Роман ЯРЕМЧУК: «Дехто в Генті почав сміятися з приводу Олександрії»

Форвард вважає, що не можна недооцінювати команду Шарана

Роман ЯРЕМЧУК: «Дехто в Генті почав сміятися з приводу Олександрії»
© twitter.com

«Олександрія» в груповому етапі Ліги Європи зіграє проти «Гента» українського форварда Романа Яремчука, який вважає, що не можна недооцінювати команду Володимира Шарана.

«Я знаю, яка команда «Олександрія». Це буде зовсім інша для них гра, ніж в УПЛ. Думаю, вони зроблять великий сюрприз в нашій групі Ліги Європи».

«Дехто у нас в «Генті» почав сміятися, не знаючи такої команди. Я відразу сказав, що буде складно, що потрібно чекати від них хорошої гри», - сказав Яремчук.

Крім того, в групі є «Вольфсбург» і «Сент-Етьєнн».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — #FootballHub

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 03.09.2019 19:43
    0
    Какой Гент?????1 место немцы,а за 2 будут бороться наши и французы!а генту удачи в чемпионате!
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 03.09.2019 14:08
    +4
    В этой группе есть аутсайдер - Александрия. Остальные где- то равные команды
    kot_sumy
      kot_sumy, 03.09.2019 13:55
    0
    Я вообще считаю, что Гент фаворит группы.
    REALIST
    online
      REALIST, 03.09.2019 11:03
    +5
    Al Zolo, я б не сказав, що Сент-Етьєн чимось набагато сильніше бельгійців... Думаю, при правильному налаштуванні та везінні, очки з французами та Гентом можна брати... Як мінімум - не програти їм дома... З групи Олександрія звичайно не вийде, але завоювати 3-4 бали цілком може! Удачі!
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.09.2019 10:23
    -2
    смеяться не о чем-особенно бельгийцам-вы обе команды-аутсайдеры в этой группе.... однако смотря правде в глаза если Полиграфы и могут где-то разжиться баллами то именно во встрече с Генком
    REALIST
    online
      REALIST, 03.09.2019 11:03
    +5
    Al Zolo, я б не сказав, що Сент-Етьєн чимось набагато сильніше бельгійців... Думаю, при правильному налаштуванні та везінні, очки з французами та Гентом можна брати... Як мінімум - не програти їм дома... З групи Олександрія звичайно не вийде, але завоювати 3-4 бали цілком може! Удачі!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 03.09.2019 14:08
    +4
    В этой группе есть аутсайдер - Александрия. Остальные где- то равные команды
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 03.09.2019 19:43
    0
    Какой Гент?????1 место немцы,а за 2 будут бороться наши и французы!а генту удачи в чемпионате!
    kot_sumy
      kot_sumy, 03.09.2019 13:55
    0
    Я вообще считаю, что Гент фаворит группы.