25.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Віктор СКРИПНИК: «Ледньов і Русин не зіграють проти Динамо»

Головний тренер луганської «Зорі» - про матч з «Карпатами» та майбутній поєдинок проти «Динамо»

Віктор СКРИПНИК: «Ледньов і Русин не зіграють проти Динамо»
© ФК Зоря. Віктор Скрипник
Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник розповів про виїзну перемозі над «Карпатами» (1:0)
 
- Дуже важлива стратегічно і в турнірному плані була для нас ця зустріч. Коли лідери втрачають очки, а у тебе попереду з ними ще матчі, то важливо набирати свої пункти, щоб підійти до очного поєдинку в бойовій готовності. У нас сьогодні маленький ювілей - 10-а гра за місяць. Ми її виграли на виїзді у дуже симпатичної команди, з якою непросто грати. Вони не тільки б'ють м'яч вперед і біжать. «Карпати» грають в футбол. Раді важкій перемозі в непростих погодних умовах.
 
У четвер у нас важлива гра. Хочемо подарувати позитивні емоції собі і вболівальникам. Будемо робити все, для того, щоб зробити неможливе можливим.
 
- У другому таймі, як і в поєдинку проти «Еспаньола», «Зоря» володіла м'ячем менше суперника.
- Повторюся, у нас ця зустріч була 10-ю за місяць. Хлопці вичавлені, як лимон. Я буду захищати свою команду завжди, так як бачу їх ставлення до справи. У Барселоні, можливо, ми розбудили звіра в першому таймі. Там всі все бачили. А тут наша команда діяла за рахунком. Це прагматизм. Навіщо нам бігти стрімголов? Перед цим «Карпати» за всіма статтями переграли «Олімпік», який в цьому турі відібрав очки у «Динамо». Сьогодні ми дуже хотіли виграти, тому що напередодні зустрічі з київським «Динамо» хочеться зробити заділ в плані очок. Турнірна таблиця нас радує. Такого графіка, який ми зараз пройшли, я не побажаю навіть ворогові. У нас щотижня додається суперник все сильніше. Була «Будучность», потім ЦСКА. Ми тільки й читаємо: не вмієте грати... А ці мужики виходять і вболівальники їх хвалять. Потрібно розуміти, що сили є не завжди. Намагаємося варіювати склад. Сьогодні не грали частина тих футболістів, які грали в Іспанії. Нарешті забив Філіп Будковський. Гол додасть йому впевненості в майбутньому. Раді перемозі, а над контролем м'яча будемо працювати.
 
- «Зоря» дозаявила Сілас. Цей гравець отримає від вас шанс?
- Будемо дивитись. У заявці у нас 22 людини. З'являються травмовані і з урахуванням цього, ми заявляємо тих хлопців, які у нас є. Сілас той футболіст, який багато зіграв в «Зорі». Однак в цьому сезоні у нього були проблеми. Він не був з нами на зборах. Перший раз зіграв вчора за дубль. Чекаємо, щоб він набирав форму і створював конкуренцію в команді. Є футболісти, які грають постійно: Кочергін, Хомченовський, Іванисеня. Ось ці позиції вимагають альтернативи. У нас є Леван Арвеладзе. Він здорово нам допомагає. Сподіваємося, Сілас нам теж допоможе в майбутньому.
 
- Комплектацію команди вже закінчено?
- Напевно, ми вже нічого не будемо змінювати. Будемо дивитися, що нас чекає попереду. Шкода, що отримав травму Віталій Вернидуб. Проблеми з коліном у Джоеля Абу Ханни. Плюс травма у Лазіо. Виходить, що три центральні захисники травмовані. Але радий, що у нас є в обоймі Максим Білий.
 
- Ви не пробували перенести матч з «Карпатами» перед важливими зустрічами з «Еспаньолом»?
- Ми нікого не просили про перенесення і нікуди не зверталися. Моя справа - готувати команду до календарних ігор.
 
- А якби була можливість перенести гру?
- Із задоволенням би це зробили. Подивіться чемпіонати Бельгії, Нідерландів, Угорщини. Клуби, коли у них такий щільний графік, переносять свої зустрічі в чемпіонаті. Ми не плачемо. Я просто говорю про те, що за місяць наша команда провела 10 поєдинків. Не треба бути математиком, щоб порахувати, яке навантаження отримують футболісти. Так, ми програли вдома «Олександрії». Не змогли дотиснути «Дніпро». Втома позначається. Ми самі незадоволені і досить самокритичні. Хочемо бути ще кращими.
 
- Наступна зустріч в чемпіонаті у вас проти «Динамо». Чи будуть грати орендовані у киян хлопці?
- Не зможуть зіграти Богдан Ледньов і Назарій Русин.
 
Матч шостого туру УПЛ «Зоря» - «Динамо» відбудеться першого вересня в Запоріжжі. Початок зустрічі о 19:30.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зоря

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Shara
    Shara, 25.08.2019 22:18
    +2
    mikmir1, 25.08.2019 20:27
    Починається, перед "ФК" "Динамо",будемо зливати...
    Всюду зрада ... ))) А если выиграет Зорька? Хотелось бы...
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 25.08.2019 21:54
    0
    Trasher311987, 25.08.2019 20:44
    Да они с Михайличенко полноценные игроки
    Это значит, что Заре еще повезло (с составом). Марику так не жить...
    Sunrise
      Sunrise, 25.08.2019 21:50
    +1
    Всё по делу. Думаю болельщики Зари всё понимают. До осени требовать игры от команды с новым тренером, да ещё в таком графике... Это критикуют люди, которым Заря в принципе до лампочки. Абы хайп создать. Их не интересует развитие ситуации в дальнейшем.
    А нам нужен результат этим летом, и пока он достаточно хорош.
    Sunrise
      Sunrise, 25.08.2019 21:45
    +1
    Trasher311987, 25.08.2019 20:44
    Да они с Михайличенко полноценные игроки
    Юра, Тымчик в аренде. Но возможно ему разрешили играть по условиям сделки Караваева. Или Скрипник о нем просто не упомянул.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 25.08.2019 21:34
    +1
    wicker, 25.08.2019 21:18
    На жаль Зоря Скрипника втратила яйця Вернидуба
    Це Вернидуб втратив яйця,а Скрипник ліпить нову команду..
    wicker
      wicker, 25.08.2019 21:18
    -8
    На жаль Зоря Скрипника втратила яйця Вернидуба
    Dynamo-s-Dnepra
      Dynamo-s-Dnepra, 25.08.2019 21:03
    0
    Вячеслав Самойлов, 25.08.2019 20:40
    Как быстро Скрипник начал понимать, что такое "арендовец" (надо было бы ему с Бабичем или Вернидубом пообщаться, тот бы объяснил, что у нас значит аренда игроков).
    Если он на мостике задержится, то через пару лет посмотрим (по кол-ву арендованных) - НАСКОЛЬКО самостоятельна Заря, как клуб.
    П.С. Вот насколько не уважаю Рафаилова, настолько же уважаю Геллера. Ни единого слова практически "впустую" не бросает - а вот дело (причем - МОЛЧА!) делает. Клуб неплох, команда (ну, более-менее) на ходу и периодически выдает классные игры.
    Арендовец у нас в стране один и называется эта команда Арендуполь
    Trasher311987
      Trasher311987, 25.08.2019 20:44
    +4
    Rustam Isakov, 25.08.2019 20:34
    а Тимчик гратиме
    Да они с Михайличенко полноценные игроки
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 25.08.2019 20:40
    -2
    Как быстро Скрипник начал понимать, что такое "арендовец" (надо было бы ему с Бабичем или Вернидубом пообщаться, тот бы объяснил, что у нас значит аренда игроков).
    Если он на мостике задержится, то через пару лет посмотрим (по кол-ву арендованных) - НАСКОЛЬКО самостоятельна Заря, как клуб.
    П.С. Вот насколько не уважаю Рафаилова, настолько же уважаю Геллера. Ни единого слова практически "впустую" не бросает - а вот дело (причем - МОЛЧА!) делает. Клуб неплох, команда (ну, более-менее) на ходу и периодически выдает классные игры.
    Kevko
    online
      Kevko, 25.08.2019 20:37
    +10
    Даже в ответах на вопросы чувствуется профессионализм Скрипника. В целом, респект тренеру и игрокам. С Эспаньолом нужно побороться. Все может быть. Но главное для болельщиков - достойная игра
    Rustam Isakov
      Rustam Isakov, 25.08.2019 20:34
    0
    а Тимчик гратиме
    mikmir1
    mikmir1, 25.08.2019 20:27
    -4
    Починається, перед "ФК" "Динамо",будемо зливати...
    Vadim-77
    Vadim-77, 25.08.2019 20:17
    +1
    Скрипник, не смотря на тяжелейший график и проблемы с составом, дает результат. Плохо, если еще и Абу Ханна сломался на долго ...
    .
    https://t.me/fczarya Телеграмм канал о "ЗАРЕ". Подписывайтесь, чтобы быть в курсе всех новостей о команде.
    Kevko
    online
      Kevko, 25.08.2019 20:37
    +10
    Даже в ответах на вопросы чувствуется профессионализм Скрипника. В целом, респект тренеру и игрокам. С Эспаньолом нужно побороться. Все может быть. Но главное для болельщиков - достойная игра
    Trasher311987
      Trasher311987, 25.08.2019 20:44
    +4
    Rustam Isakov, 25.08.2019 20:34
    а Тимчик гратиме
    Да они с Михайличенко полноценные игроки
    Shara
    Shara, 25.08.2019 22:18
    +2
    mikmir1, 25.08.2019 20:27
    Починається, перед "ФК" "Динамо",будемо зливати...
    Всюду зрада ... ))) А если выиграет Зорька? Хотелось бы...
    Sunrise
      Sunrise, 25.08.2019 21:50
    +1
    Всё по делу. Думаю болельщики Зари всё понимают. До осени требовать игры от команды с новым тренером, да ещё в таком графике... Это критикуют люди, которым Заря в принципе до лампочки. Абы хайп создать. Их не интересует развитие ситуации в дальнейшем.
    А нам нужен результат этим летом, и пока он достаточно хорош.
    Sunrise
      Sunrise, 25.08.2019 21:45
    +1
    Trasher311987, 25.08.2019 20:44
    Да они с Михайличенко полноценные игроки
    Юра, Тымчик в аренде. Но возможно ему разрешили играть по условиям сделки Караваева. Или Скрипник о нем просто не упомянул.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 25.08.2019 21:34
    +1
    wicker, 25.08.2019 21:18
    На жаль Зоря Скрипника втратила яйця Вернидуба
    Це Вернидуб втратив яйця,а Скрипник ліпить нову команду..
    Vadim-77
    Vadim-77, 25.08.2019 20:17
    +1
    Скрипник, не смотря на тяжелейший график и проблемы с составом, дает результат. Плохо, если еще и Абу Ханна сломался на долго ...
    .
    https://t.me/fczarya Телеграмм канал о "ЗАРЕ". Подписывайтесь, чтобы быть в курсе всех новостей о команде.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 25.08.2019 21:54
    0
    Trasher311987, 25.08.2019 20:44
    Да они с Михайличенко полноценные игроки
    Это значит, что Заре еще повезло (с составом). Марику так не жить...
    Dynamo-s-Dnepra
    online
      Dynamo-s-Dnepra, 25.08.2019 21:03
    0
    Вячеслав Самойлов, 25.08.2019 20:40
    Как быстро Скрипник начал понимать, что такое "арендовец" (надо было бы ему с Бабичем или Вернидубом пообщаться, тот бы объяснил, что у нас значит аренда игроков).
    Если он на мостике задержится, то через пару лет посмотрим (по кол-ву арендованных) - НАСКОЛЬКО самостоятельна Заря, как клуб.
    П.С. Вот насколько не уважаю Рафаилова, настолько же уважаю Геллера. Ни единого слова практически "впустую" не бросает - а вот дело (причем - МОЛЧА!) делает. Клуб неплох, команда (ну, более-менее) на ходу и периодически выдает классные игры.
    Арендовец у нас в стране один и называется эта команда Арендуполь
    Rustam Isakov
      Rustam Isakov, 25.08.2019 20:34
    0
    а Тимчик гратиме