Україна знову програла на жіночому чемпіонаті Європи

Наші волейболістки в трьох партіях зазнали поразки від збірної Італії

Україна знову програла на жіночому чемпіонаті Європи
Сьогодні в польському місті Лодзь відбулися два матчі групи В фінального турніру чемпіонату Європи з волейболу. У першому з них Словенія обіграла Португалію з рахунком 3:0.
 
А потім на майданчик вийшли волейболістки України та Італії. На жаль, але перший сет виявився дуже схожим на те, що ми бачили у грі українок зі збірною Бельгії. Як і тоді на самому початку партії наша команда боролася на рівних з титулованим суперником і навіть виходила вперед 5:4. Але ближче до середини сету італійки стали йти у відрив 12:16 а потім і зовсім зім'яли українок 16:25.
 
Друга партія трохи відрізнялася від першої тим, що підопічні Гарія Егіазарова, програючи чотири очки 3:7, зуміли наздогнати Італію 10:10. Однак далі українські волейболістки знову допускали багато помилок як в обороні, так і в атаці, дозволивши суперницям в черговий раз піти у відрив 11:16. Після цього вже нічого несподіваного на майданчику не відбулося - збірна Італії впевнено довела і цю партію до перемоги 18:25.
 
Третій сет для української збірної почався просто жахливо, зі старту вона програвала 1:8, потім 2:11, 7:20. Зрозуміло, що врятувати його вже було неможливо. В підсумку наша команда програла 10:25.
 
Склад збірної України в цьому матчі був таким: Алла Політанська (набрала 1 очко), Надія Кадола (3), Юлія Герасимова (2), Олеся Рихлюк (3), Ганна Степанюк (8), Ірина Трушкіна (2), Анастасія Карасьова ( ліберо) - стартовий. На заміну виходили Світлана Дорсман (0), Карина Денисова (2). Анастасія Крайдуба (0), Олександра Перетятько (0). 
.
Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
Група В. Лодзь (Польща)
Словенія - Португалія
3:0 (25:21, 25:20, 25: 9)
Україна - Італія
0:3 (16:25 18:25, 10:25)
 
Турнірне становище в групі В:
1. Польща 2, 2, 0, 6, 6 - 0
2. Бельгія 2, 2, 0, 6, 6 - 0
3. Італія 2, 2, 0, 6, 6 - 0
4. Словенія 3, 1, 2, 3, 3 - 6
5. Україна 2, 0, 2, 0, 0 - 6
6. Португалія 3, 0, 3, 0, 0 - 9
 
У понеділок 26 серпня в групі В відбудуться два матчі:
Італія - Бельгія
Польща - Україна
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    brutal2015
      brutal2015, 26.08.2019 13:43
    -1
    Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:51
    Уже сам факт выхода на ЧЕ позитив, а так НЕТ. Ну пусть хоть каждый чемпионат выходят, а там посмотрим. Считайте уже победа.
    Согласен. Удивляют рассуждения о том, что наши девчонки должны обыгрывать Италию. Соперники нашего уровня это Португалия и Словения. Обыграем их, выйдем плей офф, а там уже как карта ляжет.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 26.08.2019 11:53
    +2
    Олександр Данник, 26.08.2019 09:39
    Вони готуються. Але потім міняють громадянство і грають за Росію.
    Хто платить,той й музику заказує,а кому не платять ті стають патріотами і грають за свою батьківщину. Це не іронія,це сумна дійсність.
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 26.08.2019 09:39
    0
    Александр Жаирс, 26.08.2019 09:26
    Такое впечатление,что тренер вообще сторонний наблюдатель.Команда играет без блока,а беспомощный одиночный соперницы даже не замечали. Завершать розыгрыш некому! Неужели в такой спортивной стране,как Украина нельзя подготовить пару забивных девчёнок ?
    Вони готуються. Але потім міняють громадянство і грають за Росію.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 26.08.2019 09:26
    +1
    Такое впечатление,что тренер вообще сторонний наблюдатель.Команда играет без блока,а беспомощный одиночный соперницы даже не замечали. Завершать розыгрыш некому! Неужели в такой спортивной стране,как Украина нельзя подготовить пару забивных девчёнок ?
    upiter8
      upiter8, 26.08.2019 08:34
    -1
    ternow, 26.08.2019 00:37
    Странные суждения: а вы что надеялись, что итальянок одолеете?)))
    а почему бы и нет? Если бы тренер нормально вставлял бы мздюлей, то можно было бы и Италию обыгрывать.
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 26.08.2019 01:47
    -1
    Стогнація бюджету...
    ternow
      ternow, 26.08.2019 00:37
    +7
    Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:18
    Убогие немощи
    Странные суждения: а вы что надеялись, что итальянок одолеете?)))
    Rufter
    Rufter, 26.08.2019 00:00
    -1
    Assa Assaul, 25.08.2019 23:51
    По моему у них расчет выиграть два матча Словения, Португалия и вылететь в следующем кругу.
    И как всегда тренер без эмоций!!!!
    А разница сетов, нет?
    Rufter
    Rufter, 25.08.2019 23:59
    +2
    Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:51
    Уже сам факт выхода на ЧЕ позитив, а так НЕТ. Ну пусть хоть каждый чемпионат выходят, а там посмотрим. Считайте уже победа.
    24 команды выходит на ЧЕ. А конкуренция далека от футбольной. По факту это ниже среднего.
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:51
    -3
    Уже сам факт выхода на ЧЕ позитив, а так НЕТ. Ну пусть хоть каждый чемпионат выходят, а там посмотрим. Считайте уже победа.
    Assa Assaul
      Assa Assaul, 25.08.2019 23:51
    +3
    По моему у них расчет выиграть два матча Словения, Португалия и вылететь в следующем кругу.
    И как всегда тренер без эмоций!!!!
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:48
    0
    Очень слабо!!!!
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:47
    -2
    Карпаты знов програли ,,,,,,,,, на века фраза
    upiter8
      upiter8, 25.08.2019 23:32
    -5
    Что это за хр..нь была???!!! Эти простите пид..ски всё проеб...ют и улыбаются без перерыва. Чем ближе до окончания матча тем больше улыбок и бл...ди настолько были рады, что ихняя задача была именно ПРОИБ...ТЬ этот матч. С телеэкранов виделось это именно так... Никакого бл...дь и намека на самоотдачу, негатива на отрицательный счёт по ходу и после матча, и никакая игра... В старинку расстреляли б этих С..к на фиг за такой саботаж. Ждал этот чемпионат Европы, но больше на игру этих Твар..й не жажду смотреть ни малейшего желания!!!
    rugby1970
      rugby1970, 25.08.2019 23:25
    +3
    Моментами (во втором сете) смотрелись неплохо. За игру зацепитьься никак не получалось. Не люблю критиковать персоналии, но отдельное "спасибо" Карасевой... Такое впечатление, что она на чемпионат поехала иммитировать прием и улыбаться...
    ttt
      ttt, 25.08.2019 23:24
    -1
    Надо срочно когото натурализовать. Чтобы отчитываться чиновникам...как все хорошо в нашем спорте
    Евгений Шовкун
      Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:18
    0
    Убогие немощи
    ternow
      ternow, 26.08.2019 00:37
    +7
    Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:18
    Убогие немощи
    Странные суждения: а вы что надеялись, что итальянок одолеете?)))
    Assa Assaul
      Assa Assaul, 25.08.2019 23:51
    +3
    По моему у них расчет выиграть два матча Словения, Португалия и вылететь в следующем кругу.
    И как всегда тренер без эмоций!!!!
    rugby1970
      rugby1970, 25.08.2019 23:25
    +3
    Моментами (во втором сете) смотрелись неплохо. За игру зацепитьься никак не получалось. Не люблю критиковать персоналии, но отдельное "спасибо" Карасевой... Такое впечатление, что она на чемпионат поехала иммитировать прием и улыбаться...
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 26.08.2019 11:53
    +2
    Олександр Данник, 26.08.2019 09:39
    Вони готуються. Але потім міняють громадянство і грають за Росію.
    Хто платить,той й музику заказує,а кому не платять ті стають патріотами і грають за свою батьківщину. Це не іронія,це сумна дійсність.
    Rufter
    Rufter, 25.08.2019 23:59
    +2
    Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:51
    Уже сам факт выхода на ЧЕ позитив, а так НЕТ. Ну пусть хоть каждый чемпионат выходят, а там посмотрим. Считайте уже победа.
    24 команды выходит на ЧЕ. А конкуренция далека от футбольной. По факту это ниже среднего.
    Александр Жаирс
    Александр Жаирс, 26.08.2019 09:26
    +1
    Такое впечатление,что тренер вообще сторонний наблюдатель.Команда играет без блока,а беспомощный одиночный соперницы даже не замечали. Завершать розыгрыш некому! Неужели в такой спортивной стране,как Украина нельзя подготовить пару забивных девчёнок ?
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 26.08.2019 09:39
    0
    Александр Жаирс, 26.08.2019 09:26
    Такое впечатление,что тренер вообще сторонний наблюдатель.Команда играет без блока,а беспомощный одиночный соперницы даже не замечали. Завершать розыгрыш некому! Неужели в такой спортивной стране,как Украина нельзя подготовить пару забивных девчёнок ?
    Вони готуються. Але потім міняють громадянство і грають за Росію.
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 25.08.2019 23:48
    0
    Очень слабо!!!!
    Евгений Шовкун
      Евгений Шовкун, 25.08.2019 23:18
    0
    Убогие немощи