14.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Дебютний матч Санжара у керма Карпат увінчався перемогою

Львівська команда вдома обіграла полтавську «Ворсклу» з рахунком 2:1

Дебютний матч Санжара у керма Карпат увінчався перемогою
© ФК Карпати Львів
У поєдинку 7-го туру чемпіонату України з футболу львівські «Карпати» приймали полтавську «Ворсклу».
 
Це був перший офіційний матч Романа Санжара в якості головного тренера львівської команди. Само собою, фахівець не хотів вдарити у бруд обличчям перед львівськими фанатами, яких, до слова, зібралося на стадіоні «Україна» не так вже й багато.
 
Команди почали матч неквапливо, з лінню. Тим більш несподіваним був шанс Габелка відкрити рахунок вже на 7-й хвилині зустрічі. Коломоєць протягнув м'яч по центру і віддав наліво Габелку, той, довго не роздумуючи, вдарив — м'яч влучив у зовнішню сторону ближньої штанги воріт «Карпат».
 
Боролися команди багато, а моментів було мало. Незважаючи на те, що ближче до середини першого тайму швидкість гри зросла, видовищною її назвати було важко. Правда, непоганий шанс відкрити рахунок був у Дженнінгса на 25-й хвилині зустрічі. Гравець господарів вискочив на побачення з Ткаченком по місцю правого інсайда, але переграти голкіпера полтавчан не зумів.
 
А як на 32-й хвилині не забив Денис Васін! Схоже, цей епізод буде йому ще довго снитися. Після метушні у штрафному «Карпат» біля воріт львів'ян стояли двоє: м'яч і Васін. Але футболіст «Ворскли» якимось чином примудрився не влучити по круглому...
 
На 41-й хвилині зустрічі гості все ж забили. Причому не без частки везіння. Після навісу з лівого флангу м'яч влучив у груди Назарині, футболіст господарів хотів його чи то прийняти, то чи скинути свого партнера, але скинув точно під удар Баєнку, який не посоромився і з кількох метрів розстріляв Підківку. На рахунку Назарини антиассист.
 
Суперники спокійно закінчили перший тайм, а друга половина зустрічі почалася з фолів. «Карпати» і «Ворскла» тимчасово забули про футбол і з захватом почали лупити один одного по ногах. До честі головного арбітра матчу Ігоря Пасхала, він не дав грі перетворитися на побоїще, а карток дав рівно стільки, скільки потрібно.
 
«Карпати» все-таки забили на 57-й хвилині після розіграшу штрафного, але при цьому відразу декілька футболістів львів'ян залізли в офсайд, про що справедливо просигналізував суддівський свисток.
 
Час минав, моментів у «Карпат» не було, рахунок «Ворсклу» цілком влаштовував. Але на 68-й хвилині після розіграшу львів'янами кутового Мартінс завдав удар по воротах, і м'яч знайшов руку Чеснакова. Пасхал, не роздумуючи, вказав на «точку». До м'яча підійшов Понде і потужним ударом в лівий верхній від себе кут зрівняв рахунок в матчі.
 
Львів'яни підбадьорилися, а у «Ворскли», схоже, вичерпався запал. Ні, гості намагалися атакувати, били по воротах Баєнко і Петрович, а забили знову «Карпати». На 80-й хвилині господарі отримали право на кутовий. Гуцуляк вдало скинув м'яч на Мартінса, який зробив вчасний ривок, і той без проблем проштовхнув його у ворота з близької відстані. Тут же «Карпати» могли забивати і третій, але після удару Ді Франко ворота полтавчан виручила поперечина.
 
У кінцівці зустрічі кілька разів вдало зіграв Підківка, виручивши свою команду. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Карпат» над «Ворсклою» з рахунком 2:1. Це всього лише друга перемога львів'ян у поточному сезоні УПЛ, яка дозволила «Карпатам» стрибнути з 11-го на поточне 7-е місце в турнірній таблиці.
 
Ну а перший млинець головного тренера «Карпат» Романа Санжара вийшов зовсім не грудкою. Незважаючи на відставання в рахунку, «зелено-білі» знайшли в собі сили переломити хід поєдинку і вирвати перемогу. Не без частки удачі, само собою, але що в футболі буває без удачі?
 
Михайло ШАПОВАЛОВ
 
Українська Прем'єр-ліга. 7 тур.
 
«Карпати» — «Ворскла» — 2:1
 Понде, 69, з пенальті, Мартінс, 80 — Баєнко, 41
 
«Карпати»: Підківка — Дубінчак, Вакуленко, Халл, Мартінс, Назарина (Войкович, 77), Кльоц, Ді Франко (Лейоус, 90), Гуцуляк, Понде, Дженнінгс (Бойчук, 65).
Запасні: Кудрик, Ковтун, Якімець, Вербний.
 
«Ворскла»: Ткаченко — Пердута, Чеснаков, Сапай, Васін (Якубу, 65), Петрович (Ндіайе, 86), Ребенок, Луїзао, Габелок, Баєнко, Коломоєць (Хебай, 85).
Запасні: Резник, Скляр, Козиренко, Стрижак.
 
 Ді Франко, 38, Кльоц, 45+1 — Коломоєць, 18, Васін, 53, Чеснаков, 68, Сапай, 81
 
Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 12:04
    0
    Хвороба Гюнтера — одна з форм еритропоетичної порфирії, за якої збільшується утворення порфірину еритроїдними клітинами в кістковому мозку внаслідок недостатності уропорфіроген-III-косинтетази.
    Діагноз фек@ла!
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 15.09.2019 11:07
    +4
    Чому думки в коментарях тільки про погане, Ви самі себе зїдаєте. А новина - приємна - вольова перемога Карпат. Бажаю успіхів тренеру і команді - є надія
    PFCLviv
      PFCLviv, 15.09.2019 09:12
    -21
    Так, вівці, ви домашнє завдання від мене вивчили?! Історію Сільмашу вже знаєте ?!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 08:22
    +3
    Загорецька попустил@ отих @налів,що тут бикуюить і вони засц@ли щось відповісти,а тут клацати і самим себе п0пускати вони мастаки)
    Kl65
      Kl65, 15.09.2019 00:26
    +8
    PFCLviv, 14.09.2019 23:46
    Руслану, Ростику і іншим братам "Добраніч" !!!
    Тільки ЛЬВІВ, тільки ЛЬВІВ"ЯНИ !!! Городяни !!!
    п.с. Без всяких Сільмашів і їх овечої ферми ...
    Ого скільки ти акаунтів тут розвів)) Аж 3 тіпа фанів фекала))
    romprest
      romprest, 15.09.2019 00:09
    +11
    З фекалами все дуже просто: на гілку вкраденої команди у рівенчан ніхто не заходить. Хто ж тоді інтелектуальні бесіди їх прочитає?
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 14.09.2019 23:56
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 14.09.2019 23:46
    Руслану, Ростику і іншим братам "Добраніч" !!!
    Тільки ЛЬВІВ, тільки ЛЬВІВ"ЯНИ !!! Городяни !!!
    п.с. Без всяких Сільмашів і їх овечої ферми ...
    всё-таки обратись к врачу) очень тебя прошу)
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.09.2019 23:56
    -22
    PFCLviv, 14.09.2019 23:46
    Руслану, Ростику і іншим братам "Добраніч" !!!
    Тільки ЛЬВІВ, тільки ЛЬВІВ"ЯНИ !!! Городяни !!!
    п.с. Без всяких Сільмашів і їх овечої ферми ...
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.09.2019 23:46
    -26
    Руслану, Ростику і іншим братам "Добраніч" !!!
    Тільки ЛЬВІВ, тільки ЛЬВІВ"ЯНИ !!! Городяни !!!
    п.с. Без всяких Сільмашів і їх овечої ферми ...
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.09.2019 23:44
    -26
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Сільмаш_(футбольний_клуб,
    _Львів)
    «Сільма́ш» — футбольний клуб з міста Львова. Існував протягом 1961—1962 років. Чемпіон Львівської області 1961 і 1962. На основі «Сільмаша» в 1963 році створено клуб «Карпати» (Львів).
    =====================================================================
    Йду спати ! А ви, вівці, тим часом вчіть свою історію, це встид її не знати !
    Добраніч, парнокопитні!
    Ruslan
      Ruslan, 14.09.2019 23:42
    -18
    Ростик Карпа, 14.09.2019 19:50
    Карпати більше атакували, можливо і заслужили перемогу але всерівно гра слабенька, майже кожна атака через захист проходила... Ворскла взагалі слабо...
    судячи з статистики більше атакувала Ворскла. КаЛ-Вор удари 8-9, в створ 3-7.
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.09.2019 23:40
    -24
    dudigo78, 14.09.2019 23:24
    та мені насрати на ваш фекал. Мене реально веселить, що вам какахам не насрати на Карпати. ви ж смердюхи прожити без Карпат і дня не можете. Читаю новини про фекал, то хіба лємберг час від часу якусь оду напише, а як тільки новина пов'язана з Карпатами ви всі троє чи четверо (більше у фекала нема вболівальників) як мухи злітаєтесь. Вважайте цієї ночі від жовчі не подавіться. Всіх вас ще раз з перемогою Карпат
    У Карпат просто фанів вже немає тому ми вимушені коментувати
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.09.2019 23:40
    -26
    dudigo78, 14.09.2019 23:38
    не таким ублюдкам як ти розказувати комусь про історію. по-перше в теперішнього твого недоклубу взагалі історії нема і не буде, по-друге ще два роки тому ти свій монітор на компі після кожної перемоги Карпат забризкував від щастя. Таких безпринципних і безхребетних створінь ніхто і ніколи не поважає. Можна втратити команду, але починати проклинати ще донедавна свою улюблену команду і глорити за іншу - це називається.... та йух його знає як це називається. так можуть поступати лише опущені чмошники. Та, і нарешті почни вже виходити на вулицю. Ніхто більше чіпати тебе не буде. Я взанвав
    Правонаступник ФК Сільмаш, ти чого своєї історії встидаєшся ?! Вівці, ви чого зраджуєте дідів з Сільмашу ?!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2019 23:39
    +9
    Ruslan, 14.09.2019 23:34
    Нарешті свято! КаЛ скоро пахнути почне? Гівнюхам на радість))) Бачу в вас друге дихання появилось нарешті... жваво на сайт заходите, повні радості і гордості щось там строчите і на Львів др.чите. Нічо, це до наступного матчу. Що там в вас? Мегатяжкий виїзд в Дніпро. На тому радість і закінчиться...)))
    іди проспись, а то бідолаха по ночам не спиш Світоліну з Ястремською дивишся
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2019 23:38
    +14
    PFCLviv, 14.09.2019 23:28
    Перше, не каЛпати, а ФК Сільмаш ! Вівця, ти навіть своєї історії не знаєш!
    не таким ублюдкам як ти розказувати комусь про історію. по-перше в теперішнього твого недоклубу взагалі історії нема і не буде, по-друге ще два роки тому ти свій монітор на компі після кожної перемоги Карпат забризкував від щастя. Таких безпринципних і безхребетних створінь ніхто і ніколи не поважає. Можна втратити команду, але починати проклинати ще донедавна свою улюблену команду і глорити за іншу - це називається.... та йух його знає як це називається. так можуть поступати лише опущені чмошники. Та, і нарешті почни вже виходити на вулицю. Ніхто більше чіпати тебе не буде. Я взанвав
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.09.2019 23:37
    -23
    Ruslan, 14.09.2019 23:34
    Нарешті свято! КаЛ скоро пахнути почне? Гівнюхам на радість))) Бачу в вас друге дихання появилось нарешті... жваво на сайт заходите, повні радості і гордості щось там строчите і на Львів др.чите. Нічо, це до наступного матчу. Що там в вас? Мегатяжкий виїзд в Дніпро. На тому радість і закінчиться...)))
    Та там така ейфорія у овець, шо піпєц! Вже і Чижевського поносять і оди Санжару співають...
    До першої поразки... І прихильники ФК Сільмаш почнуть і Санжара поносити
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.09.2019 23:37
    -21
    dudigo78, 14.09.2019 23:24
    та мені насрати на ваш фекал. Мене реально веселить, що вам какахам не насрати на Карпати. ви ж смердюхи прожити без Карпат і дня не можете. Читаю новини про фекал, то хіба лємберг час від часу якусь оду напише, а як тільки новина пов'язана з Карпатами ви всі троє чи четверо (більше у фекала нема вболівальників) як мухи злітаєтесь. Вважайте цієї ночі від жовчі не подавіться. Всіх вас ще раз з перемогою Карпат
    Ладно, виграли левенятка, всі відразу напились, у вас такі святкові дні рідко бувають, можу зрозуміти.... святкуйте далі.. можливо це остання перемога в цьому році (
    Ruslan
      Ruslan, 14.09.2019 23:34
    -20
    Нарешті свято! КаЛ скоро пахнути почне? Гівнюхам на радість))) Бачу в вас друге дихання появилось нарешті... жваво на сайт заходите, повні радості і гордості щось там строчите і на Львів др.чите. Нічо, це до наступного матчу. Що там в вас? Мегатяжкий виїзд в Дніпро. На тому радість і закінчиться...)))
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.09.2019 23:34
    -21
    А шо ви, вівці, мінусуєте! Встидно за свою історію ?! Чи ви навіть не знаєте історії ФК Сільмаш ?!
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.09.2019 23:28
    -22
    dudigo78, 14.09.2019 23:24
    та мені насрати на ваш фекал. Мене реально веселить, що вам какахам не насрати на Карпати. ви ж смердюхи прожити без Карпат і дня не можете. Читаю новини про фекал, то хіба лємберг час від часу якусь оду напише, а як тільки новина пов'язана з Карпатами ви всі троє чи четверо (більше у фекала нема вболівальників) як мухи злітаєтесь. Вважайте цієї ночі від жовчі не подавіться. Всіх вас ще раз з перемогою Карпат
    Перше, не каЛпати, а ФК Сільмаш ! Вівця, ти навіть своєї історії не знаєш!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2019 23:38
    +14
    PFCLviv, 14.09.2019 23:28
    Перше, не каЛпати, а ФК Сільмаш ! Вівця, ти навіть своєї історії не знаєш!
    не таким ублюдкам як ти розказувати комусь про історію. по-перше в теперішнього твого недоклубу взагалі історії нема і не буде, по-друге ще два роки тому ти свій монітор на компі після кожної перемоги Карпат забризкував від щастя. Таких безпринципних і безхребетних створінь ніхто і ніколи не поважає. Можна втратити команду, але починати проклинати ще донедавна свою улюблену команду і глорити за іншу - це називається.... та йух його знає як це називається. так можуть поступати лише опущені чмошники. Та, і нарешті почни вже виходити на вулицю. Ніхто більше чіпати тебе не буде. Я взанвав
    andreypoltava231
    andreypoltava231, 14.09.2019 23:56
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 14.09.2019 23:46
    Руслану, Ростику і іншим братам "Добраніч" !!!
    Тільки ЛЬВІВ, тільки ЛЬВІВ"ЯНИ !!! Городяни !!!
    п.с. Без всяких Сільмашів і їх овечої ферми ...
    всё-таки обратись к врачу) очень тебя прошу)
    romprest
      romprest, 15.09.2019 00:09
    +11
    З фекалами все дуже просто: на гілку вкраденої команди у рівенчан ніхто не заходить. Хто ж тоді інтелектуальні бесіди їх прочитає?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2019 22:08
    +10
    от дивина дивна, під час онлайну паслись самі фекали, зараз під новиною про матч знову самі фекали. Фекали, хочу вас тут побачити завтра після гри вашого недоклубу. Але ж де там, ваш сенс життя це попердіти на новинах про Карпати. Зразу видно, що фека це клуб фантом з фантомними горе-вболівальниками, яким то цей клуб і на фуй не злався, їх цікавлять лише Карпати
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2019 23:39
    +9
    Ruslan, 14.09.2019 23:34
    Нарешті свято! КаЛ скоро пахнути почне? Гівнюхам на радість))) Бачу в вас друге дихання появилось нарешті... жваво на сайт заходите, повні радості і гордості щось там строчите і на Львів др.чите. Нічо, це до наступного матчу. Що там в вас? Мегатяжкий виїзд в Дніпро. На тому радість і закінчиться...)))
    іди проспись, а то бідолаха по ночам не спиш Світоліну з Ястремською дивишся
    wicker
    online
      wicker, 14.09.2019 19:22
    +9
    З почином! Надважлива перемога Карпат!
    Kl65
      Kl65, 15.09.2019 00:26
    +8
    PFCLviv, 14.09.2019 23:46
    Руслану, Ростику і іншим братам "Добраніч" !!!
    Тільки ЛЬВІВ, тільки ЛЬВІВ"ЯНИ !!! Городяни !!!
    п.с. Без всяких Сільмашів і їх овечої ферми ...
    Ого скільки ти акаунтів тут розвів)) Аж 3 тіпа фанів фекала))
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.09.2019 23:24
    +7
    Ростик Карпа, 14.09.2019 23:12
    Зустрінемось завтра... після матчу ФК Львів... вівця
    та мені насрати на ваш фекал. Мене реально веселить, що вам какахам не насрати на Карпати. ви ж смердюхи прожити без Карпат і дня не можете. Читаю новини про фекал, то хіба лємберг час від часу якусь оду напише, а як тільки новина пов'язана з Карпатами ви всі троє чи четверо (більше у фекала нема вболівальників) як мухи злітаєтесь. Вважайте цієї ночі від жовчі не подавіться. Всіх вас ще раз з перемогою Карпат
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 14.09.2019 22:35
    +7
    dudigo78, 14.09.2019 22:08
    от дивина дивна, під час онлайну паслись самі фекали, зараз під новиною про матч знову самі фекали. Фекали, хочу вас тут побачити завтра після гри вашого недоклубу. Але ж де там, ваш сенс життя це попердіти на новинах про Карпати. Зразу видно, що фека це клуб фантом з фантомними горе-вболівальниками, яким то цей клуб і на фуй не злався, їх цікавлять лише Карпати
    Плюсую!Вони без "Карпат" жити не можуть А перефарбований і поготів )) Воно інколи навіть рано вранці свої фекалії скидає,спання сцука з тими "Карпатами" немає ...оце його ковбасить І мене це тішить,де ще такого клоуна побачиш
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 14.09.2019 20:17
    +7
    PFCLviv, 14.09.2019 20:03
    Вітька, де шалена армія овечих вболівальників, чого пустий стадіон?! Шось мало вашого овечого стада ...
    Но при этом больше, чем у ФК Львов))
    6162 у Карпат, 4210 у Львова
    Martin Cristofer
    online
      Martin Cristofer, 14.09.2019 20:58
    +5
    PFCLviv, 14.09.2019 20:25
    Шось сьогодні я тих 6 162 небачив ...
    Там в звіті тобі вівці напишуть, шо було цілих 60 162
    О ти до сих пір смердиш тут
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 15.09.2019 11:07
    +4
    Чому думки в коментарях тільки про погане, Ви самі себе зїдаєте. А новина - приємна - вольова перемога Карпат. Бажаю успіхів тренеру і команді - є надія
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.09.2019 22:52
    +4
    Фек@л=@н@л)))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 08:22
    +3
    Загорецька попустил@ отих @налів,що тут бикуюить і вони засц@ли щось відповісти,а тут клацати і самим себе п0пускати вони мастаки)
    Barilko
      Barilko, 14.09.2019 22:04
    +3
    Считаю Санжара грамотным тренером, с удовольствием смотрел его интервью. В Олимпике свои правила. Желаю удачи на новом посту!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 14.09.2019 20:17
    +2
    Фек@д,що там Загорецька?))) Попуск?
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.09.2019 19:50
    +2
    Карпати більше атакували, можливо і заслужили перемогу але всерівно гра слабенька, майже кожна атака через захист проходила... Ворскла взагалі слабо...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 14.09.2019 20:40
    +1
    PFCLviv, 14.09.2019 20:25
    Шось сьогодні я тих 6 162 небачив ...
    Там в звіті тобі вівці напишуть, шо було цілих 60 162
    Я отталкиваюсь от статистики этого ресурса. А к Карпатам/Львову отношусь нейтрально-позитивно. Лучше эта пара, чем Арендуполь/Олипик, а кто из них лучше покажет турнирка в конце чемпа.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.09.2019 12:04
    0
    Хвороба Гюнтера — одна з форм еритропоетичної порфирії, за якої збільшується утворення порфірину еритроїдними клітинами в кістковому мозку внаслідок недостатності уропорфіроген-III-косинтетази.
    Діагноз фек@ла!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 14.09.2019 21:32
    0
    Романе щиро вітаю з прекрасним стартом у цій чудовій колись команді. Зробіть цю горе-команду. Підніміть її з дна. Карпати давно у занепаді. Настав час піднятись з колін. Хлопці це ваш шанс.