15.08.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Зоря - ЦСКА Софія - 1:0. Відео голу та огляд матчу

«Зоря» проводить матчу кваліфікації Ліги Європи проти ЦСКА із Софії

Зоря - ЦСКА Софія - 1:0. Відео голу та огляд матчу
© zarya-lugansk.com

Сьогодні «Зоря» проводить матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти софійського ЦСКА. Матч почався о 20:00 в Запоріжжі. Перший поєдинок в Болгарії завершився нічиєю 1:1.

Склади команд:

«Зоря»: Микита Шевченко - Богдан Михайличенко, Йоель Абу-Ханна, Віталій Вернидуб, Олександр Тимчик - Дмитро Хомченовський, Дмитро Іванісеня, Владлен Юрченко, Владислав Кочергін - Пилип Будківський, Назарій Русин

Запас: Нікола Васіль, Микита Каменюка, Богдан Ледньов, Максим Луньов, Владислав Кабаєв, Євген Чеберко, Леван Арвеладзе

ЦСКА: Вітаутас Черняускас - Петар Занєв, Нуну Томаш, Рауль Альбентоса - Жеферсон, Жаніу Бікел, Крістіян Малінов, Тьягу Родрігеш, Іван Турцов - Алі Соу, Евандро

Запас: Густаво Бузатто, Грем Кері, Тоні Уотт, Дієго Фаббріні, Мітко Мітков, Валентін Антов, Пламен Галабов

Дивіться огляд найяскравіших моментів матчу:

Найкращі моменти матчу Зоря - ЦСКА Софія
89' ГОЛ ! Мяч забил Назарий Русин (Заря).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    diveroli
      diveroli, 16.08.2019 00:01
    0
    Привет Хацкевичу, Суркису и Беседину.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.08.2019 23:33
    +1
    Alehandro, 15.08.2019 23:24
    Второй домашний матч, в котором 2/3 времени играют в большинстве, и игры никакой. Даже преимущества не чувствовалось... С Эспаньолом такие фокусы не пройдут
    Если в ответном матче с Эспаньолом тоже удалят игрока в первом тайме и Заря пройдёт дальше это уже будет выглядеть как стиль.
    victordan
      victordan, 15.08.2019 23:32
    +1
    Це не футбол. Чесно кажучи стидно дивитись і усвідомлювати убогий рівень нашого клубного футболу.Ні гравцвв ні тренерів. Всі команди грають в автобус з любим соперником. Це антифутбол. За що їм платити гроші???
    Alehandro
      Alehandro, 15.08.2019 23:24
    +3
    Второй домашний матч, в котором 2/3 времени играют в большинстве, и игры никакой. Даже преимущества не чувствовалось... С Эспаньолом такие фокусы не пройдут
    Alehandro
      Alehandro, 15.08.2019 23:24
    +3
    Второй домашний матч, в котором 2/3 времени играют в большинстве, и игры никакой. Даже преимущества не чувствовалось... С Эспаньолом такие фокусы не пройдут
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 15.08.2019 23:33
    +1
    Alehandro, 15.08.2019 23:24
    Второй домашний матч, в котором 2/3 времени играют в большинстве, и игры никакой. Даже преимущества не чувствовалось... С Эспаньолом такие фокусы не пройдут
    Если в ответном матче с Эспаньолом тоже удалят игрока в первом тайме и Заря пройдёт дальше это уже будет выглядеть как стиль.
    victordan
      victordan, 15.08.2019 23:32
    +1
    Це не футбол. Чесно кажучи стидно дивитись і усвідомлювати убогий рівень нашого клубного футболу.Ні гравцвв ні тренерів. Всі команди грають в автобус з любим соперником. Це антифутбол. За що їм платити гроші???
    diveroli
      diveroli, 16.08.2019 00:01
    0
    Привет Хацкевичу, Суркису и Беседину.