Ще 4 українки посіли місця в топ-10

7885
3
Український біатлон. Дар'я Блашко
Суботня програма літнього чемпіонату світу завершилася жіночим спринтом, в якому відразу 5 українок зуміли потрапити в топ-10! На жаль, завоювати медаль вдалося тільки Дар'ї Блашко. 23-річній біатлоністці для перемоги не вистачило лише 2,5 секунди, тому їй довелося задовольнятися бронзою.

Анастасія Меркушина та Юлія Журавок закрили всі мішені, але через слабку швидкості не поборолися за п'єдестал пошани. А сестрам Семеренко для медалі не вистачило точної стрільби лежачи. Втім, всі українки зможуть поборотися за медаль в завтрашній гонці переслідування.

Примітно, що в жіночому спринті відразу два переможці: росіянка Катерина Глазиріна і чешка Люція Харватова фінішували з однаковим часом.

Відзначимо, що медаль Блашко стала п'ятою нагородою літнього чемпіонату світу-2019 в скарбничці збірної України. Раніше в Раубічах в суперспринті Валя Семеренко стала чемпіонкою світу, а Анна Кривонос завоювала бронзову медаль. Також в спринті у юніорів Юрій Ситник здобув бронзу, у юніорок срібло в активі Катерини Бех.