в рамку воріт  - 1:0.  Згодом міг відзначитися і сам Чичиков, але Ковтун встиг заблокувати удар суперника.

На початку другого тайму «Карпати» могли відновити рівновагу у матчі, але Юрчук зумів парирувати удар люксембургця Мартінса. Гра і надалі проходила у жорсткій боротьбі і до небезпечних моментів біля обох воріт справа доходила нечасто.

В середині другої половини зустрічі удача знову посміхнулася господарям поля. У результаті протиборства Кльоц на думку арбітра Шурмана порушив правила у штрафному проти Супряги і сам потерпілий чітко реалізував удар з «позначки», ставши автором першого в УПЛ дублю гравців «Дніпра-1» - 2:0. Підопічні  Романа Санжара могли швидко скоротити розрив у рахунку, але після удару Дженнінгса м’яч влучив у поперечину воріт Юрчука.

В заключний відрізок матчу гравці «Карпат» намагалися скоротити відрив у рахунку, але через брак завершальних передач «зелено-білим» бракувало влучності. Рахунок міг бути ще більш переконливішим на користь «Дніпра-1», але ударам орендованих у «Динамо» Булеци та Супряги бракувало влучності.

У підсумку завершилася пропускна серія Дніпра-1, яка тривала в УПЛ 6 ігор – 9 м’ячів. А Роман Санжар на чолі різних команд УПЛ став свідком 200-го пропущеного голу своїх підопічних:  198 – в «Олімпіку» та 2  - в «Карпатах». В результаті «Дніпро-1» після цього матчу піднявся на 5-е місце у турнірній таблиці, а «зелено-білі» залишилися на 9-му.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 8-й тур.

«Дніпро-1» - «Карпати» - 2:0


Владислав Супряга (27, 71 - з пенальті)

Ігор Когут (60), Володимир Польовий (63), Сергій Кравченко (79) - Сергій Вакуленко (69), Крістіан Понде (79)

«Дніпро-1»: Валерій Юрчук - Максим Лопирьонок, Олександр Сафронов, Сергій Логінов, Володимир Польовий - Сергій Кравченко, Олександр Сніжко (Арсеній Батагов, 71), Ігор Когут (Сергій Булеца, 80), Олексій Чичиков - Олександр Назаренко, Владислав Супряга (Станіслав Куліш, 90)

«Карпати»: Роман Підківка - Марвін Мартінс, Тім Халл, Сергій Вакуленко (Фран Войкович, 81), Владислав Дубінчак - Дмитро Кльоц, Володимир Якимець (Кирил Кириленка, 64) - Діого Дженнінгс, Александру Бойчук (Артем Козак, 85), Олексій Ковтун - Крістіан Понде

Арбітр: Денис Шурман (Київська область)

Стадіон «Дніпро-Арена» (Дніпро)

ДНІПРО-1 - КАРПАТИ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vladislavxx
    vladislavxx, 25.09.2019 23:58
    0
    akush777, 20.09.2019 20:58
    Вот это мощь...вот это сила)
    та да
    vladislavxx
    vladislavxx, 25.09.2019 23:57
    0
    крутой пёс
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.09.2019 09:11
    -3
    wicker, 20.09.2019 23:50
    один травма, інший 4 картки
    Ой, шось вітька, ти засмучений... А скільки оптимізму після ворскли було ... Вітька, шосі стало?!
    OKs100
    online
      OKs100, 21.09.2019 00:43
    +4
    Александр Жаирс, 20.09.2019 23:29
    Сегодня в составе Днепра-1 выходили три чемпиона Мира-Супряга-19лет;Сафронов-20лет;
    Булеца-20лет,плюс молодые-Назаренко-19лет;Батагов-17лет! Эти мальчишки уже сейчас играют во взрослый футбол,думаю,они будущее украинского футбола.
    Да. Может уже все забыли, но тот же Лунин начинал с Днепра, когда ему, зеленому вратарю доверились и он стал основным.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 21.09.2019 00:25
    +3
    Днепр молоды! Михайленко лучший!
    wicker
    online
      wicker, 20.09.2019 23:50
    +3
    andreypoltava231, 20.09.2019 21:39
    а что это за состав такой в Карпат? Где Ди Франко...Гуцуляк?))
    один травма, інший 4 картки
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 20.09.2019 23:29
    +9
    Сегодня в составе Днепра-1 выходили три чемпиона Мира-Супряга-19лет;Сафронов-20лет;
    Булеца-20лет,плюс молодые-Назаренко-19лет;Батагов-17лет! Эти мальчишки уже сейчас играют во взрослый футбол,думаю,они будущее украинского футбола.
    Observ45
    Observ45, 20.09.2019 22:45
    -1
    akush777, 20.09.2019 20:58
    Вот это мощь...вот это сила)
    Не побачив від "Дніпра" якоїсь надігри, так перебігали і перештовхали. А ще провпльна тактика навісів від львів'ян - очевидний мінус тренерському штабу.
    Ruslan
      Ruslan, 20.09.2019 22:36
    -6
    dudigo78, 20.09.2019 21:04
    як за два тижні можна було так розвалити гру в захисті? Стільки моментів з Карпатами хіба Шахтар мав. Я надіюсь керівництво Карпат задоволено грою? Це саме те, чого ви хотіли звільняючи Чижевського?
    Та там судячи з статистики всього лиш 8 ударів у Дніпра, правда 5ть в площину. З тих 5-ти реалізовано два. Як можна розвалювати те чого нема і не було? А от у Карпат було 14-ть ударів. Результат ноль. Частіше треба тренерів міняти... в пацанів вже там каша в голові
    DK1961
    DK1961, 20.09.2019 22:17
    +11
    От всей души поздравляю Днепр и лично Супрягу! И желаю занять как можно более высокое место в вышке!
    И тоже передаю привет суркисятам. Тымчик, Леднев, Михайличенко, Русин, Калитвинцев, Алибеков, Булеца, Супряга... ВАМ не подходят???!!!
    OKs100
    online
      OKs100, 20.09.2019 22:15
    +5
    fedd1979, 20.09.2019 21:42
    "да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))"
    "Супряга передаёт привет динамовским физрукам"
    "Привет фузручилам Динамовским!"
    Я просто не розумію тих, хто пише такі речі. Супряга має показувати якісну гру і забивати не раз через шість. а регулярно. І тільки тоді можна буде комусь передавати привіти. А якщо, вибачте, вже Михайленко натякає, що Супряга не грає, бо до його гри є питання; якщо він і цього сезону за "Дніпро" провів більше невдалих ігор, як вдалих, то нащо ці привіти??? Все в житті потрібно заслужити, вигризти. От хай і гризе, хай показує, що він - не черговий Бєсєдін, Гладкий, Кравець, а справжній форвард високого класу. Тоді й буде грати за "Динамо". Але поки ще він далеко не показав себе. Вибачте, однією чи двома грою з голами не можна визначати його класність. Ми всі бачили багато інших - провальних ігор. Його перша задача - щоб таких не було.
    Форварда во многом делает его команда, которая выводит его на забивные позиции, а он лишь придает голевым ситуациям небольшие штрихи, которые и приводят к голам. Наш же чемпионат, это тупая борьба автобусов - кто быстрее отбежит назад всей командой и встанет в своей штрафной. Тут даже Роналду или Мессии сложно было бы забивать каждую игру, тем более играя за одну из самых дешевых команд.
    PFCLviv
      PFCLviv, 20.09.2019 22:13
    -8
    wicker, 20.09.2019 21:52
    1. Мінус три основних гравці. 2. Інфа Санжару - Ковтун ДНО, 3. Очевидний прорахунок стартового складу, а саме Ковтун ПНХ, Вакуленко на його місце, Вербний на місце Назарини, а ізраільтянин на фланг, а бразтльця тримати на заміну, Понде, чи молдаванина.
    вітька, ти вічний оптиміст...
    PFCLviv
      PFCLviv, 20.09.2019 22:11
    -8
    Shevchenka2019, 20.09.2019 21:10
    А фек@лу по єб@лу. Антирекорд)))
    Тв@рюка чула фанів Карпат,? 4ул@) а коли твої фек@ли там були-тишина. Без фанатів,без традицій кусок г@мн@!
    Розривом овечої дупи задоволений !
    MaxUa
    online
    MaxUa, 20.09.2019 22:10
    +1
    fedd1979, 20.09.2019 21:42
    "да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))"
    "Супряга передаёт привет динамовским физрукам"
    "Привет фузручилам Динамовским!"
    Я просто не розумію тих, хто пише такі речі. Супряга має показувати якісну гру і забивати не раз через шість. а регулярно. І тільки тоді можна буде комусь передавати привіти. А якщо, вибачте, вже Михайленко натякає, що Супряга не грає, бо до його гри є питання; якщо він і цього сезону за "Дніпро" провів більше невдалих ігор, як вдалих, то нащо ці привіти??? Все в житті потрібно заслужити, вигризти. От хай і гризе, хай показує, що він - не черговий Бєсєдін, Гладкий, Кравець, а справжній форвард високого класу. Тоді й буде грати за "Динамо". Але поки ще він далеко не показав себе. Вибачте, однією чи двома грою з голами не можна визначати його класність. Ми всі бачили багато інших - провальних ігор. Його перша задача - щоб таких не було.
    "Все в житті потрібно заслужити, вигризти."
    Вы все-таки уточняйте, что эта фраза относится только к тем, кто не родился с серебряной ложкой во рту. В том смысле, что это не аксиома.
    wicker
    online
      wicker, 20.09.2019 21:52
    0
    1. Мінус три основних гравці. 2. Інфа Санжару - Ковтун ДНО, 3. Очевидний прорахунок стартового складу, а саме Ковтун ПНХ, Вакуленко на його місце, Вербний на місце Назарини, а ізраільтянин на фланг, а бразтльця тримати на заміну, Понде, чи молдаванина.
    fedd1979
    online
    fedd1979, 20.09.2019 21:42
    +3
    "да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))"
    "Супряга передаёт привет динамовским физрукам"
    "Привет фузручилам Динамовским!"
    Я просто не розумію тих, хто пише такі речі. Супряга має показувати якісну гру і забивати не раз через шість. а регулярно. І тільки тоді можна буде комусь передавати привіти. А якщо, вибачте, вже Михайленко натякає, що Супряга не грає, бо до його гри є питання; якщо він і цього сезону за "Дніпро" провів більше невдалих ігор, як вдалих, то нащо ці привіти??? Все в житті потрібно заслужити, вигризти. От хай і гризе, хай показує, що він - не черговий Бєсєдін, Гладкий, Кравець, а справжній форвард високого класу. Тоді й буде грати за "Динамо". Але поки ще він далеко не показав себе. Вибачте, однією чи двома грою з голами не можна визначати його класність. Ми всі бачили багато інших - провальних ігор. Його перша задача - щоб таких не було.
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 20.09.2019 21:39
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    а что это за состав такой в Карпат? Где Ди Франко...Гуцуляк?))
    Valentin Shouya
    Valentin Shouya, 20.09.2019 21:26
    +6
    Ці команди дуже не стабільно грають,отже обом ще багато працювати! Загалом як і усьому чемпіонатові,дуже відстаємо у розвитку футболу!
    Але обом цим командам симпатії,вони мають стадіони,мають вболівальників. Є для кого грати,то ж уперед!
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 20.09.2019 21:20
    +9
    Привет фузручилам Динамовским!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 20.09.2019 21:15
    -6
    Фек@ли. Сектор фанів фек@л завтра? 0?))) П нх. А фек@лу по єб@лу,без фанатів,без традицій кусок г@мн@))))
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 20.09.2019 21:01
    +14
    Супряга передаёт привет динамовским физрукам.
    DK1961
    DK1961, 20.09.2019 22:17
    +11
    От всей души поздравляю Днепр и лично Супрягу! И желаю занять как можно более высокое место в вышке!
    И тоже передаю привет суркисятам. Тымчик, Леднев, Михайличенко, Русин, Калитвинцев, Алибеков, Булеца, Супряга... ВАМ не подходят???!!!
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 20.09.2019 23:29
    +9
    Сегодня в составе Днепра-1 выходили три чемпиона Мира-Супряга-19лет;Сафронов-20лет;
    Булеца-20лет,плюс молодые-Назаренко-19лет;Батагов-17лет! Эти мальчишки уже сейчас играют во взрослый футбол,думаю,они будущее украинского футбола.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 20.09.2019 21:20
    +9
    Привет фузручилам Динамовским!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 20.09.2019 21:04
    +9
    як за два тижні можна було так розвалити гру в захисті? Стільки моментів з Карпатами хіба Шахтар мав. Я надіюсь керівництво Карпат задоволено грою? Це саме те, чого ви хотіли звільняючи Чижевського?
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 20.09.2019 21:04
    +8
    Карпати - команда без захисту яка не вміє грати в комбінаційний футбол. Перемога Дніпра закономірна.
    Valentin Shouya
    Valentin Shouya, 20.09.2019 21:26
    +6
    Ці команди дуже не стабільно грають,отже обом ще багато працювати! Загалом як і усьому чемпіонатові,дуже відстаємо у розвитку футболу!
    Але обом цим командам симпатії,вони мають стадіони,мають вболівальників. Є для кого грати,то ж уперед!
    OKs100
    online
      OKs100, 20.09.2019 22:15
    +5
    fedd1979, 20.09.2019 21:42
    "да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))"
    "Супряга передаёт привет динамовским физрукам"
    "Привет фузручилам Динамовским!"
    Я просто не розумію тих, хто пише такі речі. Супряга має показувати якісну гру і забивати не раз через шість. а регулярно. І тільки тоді можна буде комусь передавати привіти. А якщо, вибачте, вже Михайленко натякає, що Супряга не грає, бо до його гри є питання; якщо він і цього сезону за "Дніпро" провів більше невдалих ігор, як вдалих, то нащо ці привіти??? Все в житті потрібно заслужити, вигризти. От хай і гризе, хай показує, що він - не черговий Бєсєдін, Гладкий, Кравець, а справжній форвард високого класу. Тоді й буде грати за "Динамо". Але поки ще він далеко не показав себе. Вибачте, однією чи двома грою з голами не можна визначати його класність. Ми всі бачили багато інших - провальних ігор. Його перша задача - щоб таких не було.
    Форварда во многом делает его команда, которая выводит его на забивные позиции, а он лишь придает голевым ситуациям небольшие штрихи, которые и приводят к голам. Наш же чемпионат, это тупая борьба автобусов - кто быстрее отбежит назад всей командой и встанет в своей штрафной. Тут даже Роналду или Мессии сложно было бы забивать каждую игру, тем более играя за одну из самых дешевых команд.
    OKs100
    online
      OKs100, 21.09.2019 00:43
    +4
    Александр Жаирс, 20.09.2019 23:29
    Сегодня в составе Днепра-1 выходили три чемпиона Мира-Супряга-19лет;Сафронов-20лет;
    Булеца-20лет,плюс молодые-Назаренко-19лет;Батагов-17лет! Эти мальчишки уже сейчас играют во взрослый футбол,думаю,они будущее украинского футбола.
    Да. Может уже все забыли, но тот же Лунин начинал с Днепра, когда ему, зеленому вратарю доверились и он стал основным.
    Сергей Долина
    online
      Сергей Долина, 21.09.2019 00:25
    +3
    Днепр молоды! Михайленко лучший!
    wicker
    online
      wicker, 20.09.2019 23:50
    +3
    andreypoltava231, 20.09.2019 21:39
    а что это за состав такой в Карпат? Где Ди Франко...Гуцуляк?))
    один травма, інший 4 картки
    fedd1979
    online
    fedd1979, 20.09.2019 21:42
    +3
    "да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))"
    "Супряга передаёт привет динамовским физрукам"
    "Привет фузручилам Динамовским!"
    Я просто не розумію тих, хто пише такі речі. Супряга має показувати якісну гру і забивати не раз через шість. а регулярно. І тільки тоді можна буде комусь передавати привіти. А якщо, вибачте, вже Михайленко натякає, що Супряга не грає, бо до його гри є питання; якщо він і цього сезону за "Дніпро" провів більше невдалих ігор, як вдалих, то нащо ці привіти??? Все в житті потрібно заслужити, вигризти. От хай і гризе, хай показує, що він - не черговий Бєсєдін, Гладкий, Кравець, а справжній форвард високого класу. Тоді й буде грати за "Динамо". Але поки ще він далеко не показав себе. Вибачте, однією чи двома грою з голами не можна визначати його класність. Ми всі бачили багато інших - провальних ігор. Його перша задача - щоб таких не було.
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 20.09.2019 21:00
    +3
    да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))
    akush777
      akush777, 20.09.2019 20:58
    +2
    Вот это мощь...вот это сила)
    MaxUa
    online
    MaxUa, 20.09.2019 22:10
    +1
    fedd1979, 20.09.2019 21:42
    "да он сырой да он не тянет)) другое дело нападачи динамо с десной!)))"
    "Супряга передаёт привет динамовским физрукам"
    "Привет фузручилам Динамовским!"
    Я просто не розумію тих, хто пише такі речі. Супряга має показувати якісну гру і забивати не раз через шість. а регулярно. І тільки тоді можна буде комусь передавати привіти. А якщо, вибачте, вже Михайленко натякає, що Супряга не грає, бо до його гри є питання; якщо він і цього сезону за "Дніпро" провів більше невдалих ігор, як вдалих, то нащо ці привіти??? Все в житті потрібно заслужити, вигризти. От хай і гризе, хай показує, що він - не черговий Бєсєдін, Гладкий, Кравець, а справжній форвард високого класу. Тоді й буде грати за "Динамо". Але поки ще він далеко не показав себе. Вибачте, однією чи двома грою з голами не можна визначати його класність. Ми всі бачили багато інших - провальних ігор. Його перша задача - щоб таких не було.
    "Все в житті потрібно заслужити, вигризти."
    Вы все-таки уточняйте, что эта фраза относится только к тем, кто не родился с серебряной ложкой во рту. В том смысле, что это не аксиома.
    vladislavxx
    vladislavxx, 25.09.2019 23:58
    0
    akush777, 20.09.2019 20:58
    Вот это мощь...вот это сила)
    та да
    vladislavxx
    vladislavxx, 25.09.2019 23:57
    0
    крутой пёс
    wicker
    online
      wicker, 20.09.2019 21:52
    0
    1. Мінус три основних гравці. 2. Інфа Санжару - Ковтун ДНО, 3. Очевидний прорахунок стартового складу, а саме Ковтун ПНХ, Вакуленко на його місце, Вербний на місце Назарини, а ізраільтянин на фланг, а бразтльця тримати на заміну, Понде, чи молдаванина.