ОФІЦІЙНО. Роман Санжар – новий головний тренер Карпат

Львівський клуб представив наставника

ОФІЦІЙНО. Роман Санжар – новий головний тренер Карпат
© ФК Карпати. Роман Санжар
Львівські «Карпати» оголосили про підписання контракту з тренером Романом Санжаром. Про подробиці угоди з 40-річним фахівцем не повідомляють.
 
На посаді тренера Санжар замінив Олександра Чижевського.
 
Під керівництвом Санжара «Карпати» вже провели перше тренування, команда готується до матчу проти «Ворскли».
 
До цього Роман Санжар очолював донецький «Олімпік», але в 2018-му році покинув клуб.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    hidalgo65
    hidalgo65, 04.09.2019 16:11
    -1
    хотелось бы такую новость и про Динамо услышать
    dudigo78
    online
      dudigo78, 04.09.2019 12:46
    +2
    Shevchenka2019, 04.09.2019 11:44
    Російською вьєщятиме на пресусах? Чи від української буде ЯЗИК пекти?)
    не сци, виявляється в гравців в Карпатах є пункт, де вони за пів року мають солов'їною щебетати. По логіці речей так само має і в Санжара бути. Наш супер мега виконавчий директор це має тримати на контролі і через пів року провести незалежне тестування, як з Мендесом. Правильно, пане Ящишин?
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 04.09.2019 11:44
    +1
    Російською вьєщятиме на пресусах? Чи від української буде ЯЗИК пекти?)
    vasyan86
      vasyan86, 04.09.2019 11:42
    -1
    PFCLviv, 03.09.2019 23:14
    Як так незнав, а члени Медведчукового СДПУо Димінський, в народі Дід Петро ?!
    Тільки вівцям некажи, вони тіпа патріЙОти України !
    Так неможливо це можливості, одноокий ти наш
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 04.09.2019 00:03
    -1
    ll_pogulianka_ll, 03.09.2019 22:26
    В тебе хвороба "лємберга"???
    Ні. А в тебе точно все добре? Чи хоч сказати що в карпати не в *опі?
    sanchos78
      sanchos78, 03.09.2019 23:33
    +9
    Там уже х.. поймёшь кто старый , кто новый. Они так меняются, что уже и предыдущего не помнишь.
    PFCLviv
      PFCLviv, 03.09.2019 23:14
    -10
    Ростик Карпа, 03.09.2019 23:04
    Вибач, незнав що ти такий пафосний медведчуківець)
    Як так незнав, а члени Медведчукового СДПУо Димінський, в народі Дід Петро ?!
    Тільки вівцям некажи, вони тіпа патріЙОти України !
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 03.09.2019 23:04
    -8
    Владимир Пидвирный, 03.09.2019 22:28
    Зебіли ви хворі на голову. Чи не треба вивести це стадо з болота. Чи не треба повернути вболівальників на стадіон. Чи не треба знову повернути для Карпат єврокубки. Мінусуєте не мені, а своїй тупій, зебільській голові. Ще будете верещати на стадіоні Санжар, Санжар. Ох тупі уроди.
    Вибач, незнав що ти такий пафосний медведчуківець)
    PFCLviv
      PFCLviv, 03.09.2019 23:03
    -10
    22:55 Bero
    "kryminalist, от і я про це...
    Вболіваю за Карпати років 20,
    Можете казати що поганий фанат, але враховуючи що відбувається в клубі, Фекали фекалами, але мені все більше подобається Рух і я дивлюс їх матчі. Футбол не гірштй"
    ======
    22:47 kryminalist
    "Bero, до речі не хотів це писати, але якщо з фекалами і так все зрозуміло, це є недоклуб гімняний без майбутнього і минулого,то от Рух як клуб росте на очах"
    =====
    Всьо, вівці за Рух... Карпати пробивають дно!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 03.09.2019 22:44
    +7
    Владимир Пидвирный, 03.09.2019 22:28
    Зебіли ви хворі на голову. Чи не треба вивести це стадо з болота. Чи не треба повернути вболівальників на стадіон. Чи не треба знову повернути для Карпат єврокубки. Мінусуєте не мені, а своїй тупій, зебільській голові. Ще будете верещати на стадіоні Санжар, Санжар. Ох тупі уроди.
    а чого зебіли? Я от наприклад порохобот і проти Санжара, і взагалі проти змін тренера по ходу сезону, особливо коли знімати нема за що. Хоча там наш не зовсім вміняємий спортивний директор каже, що поміняли тренерів, що трохи змінити почерк гри. Тобто не результат не влаштовував, не стан гравців, а почерк гри. От де справжня трагедія
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.09.2019 22:34
    -5
    Владимир Пидвирный, 03.09.2019 22:28
    Зебіли ви хворі на голову. Чи не треба вивести це стадо з болота. Чи не треба повернути вболівальників на стадіон. Чи не треба знову повернути для Карпат єврокубки. Мінусуєте не мені, а своїй тупій, зебільській голові. Ще будете верещати на стадіоні Санжар, Санжар. Ох тупі уроди.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 03.09.2019 22:28
    -11
    Владимир Пидвирный, 03.09.2019 20:42
    Я особисто дуже задоволений цим призначенням. Санжар не ляпає наліво і направо, а працює. вірю в нього, зробить команду. будуть єврокубки і з Карпатами.
    Зебіли ви хворі на голову. Чи не треба вивести це стадо з болота. Чи не треба повернути вболівальників на стадіон. Чи не треба знову повернути для Карпат єврокубки. Мінусуєте не мені, а своїй тупій, зебільській голові. Ще будете верещати на стадіоні Санжар, Санжар. Ох тупі уроди.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.09.2019 22:26
    +1
    Вадим Максимов, 03.09.2019 21:47
    А санжар, може витянути вівців з *опи)
    В тебе хвороба "лємберга"???
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.09.2019 22:23
    -6
    Владимир Пидвирный, 03.09.2019 20:42
    Я особисто дуже задоволений цим призначенням. Санжар не ляпає наліво і направо, а працює. вірю в нього, зробить команду. будуть єврокубки і з Карпатами.
    PeresichnyUbolivalnyk
      PeresichnyUbolivalnyk, 03.09.2019 22:13
    +2
    Та не, коуч реально норм. Вот только место гиблое... Там хоть Беляша хоть Моура - результат один. Мабуть пороблено.
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 03.09.2019 21:47
    -6
    А санжар, може витянути вівців з *опи)
    Martin Cristofer
    online
      Martin Cristofer, 03.09.2019 21:44
    +11
    PFCLviv, 03.09.2019 20:28
    19:46 RA11
    "Тепер за нами шлюхтьор, Палкін, Шаблій, судді поможуть і т.д.
    Тому вангую єврокубки....
    Росіянин нас виводив в єврокубки, тепер і тренер зі Сходу врятує команду Західної України, кому ж ще)))))
    Десь порішають, десь не будуть топити, десь гравців підсиплять....Шаблій ж не просто так тут."
    ======
    19:41 Mar6197
    "Нам тепер судді будуть допомагати, непоганий такий початок буде. По швидше б матч проти Ворскли"
    ======
    19:07 kryminalist
    "амінь... пішло воно все на х... і ті карпати і той санжар і то все кобло. Перемальовуватись я не збираюсь, просто відпочину трохи від активного вболівання. Мабуть тут мене тепер буде менше. Всім небайдужим патріотам клубу великий респект, але нас мають нізащо, тому і я не вважаю за потрібним мою присутність і вболівання на стадіоні. Клуб просто перетворили на гнилу прокладку"
    ======
    Вівці філософствують !

    Конченне ти колись заткнешся?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 03.09.2019 21:44
    +6
    DICTATOR_UA , 03.09.2019 21:33
    Можна ставити на ТБ 2.5?
    Можна, но не часто, алімпік десь раз в 3-4 гри так грав, ну і в кінці чемпіонату, коли вже виліт не загрожував
    Т. Артём
    Т. Артём, 03.09.2019 21:36
    +5
    Думаю и месяца не продержится.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 03.09.2019 21:35
    -3
    Недавно Вернидуб сказав, як він може очолити Астану, коли в неї є тренер, типу я що сволоч? А Санжару не завадило прийти на місце, де був тренер, який не те що з нуля, а з мінуса цю команду будував, і в якого була повна підтримка гравців та вболівальників. Кажуть на чужому горі щастя не збудуєш. Як правило все повертається бумерангом. Чижевському бажаю не падати духом. Ви свою роботу робили добросовісно. Ви справжній Тренер! Всього вам найкращого в подальшій кар'єрі! До побачення, Тренере.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 03.09.2019 21:00
    +17
    Коли бог роздавав розум, Димінський стояв в черзі за 17 га землі комплексу "Україна"
    antnsmsn
      antnsmsn, 03.09.2019 20:31
    +12
    Вот есть менеджмент Динамо — он кажется многим «так себе», но менеджмент Карпат — для меня загадка. Зачем клуб существует? Как? Какое финансирование? Сплошные вопросы.
    Martin Cristofer
    online
      Martin Cristofer, 03.09.2019 21:44
    +11
    PFCLviv, 03.09.2019 20:28
    19:46 RA11
    "Тепер за нами шлюхтьор, Палкін, Шаблій, судді поможуть і т.д.
    Тому вангую єврокубки....
    Росіянин нас виводив в єврокубки, тепер і тренер зі Сходу врятує команду Західної України, кому ж ще)))))
    Десь порішають, десь не будуть топити, десь гравців підсиплять....Шаблій ж не просто так тут."
    ======
    19:41 Mar6197
    "Нам тепер судді будуть допомагати, непоганий такий початок буде. По швидше б матч проти Ворскли"
    ======
    19:07 kryminalist
    "амінь... пішло воно все на х... і ті карпати і той санжар і то все кобло. Перемальовуватись я не збираюсь, просто відпочину трохи від активного вболівання. Мабуть тут мене тепер буде менше. Всім небайдужим патріотам клубу великий респект, але нас мають нізащо, тому і я не вважаю за потрібним мою присутність і вболівання на стадіоні. Клуб просто перетворили на гнилу прокладку"
    ======
    Вівці філософствують !

    Конченне ти колись заткнешся?
    russol30
    online
      russol30, 03.09.2019 20:07
    +11
    Удачі
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 03.09.2019 20:30
    +10
    Очередной. Меня даже не удивило как это я упустил смену тренера. Собсна кто был предыдущим я тоже не знаю, разве что в статье прочитать.
    sanchos78
      sanchos78, 03.09.2019 23:33
    +9
    Там уже х.. поймёшь кто старый , кто новый. Они так меняются, что уже и предыдущего не помнишь.
    marko2020
      marko2020, 03.09.2019 20:49
    +8
    Та то ненадовго
    dudigo78
    online
      dudigo78, 03.09.2019 22:44
    +7
    Владимир Пидвирный, 03.09.2019 22:28
    Зебіли ви хворі на голову. Чи не треба вивести це стадо з болота. Чи не треба повернути вболівальників на стадіон. Чи не треба знову повернути для Карпат єврокубки. Мінусуєте не мені, а своїй тупій, зебільській голові. Ще будете верещати на стадіоні Санжар, Санжар. Ох тупі уроди.
    а чого зебіли? Я от наприклад порохобот і проти Санжара, і взагалі проти змін тренера по ходу сезону, особливо коли знімати нема за що. Хоча там наш не зовсім вміняємий спортивний директор каже, що поміняли тренерів, що трохи змінити почерк гри. Тобто не результат не влаштовував, не стан гравців, а почерк гри. От де справжня трагедія
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 03.09.2019 21:33
    +7
    Можна ставити на ТБ 2.5?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 03.09.2019 20:49
    +7
    wicker, 03.09.2019 20:43
    була двіжува Чиж свій капітан команди і тд і тп..... навіщо нам чужий.... а ля "динамівські серця"
    Чиж это один из тренеров Карпат? Я просто со времён Кононова запутался сколько их было и кто. Не говоря уже про комментарии о них.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 03.09.2019 21:44
    +6
    DICTATOR_UA , 03.09.2019 21:33
    Можна ставити на ТБ 2.5?
    Можна, но не часто, алімпік десь раз в 3-4 гри так грав, ну і в кінці чемпіонату, коли вже виліт не загрожував
    Т. Артём
    online
    Т. Артём, 03.09.2019 21:36
    +5
    Думаю и месяца не продержится.
    RooDiK312
      RooDiK312, 03.09.2019 21:08
    +3
    Невже, він не розуме, що за місяць звільнять?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 03.09.2019 20:31
    +3
    wicker, 03.09.2019 20:09
    Удачі! З Богом! Результами закрий рота усім упоротим а ля краще своє умовне "динамівське серце"...
    Какое отношение динамовские сердца так называемые имеют к Карпатам?
    Johnny92
    Johnny92, 03.09.2019 20:21
    +3
    На довго!? Місяць, максимум два.... Біда з Карпатами, все таки за 3 разом таки вилетять в 1 лігу. Удачі.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 04.09.2019 12:46
    +2
    Shevchenka2019, 04.09.2019 11:44
    Російською вьєщятиме на пресусах? Чи від української буде ЯЗИК пекти?)
    не сци, виявляється в гравців в Карпатах є пункт, де вони за пів року мають солов'їною щебетати. По логіці речей так само має і в Санжара бути. Наш супер мега виконавчий директор це має тримати на контролі і через пів року провести незалежне тестування, як з Мендесом. Правильно, пане Ящишин?
    PeresichnyUbolivalnyk
      PeresichnyUbolivalnyk, 03.09.2019 22:13
    +2
    Та не, коуч реально норм. Вот только место гиблое... Там хоть Беляша хоть Моура - результат один. Мабуть пороблено.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 04.09.2019 11:44
    +1
    Російською вьєщятиме на пресусах? Чи від української буде ЯЗИК пекти?)
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.09.2019 22:26
    +1
    Вадим Максимов, 03.09.2019 21:47
    А санжар, може витянути вівців з *опи)
    В тебе хвороба "лємберга"???
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 03.09.2019 21:16
    +1
    Толковый тренер