| Оновлено 14 вересня 2019, 19:37
4553
6

Збірна України програла у другому матчі чемпіонату Європи

Маючи кілька сетболів в перших двох партіях, українці поступилися Нідерландам з рахунком 0:3

4553
6
Кілька хвилин тому в голландському місті Роттердам завершився матч групи D чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. Збірна України зустрічалася з господарями майданчика волейболистами Нідерландів.

В перших двох партіях боротьба йшла абсолютно рівна. Більш того, підопічні Угіса Крастіньша навіть мали кілька сетболів, що в першому сеті (24:23, 25:24), що в другому (24:23, 25:24, 27:26). Але, на жаль, довести їх до перемоги не вдалося. Та й в третій партії наші хлопці поступилися суперникам 21:25.

В результаті дуже прикра поразка з рахунком 0:3.

Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
Група D. Роттердам (Нідерланди). 14 вересня
Україна - Нідерланди
0:3 (26:28, 27:29, 21:25)

Українці розпочали матч в такому складі: Дмитро Терьоменко (набрав 6 очок), Владислав Діденко (1), Олег Плотницький (13), Юрій Семенюк (8), Дмитро Вієцький (11), Ян Єрещенко (11), Горден Брова, Денис Фомін (обидва - ліберо). На заміну виходили Тимофій Полуян (1), Володимир Ковальчук (2), Юрій Томін (0).

Сьогодні в цій же групі зіграють команди Естонії та Чорногорії.

6. Чорногорія 1, 0, 1, 0, 0 - 3

А свій наступний матч на чемпіонаті Європи збірна України проведе у понеділок 16 вересня. Її суперником буде команда Чорногорії.

(3)

Всі учасники чоловічої Ліги націй провели по одному матчу
Волейбол | 23 травня 2024, 11:35 0

З несподіванок можна відзначити поразку збірної Бразилії вдома від волейболістів Куби