Карпати за останні 8 років змінили 21 тренера

На місце Олександра Чижевського прийшов Роман Санжар

Карпати за останні 8 років змінили 21 тренера
© 2+2. Олександр Чижевський
Львівські «Карпати» за останні 8 років змінили 21 тренера. Уже після 6 турів УПЛ 2019/20 на місце Олександра Чижевського прийшов новий наставник Роман Санжар.
 
Спортивний директор Олег Бойчишин розповів, що попередній тренер не дає агресії в атаці. Але чутки пов'язують зміну тренера з впливом у львівському клубі агента Вадима Шаблія.
 
Новий наставник клубу Роман Санжар вже здобув першу перемогу з «Карпатами» в УПЛ.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПРОФУТБОЛ

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    waw
    waw, 16.09.2019 19:15
    +3
    в дима опція "зміна тренера" спрацьовує через 3 місяці,в суркіса - через 3 роки,два найуспішніші менеджери
    PFCLviv
      PFCLviv, 16.09.2019 18:58
    -4
    Блукаючі вівці ФК Сільмаш ...
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 16.09.2019 16:33
    +3
    Похоже, "метят" в книгу рекордов Гиннеса.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 16.09.2019 16:17
    0
    2.6 тренера в рік!Я всіх і незгадаю ...це напевно рекорд світового масштабу...р.s.провсяк випадок:"перефарбований"-пливи полтвою,ну ти вкурсі...
    Oleksiy Borysyuk
      Oleksiy Borysyuk, 16.09.2019 15:37
    +2
    Очко)
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 16.09.2019 15:01
    +3
    А можно и мне порулить,хоть пару месяцев
    wicker
    online
      wicker, 16.09.2019 14:44
    -2
    Усе вірно, якщо немє результату, то або сутенера міняти, або повій, а ліжками нех*р совгати....
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.09.2019 14:31
    +4
    Плачевна історія по тренерах. Бойчишин щ та шм@та. Тиск вболівальників і данєцкий заговорив україською. Нехай дає результат,а далі подивимось.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 16.09.2019 14:31
    +4
    Плачевна історія по тренерах. Бойчишин щ та шм@та. Тиск вболівальників і данєцкий заговорив україською. Нехай дає результат,а далі подивимось.
    waw
    waw, 16.09.2019 19:15
    +3
    в дима опція "зміна тренера" спрацьовує через 3 місяці,в суркіса - через 3 роки,два найуспішніші менеджери
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 16.09.2019 16:33
    +3
    Похоже, "метят" в книгу рекордов Гиннеса.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 16.09.2019 15:01
    +3
    А можно и мне порулить,хоть пару месяцев
    Oleksiy Borysyuk