15.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Історична перемога і гол-фантом: Десна в Києві обіграла Динамо

Кияни продовжили свою невдалу серію

Історична перемога і гол-фантом: Десна в Києві обіграла Динамо
© ФК Динамо Київ

Турнірне становище «Динамо» напередодні сьомого туру українського чемпіонату, безперечно, викликало негативні емоції у шанувальників київського клубу. «Біло-сині» в трьох поєдинках турніру не могли перемогти, займаючи невластиву для себе п'яту позицію таблиці. Зовсім в іншому настрої підійшли до протистояння на НСК «Олімпійський» футболісти «Десни», які не програвали до візиту в Київ п'ять зустрічей, та ще й не пропускали в них голів.

І сіверяни досить впевнено розпочали матч, деякий час більше, ніж господарі поля, володіючи м'ячем. Втім, кияни незабаром заволоділи територіальною перевагою і створили першу гольову можливість. Де Пена з лівого флангу навісив точно на голову Буяльському, який пробив вище воріт. Після цього гості відповіли небезпечним стандартом. Богданов сильно пробив зі штрафного метрів з тридцяти, і Бойко в падінні перевів м'яч на кутовий.

І все ж, перша половина зустрічі була вкрай мізерна на небезпечні моменти, а основні її події відбулися перед перервою. На 40-й хвилині забіг по лівому флангу Картушова завершився прострілом в напрямку набігаючого Калитвинцева, який пробив у протихід голкіперу. Кияни одразу активізувалися, в компенсований до першого тайму час організувавши атаку, яка завершилася неоднозначним рішенням арбітра. Після удару головою Де Пени Паст відбив м'яч, який почав перекочуватися через лінію воріт. Голкіпер зупинив «сферу», але зробив це, як здалося, вже за лінією. Арбітр прийняв рішення на користь гостей і взяття воріт не зарахував.

На другий тайм тренерський штаб «Динамо» випустив Родрігеса, покликаного посилити атакуючу лінію. І на початку другої 45-хвилинки кияни виплеснули на суперників всю свою злість і агресію, що відразу принесло результат. З ударом Кадірі Паст в падінні впорався, але першим до м'яча встиг Бесєдін, який зрівняв результат і обірвав «суху» серію «Десни». Тут би киянам розвинути свій успіх, а замість цього м'яч знову опинився у воротах Дениса Бойка. Калитвинцев на фланзі випередив Миколенка, увірвався в штрафну і прострілив на Філіппова, який шикарним ударом п'ятою переправив м'яч у ціль.

До кінця поєдинку був ще «вагон» часу, але киянам так і не вдалося створити проблеми насиченій обороні чернігівського клубу. Пригадується удар Караваєва з гострого кута, з яким впорався Паст, та вихід на ворота Бесєдіна, відзначитися якому також завадив голкіпер «Десни». А в іншому: брак при передачах, банальні навіси і нездатність переломити хід матчу, що
невдало складався. Таким сьогодні постало «Динамо» перед уболівальниками, які зустріли фінальний свисток оглушливим свистом.

«Десна» вперше в історії відібрала очки у київського клубу і піднялася на «чисте» друге місце в турнірній таблиці. А «біло-сині» знову розчарували своїх шанувальників, які з побоюваннями очікують поєдинок киян в груповому турнірі Ліги Європи проти «Мальме».


Українська Прем'єр-ліга. 7-й тур.

«Динамо» - «Десна» - 1:2


Артем Бесєдін (49) - Владислав Калитвинцев (40), Олександр Філіппов (56)

Карлос Де Пена (45+3) - Владислав Огиря (76), Євген Паст (96)

«Динамо»: Денис Бойко, Віталій Миколенко, Микита Бурда, Тамаш Кадар, Олександр Караваєв, Мохаммед Кадірі (Фран Соль, 85), Денис Гармаш (Володимир Шепелєв, 74), Віктор Циганков, Віталій Буяльський, Карлос Де Пена (Жерсон Родрігес, 46), Артем Бесєдін

«Десна»: Євген Паст, Денис Фаворов, Владислав Огиря (Віталій Єрмаков, 84), Владислав Калитвинцев, Єгор Картушов, Андрій Гітченко, Андрій Мостовий, Максим Імереков, Андрій Богданов (Андрій Домбровський, 78), Артем Фаворов, Олександр Філіппов (Юхим Конопля, 89)

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - ДЕСНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 16.09.2019 13:03
    0
    всех в дубль до нового года!!!!!!!!!!!!
    Святослав Сташевский
      Святослав Сташевский, 16.09.2019 13:02
    0
    стадо, чистое стадо баранов(((((((((((( это даже не Динамо-3!!!!!!!!!!! гнать на х...й всех этих михайличенков, хацкевичей енд Ко для начала на Нивки тренировать детей! ПОЗОРИЩЕ!!!!!!!!!!
    dyryavo_s_dnepra
    online
      dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 12:51
    0
    kuneich, 16.09.2019 11:17
    теперь-то хоть понятно для чего уефа третий еврокубок создает - надо же дк как-то на люди выходить.

    Они уже забыли как звучит гимн ЛЧ на Олимпийском, скоро и про ЛЕ будут с ностальгией вспоминать, неудачники))
    dyryavo_s_dnepra
    online
      dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 12:51
    0
    kuneich, 16.09.2019 11:17
    теперь-то хоть понятно для чего уефа третий еврокубок создает - надо же дк как-то на люди выходить.

    Они уже забыли как звучит гимн ЛЧ на Олимпийском, скоро и про ЛЕ будут с ностальгией вспоминать, неудачники))
    Oleh Nahornyi
      Oleh Nahornyi, 16.09.2019 12:40
    +1
    Провал Динамо по всіх фронтах в цьому сезоні, не дивина, а закономірність! Йде в минуле олігархічна складова футболу і цей процес неминучий! Так що Суркіс по любому буде на вихід!! Ахметову приготуватись))
    kolezey-2
      kolezey-2, 16.09.2019 12:23
    +1
    Ossa8860, 16.09.2019 10:50
    Ответ: собрать два десятка игроков (пусть даже хороших) не означает создать сильную команду. Лобан говорил, что для наигрывания и слаживания такого боевого состава нужно пять лет плановой, кропотливой работы.
    тот же Лобан брал Протасова,Литовченко,Цвейбу,Заварова,Сал
    енко......... и сразу игроки основы
    kuneich
      kuneich, 16.09.2019 11:17
    0
    теперь-то хоть понятно для чего уефа третий еврокубок создает - надо же дк как-то на люди выходить.
    doktor09
      doktor09, 16.09.2019 11:02
    +2
    О чем споры? Главное-динамовское сердце, а футбол-то такє...
    dyryavo_s_dnepra
    online
      dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 10:55
    0
    Bolshoi, 16.09.2019 10:13
    Так и знал, что Шахтёру проиграть 1:4 от второсортной команды, это почётно. Спрашивай дальше.
    Вот чего дырявым не занимать, так это переводов стрелок))
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 16.09.2019 10:50
    0
    kolezey-2, 16.09.2019 10:19
    я бы поставил вопрос по другому- почему Караваев в Заре,Родригес в сборной Ликтинштейна,Кендзера в сборной Польши........это разные игроки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,и сколько таких было,почему люди приходя в Динамо если не звездами то как минимум многого добившись становятся нолями,ну и последний пример Вербич показал публично не согласие с тренером -даже в заявке нет,а он на мой взгляд сейчас в клубе самый сильный
    Ответ: собрать два десятка игроков (пусть даже хороших) не означает создать сильную команду. Лобан говорил, что для наигрывания и слаживания такого боевого состава нужно пять лет плановой, кропотливой работы.
    kolezey-2
      kolezey-2, 16.09.2019 10:19
    +3
    я бы поставил вопрос по другому- почему Караваев в Заре,Родригес в сборной Ликтинштейна,Кендзера в сборной Польши........это разные игроки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,и сколько таких было,почему люди приходя в Динамо если не звездами то как минимум многого добившись становятся нолями,ну и последний пример Вербич показал публично не согласие с тренером -даже в заявке нет,а он на мой взгляд сейчас в клубе самый сильный
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 16.09.2019 10:13
    0
    dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 09:43
    Ахах, с позором вылетели))) Уж не с таким ли как вчера дырявые глотнули на НСК?))
    Так и знал, что Шахтёру проиграть 1:4 от второсортной команды, это почётно. Спрашивай дальше.
    ВВВ
    online
      ВВВ, 16.09.2019 10:08
    0
    Ukraine, 16.09.2019 09:48
    Всі гонять на ДК
    І ніхто не скаже 2 гарних слова про Десну(( хлопці старались.
    Я вірнораніше говорив що Десна винесе ДК
    Даже 1 гривню ставив якщо ВАР не допоможе ДК)))
    Перерахував 1 грн ФФУ
    Ну так ти порівняв Динамо і Деснури всій овазі до Десни,до Рябоконя,до гравців- виграш у Динамо вчора то скоріше диво а не закономірність.Якби грало дві рівні команди то інша справа.А по великому рахунку Динамо мало перемагати вчора Десну,як і решту клубів УПЛ, крім Шахтаря.Я тут читав що піднімаються решта клубів тиу Зорі,Десни,Олександрії і не огоджуся з тим.То Динамо оускається до рівня цих клубів.Виграє від того чемпіонат? Безумовно.Виграє від того наш футбол?Навряд.Безумовно цікаво состерігати за роботою Скрипника та Рябоконя,питання в іншому-невже Динамо цікавий Кононов а не вітчизняні тренери,ці ж самі Скриник та Рябоконь (для прикладу).А є ще Григорчук,можна ще когось згадати(тільки не Вернидуба).Є багато молодих тренерів,які виробили власну концепцію,власну систему. Чи то може в клубі пороблено? Принаймі першу еврозустріч Динамо я тепер очікую з острахом.А нам потрібні бали в загальний залік УЕФА.І хто їх буде брати в перший день групових ігор? Шахтар з МанСіті? Чи Олександрія?То це буде чудо,а от Динамо з Лугано то це мала би бути закономірність.А тепер і це вже як чудо буде виглядати!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 16.09.2019 09:48
    +2
    Всі гонять на ДК
    І ніхто не скаже 2 гарних слова про Десну(( хлопці старались.
    Я вірнораніше говорив що Десна винесе ДК
    Даже 1 гривню ставив якщо ВАР не допоможе ДК)))
    Перерахував 1 грн ФФУ
    dyryavo_s_dnepra
    online
      dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 09:43
    0
    Bolshoi, 16.09.2019 09:09
    Давай ещё что-нибудь спроси.
    Ахах, с позором вылетели))) Уж не с таким ли как вчера дырявые глотнули на НСК?))
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 16.09.2019 09:26
    -4
    Прошлый приход Михайличенко был таким же, поэтому спокойно, без эмоций, запасаемся попкорном и смотрим на сколько у Суркиса хватит терпения. Не удивлюсь, если Буки ставки на событие начнут принимать.
    Kantemirov
    online
      Kantemirov, 16.09.2019 09:11
    +3
    Самое ругательное слово к тренеру было недавно-"физкультурник". А сейчас смотриш на это динамовское стадо🐑🐏🐐🦙🐑🐏🐐🦙🐑🐏🐐 и напрашивается-"зоолог"🤦
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 16.09.2019 09:09
    -4
    dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 09:01
    А не, есть один))
    А какое отношение ваша дыркобратия имеет к среде?) Турнир для второсортных команд начинается в четверг)
    Давай ещё что-нибудь спроси.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 16.09.2019 09:08
    -7
    dyryavo_s_dnepra, 16.09.2019 09:01
    А не, есть один))
    А какое отношение ваша дыркобратия имеет к среде?) Турнир для второсортных команд начинается в четверг)
    В среду энимал планет, как размножаются кроты. А по поводу ЛЕ, так ваше недоразумение задержалось там ровно столько, сколько понадобилось чтобы вылететь с позором.
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 16.09.2019 09:01
    +1
    Пока Михайличенко не уволят, про Динамо можно забыть. Сейчас это середняк ЧУ. Посмотрим по играм в Европе насколько другие команды далеко от него ушли.
    turist86
    online
      turist86, 15.09.2019 19:03
    +43
    "Михайличенко самодостатня людина. Його заслуги та титули говорять уже багато про що. Це легенда, це символ. Мало того, це символ відданості клубу «Динамо» Київ, який нікуди не бігав, який входив в усі ситуації, який був з клубом в радісні моменти і навпаки. Він буде працювати 24 години на добу, щоб відродити команду київського «Динамо»".
    Ігор Суркіс 19.08.2019
    zhyr
    online
      zhyr, 15.09.2019 19:03
    +40
    А прикиньте, якщо Суркіс поставив пару лямів на Десну. Це ж вигідніше, ніж ЛЧ)))
    zhyr
    online
      zhyr, 15.09.2019 19:03
    +33
    вітаю тих, хто на Десну поставили....нормально підігрілися)))
    Mr.Value
      Mr.Value, 15.09.2019 19:02
    +32
    Представляю, как счастливы соперники Динамо по группе ЛЕ, самый халявный соперник достался им)
    Oleksandr Mazur
      Oleksandr Mazur, 15.09.2019 19:16
    +31
    Ну давайте будемо чесними,Динамо грало з одним з лідерів чемпіонату,хлопці билися,бігали,такий досвід безцінний буде в Першій лізі))))
    Іванка Пригода
      Іванка Пригода, 15.09.2019 19:09
    +31
    Думали, що залягли на дно в Брюгге, а потім знизу постукав "Олімпік" і виявилося що лежать на дні Десни. 😥
    Сумно. Що далі??? Що??? Скажи, Ігор Михайлович!!!
    Евгений A.
      Евгений A., 15.09.2019 19:04
    +31
    Как много значит тренер...Вернидуб, Кучук, Скрипник - но взяли не их!
    Макс Максов
      Макс Максов, 15.09.2019 19:04
    +27
    Только давайте без жёсткой критики. Во первых, проиграли одному из лидеров УПЛ, а во вторых шансы побороться за бронзу ещё есть!)
    roman_kros
    online
      roman_kros, 15.09.2019 19:05
    +26
    А Караваєв точно крок вперед в своїй кар'єрі зробив?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 15.09.2019 19:04
    +24
    Молодцы Десна , потренировались отлично!! Динамо привычно убого, серо, никак.
    hidalgo65
    hidalgo65, 15.09.2019 19:03
    +22
    Миха-гений
    ua-goahead
      ua-goahead, 15.09.2019 19:11
    +21
    Вітаю всіх вболівальників Десни з перемогою!
    Сергей Двореченец
      Сергей Двореченец, 15.09.2019 19:09
    +19
    Юрий Морюшкин, 15.09.2019 19:04
    Чемпионат - растет, Динамо - деградирует. Интересно Шахтер заплатит Десне или уже поняли что можно разориться на стимуляции?
    Здається, що якщо так піде далі, то Шахтар вже буде Дінамо приплачувати, за відбір очок у конкурентів. Можливо, саме в цьому і є план Суркіса?
    sanitarium
      sanitarium, 15.09.2019 19:09
    +19
    Так это, дайте ж ему сто дней!
    Юрий Морюшкин
      Юрий Морюшкин, 15.09.2019 19:04
    +19
    Чемпионат - растет, Динамо - деградирует. Интересно Шахтер заплатит Десне или уже поняли что можно разориться на стимуляции?
    Ukrop
      Ukrop, 15.09.2019 19:32
    +17
    А чем вы все так не довольны? Хотели же конкурентный чемпионат? Вот он вам. Посмотрите сколько команд борятся за 2-е место
    SamojlovS
    online
      SamojlovS, 15.09.2019 20:49
    +16
    Хороший игрок Владислав Калитвинцев: гол + пас сделал.
    Странно только, что Динамо он оказался не нужен (это тем, кто что-то говорил о В. Юрченко и Шахтере).
    Только в Шахтере - есть кому голы забивать и игры вытаскивать, а вот в Динамо... Ну все видят, что там в Динамо!
    Андрей Трегубов
      Андрей Трегубов, 15.09.2019 19:10
    +16
    Десна Десна!!! Молодцы воли и класса не занимать! Тренер молодец! Команда супер!!!
    Yaroslav1107
      Yaroslav1107, 15.09.2019 19:03
    +16
    Как думаете выйдет ли Динамо в еврокубки по окончанию сезона? Я сильно сомневаюсь
    Penalty
    online