| Оновлено 29 серпня 2019, 19:05
3689
0

Україна - Португалія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться заключний матч українських волейболісток на чемпіонаті Європи 2019 року

3689
0
CEV
Жіноча збірна України сьогодні завершує свій виступ на чемпіонаті Європи з волейболу. У польському місті Лодзь вона зустрінеться з командою Португалії. На превеликий жаль і розчарування для нас, підопічні Гарія Егіазарова невдало грають на цьому турнірі, зазнавши поразки в чотирьох попередніх матчах (від Бельгії 0:3, Італії 0:3 і Польщі 1:3Словенії 2:3). І тепер в останній грі на чемпіонаті Європи українки зустрінуться з таким же аутсайдером збірної Португалії, яка також має нуль в графі перемоги.

Матч Україна - Португалія розпочнеться о 19.00 за київським часом.

Представляємо наших суперниць. Як і збірна Словенії, яка напередодні обіграла нашу команду, волейболістки Португалії в нинішньому році виступали у «Срібної» Євролізі. У групі В з шести матчів вони виграли тільки один і посіли останнє місце.

У відборі на Олімпіаду 2020 року збірна Португалії участі не брала. А на цьогорічний чемпіонат Європи, де португальська команда дебютує, вона пробилася з кваліфікації, посівши друге місце в групі D.

Трансляцію цього матчу можна буде подивитися на телеканалі UA.ПЕРШІЙ.

Плеєр для трансляції з'явиться з початком матчу.

(2)

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі

Роберто ДЕ ДЗЕРБІ: «Сіті – одна з найкращих команд у світі»
Футбол | 26 квітня 2024, 04:04 1