Українки програли Польщі в третьому матчі чемпіонату Європи

У грі з господарками майданчику наші волейболістки зуміли взяти тільки одну партію

© CEV
В польському місті Лодзь триває фінальний турнір чемпіонату Європи з волейболу серед жінок у групі В. Збірна України зустрічалася з господарками майданчику командою Польщі. Нагадаємо, що перед цим поєдинком наші волейболістки обидва попередні матчі програли Бельгії 0:3 та Італії 0:3, а польські волейболістки завдали поразки Словенії 3:0 і Португалії 3:0.

В першій партії після рахунку 2:2 суперниці українок взяли чотири очки поспіль, чим змусили наставника нашої команди Гарія Егіазарова взяти тайм-аут. Це виявилося вірним рішенням і незабаром збірна України не тільки наздогнала своїх опоненток, а й вийшла вперед 10:9. Далі українські волейболістки збільшили свою перевагу 14:11 і тепер вже тренери полької команди взяли два тайм-ауту поспіль. Вони також спрацювали, тому що за деякий час рахунок став рівним 16:16. Далі на майданчику точилася рівна гра до рахунку 19:19, після чого українки виграли п'ять очок поспіль 24:19 і взяли партію 25:20.

А ось другий сет Польща почала дуже потужно і повела 7:1, потім 11:4. І як не намагалися українські волейболістки змінити ситуацію, це ні до чого не привело - 25:11 на користь господарів поля.

В третій партії спочатку попереду були польські волейболістки 2:1, 5:3, 7:5, потім збірна України вже повела 8:7, але не надовго. За кілька розіграшів наша команда вже поступалася 8:11. Більше українки до суперниць не наближалися ближче, ніж на два очки і, відігравши в кінцівці два сетбола, вони програли партію з рахунком 22:25.

Четвертий сет. Тут польська збірна повела 4:2, 7:4, 11:7. Українки намагалися ще боротися, але суперниці були явно сильнішими 16:8, 21:12 і 25:15 на користь команди Польщі.

Збірна України грала у такому складі: Алла Політанська (набрала 5 очок), Надія Кадола (12), Юлія Герасимова (4), Олеся Рихлюк (17), Ганна Степанюк (5), Ірина Трушкіна (9), Анастасія Карасьова ( ліберо) - стартовий. На заміну виходили Світлана Дорсман (0), Карина Денисова (0), Анастасія Крайдуба (2), Олександра Перетятько (0).

Трохи раніше в цій групі збірна Італії обіграла Бельгію 3:0.

Португалія - Бельгія

У збірної України буде день відпочинку, а наступним суперником нашої команди 28 серпня буде Словенія. Це буде ключовий матч для обох команд за право вийти до 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!