Даяна Ястремська - Вікторія Азаренко. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу другого кола на турнірі в Торонто

Даяна Ястремська - Вікторія Азаренко. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Даяна Ястремська
У середу, сьомого серпня, друга ракетка України Даяна Ястремська (№33 WTA) продовжить виступи на турнірі серії Прем'єр 5 в Торонто.
 
19-річна українка в матчі другого кола зустрінеться з Вікторією Азаренко з Білорусі (№39 WTA). Зустріч пройде першим запуском на корті Grandstand. Час початку матчу - 18:00 за Києвом.
 
 
Шлях на турнірі
Стадія  Ястремська       Азаренко
1-е коло   Конта (6-3 6-2) №14 WTA  Джорджі (6-2 6-2) №52 WTA
 
Раніше дівчата між собою не грали.
 
У третьому колі переможниця пари змагатиметься проти американки Софії Кенін (№29 WTA), яка вибила з боротьби першу ракетку світу Ешлі Барті.
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.08.2019 20:32
    +2
    Хорошо,что так окончилось.Высокая техника и мощь игры Даяны точно приведут ее на первые места в мировом теннисе.Но есть маленькое "но"-психология и,соответственно стабильность.Посмотрим,что будет дальше.Болею и переживаю за эту девочку.
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 20:17
    +3
    Lazio, 07.08.2019 20:07
    У кого що ще залишилося, - валідол, коньяк..... Тащить всьо сюда... Зараз Світоліна грати почне...
    Я успел в магазин сбегать
    Elis
      Elis, 07.08.2019 20:17
    +6
    Ігор Сайко, 07.08.2019 20:08
    Браво Даянка! Молодчина, блиск в очах, воля до перемоги, максимальна самовіддача і концентрація це те що не вистачає Світоліні.
    Блін, ну от ви не можете просто порадіти за Даяну?! Ну чому ваша радість обов'язково означає іншій українській гордості в суп плюнути?
    sergo1957
      sergo1957, 07.08.2019 20:15
    +4
    УРАААААА !!!!
    Elis
      Elis, 07.08.2019 20:14
    0
    vizuals, 07.08.2019 19:58
    Коньяк не варіант?
    Коньяком святкуватиму перемогу!
    polesse2000
      polesse2000, 07.08.2019 20:12
    +1
    Elis, 07.08.2019 19:58 0
    Мне вже валідол вдома закінчився, а ще ж Еліну дивитись........................
    срочно звони фармацевтам , что-бы подвезли. Там такого атакующего теннису у Элины не будет. Будет стабильно осторожничать и быть по центру на ракетку сопернице
    relax-1984
    online
      relax-1984, 07.08.2019 20:10
    +2
    Єа... Ффух, після 5:1 в першому сеті накрутив мультики... Єа, Даяна!!!
    anachar
      anachar, 07.08.2019 20:09
    +2
    МОЛОДЕЦ!!! Чудит много,но характер прорезается. Если ничего не произойдет то Элину быстро подвинет. Но нужно работать- задатки все есть!
    Ігор Сайко
      Ігор Сайко, 07.08.2019 20:08
    +2
    Браво Даянка! Молодчина, блиск в очах, воля до перемоги, максимальна самовіддача і концентрація це те що не вистачає Світоліні.
    sergo1957
      sergo1957, 07.08.2019 20:08
    +4
    УРАААААА !!!!
    Lazio
      Lazio, 07.08.2019 20:07
    +7
    У кого що ще залишилося, - валідол, коньяк..... Тащить всьо сюда... Зараз Світоліна грати почне...
    polesse2000
      polesse2000, 07.08.2019 20:07
    +6
    Молодчинка!!! Класс , вот только много двойных подарила бульбашке. Всех с победой!
    solomon7575
      solomon7575, 07.08.2019 20:06
    +5
    Низкий поклон, всех с победой!!!
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 20:06
    +6
    Супер! Что особенно приятно - это то, что в самые решающие моменты Даяна была точнее и увереннее многоопытной соперницы.
    Lazio
      Lazio, 07.08.2019 20:06
    +4
    К'moooooooon
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 20:05
    +9
    Ох, какая же тяжелая победа! Молодец, Даяна, все-таки смогла справиться с самой собой. Наличие Азаренки на корте большого значения не имело)
    dudigo78
      dudigo78, 07.08.2019 20:05
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    добре що ті піддавки в кінці не затягнулись
    Elis
      Elis, 07.08.2019 20:05
    +7
    Боже, яка ж молодчина!!!! Горжусь тобою, Даяночко! Таки змогла!!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 07.08.2019 20:05
    +5
    Фууух!!!
    симон петлюра
      симон петлюра, 07.08.2019 20:05
    +9
    браво тяжёлая но победа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ярослав 999
      Ярослав 999, 07.08.2019 12:44
    +12
    Не Ястремская,а Ястремська
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 20:05
    +9
    Ох, какая же тяжелая победа! Молодец, Даяна, все-таки смогла справиться с самой собой. Наличие Азаренки на корте большого значения не имело)
    симон петлюра
      симон петлюра, 07.08.2019 20:05
    +9
    браво тяжёлая но победа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    vital
    online
      vital, 07.08.2019 14:23
    +9
    Вірю в сьогоднішню перемогу Даяни над білорускою навіть більше, ніж у перемогу Елі над чешкою.
    Даяна вміє грати з дівчатами, які сповідують атакуючий теніс.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 12:52
    +9
    Хорошо, что игру поставили на большой корт: Даяне нравится играть при большом количестве зрителей. Шансы примерно равны, может, у беларуски чуть больше за счет ее опыта.
    frack777
      frack777, 07.08.2019 20:04
    +8
    Умничка, таки дожала!
    Sergey_92
      Sergey_92, 07.08.2019 20:00
    +8
    Як би не закінчився матч - на такий теніс приємно дивитись.
    Виявляється українська топ-тенісистка може не лише перекидати м'яч постійно по центру корта на ракетку суперниці, а й так гостро атакувати .
    Браво Даяна
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 07.08.2019 16:02
    +8
    Чуйкою не володію але бажання зашкалює, дуже хочеться щоб наші дівчата сьогодні перемогли.
    Lazio
      Lazio, 07.08.2019 20:07
    +7
    У кого що ще залишилося, - валідол, коньяк..... Тащить всьо сюда... Зараз Світоліна грати почне...
    dudigo78
      dudigo78, 07.08.2019 20:05
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    добре що ті піддавки в кінці не затягнулись
    Elis
      Elis, 07.08.2019 20:05
    +7
    Боже, яка ж молодчина!!!! Горжусь тобою, Даяночко! Таки змогла!!
    vizuals
      vizuals, 07.08.2019 20:03
    +7
    Гейм Сет Матс!!!!!!!
    Publius
      Publius, 07.08.2019 18:55
    +7
    Блин! Три гейма проиграны и исключительно из-за своих ошибок. Ну зачем подавать вторую подачу как первую, если не идет?
    fedd1979
    online
      fedd1979, 07.08.2019 18:55
    +7
    Їдрі ж тваю... Азаренка виграла гейм, фактично не вигравши мячів - все на невимушених Ястремської, яка цього ж гейму мала супер віннерси! Як так???*
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 07.08.2019 18:54
    +7
    Синдром Свитолиной.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 18:25
    +7
    Беларуска ожидаемо не успевает за темпом Даяны. Но, как обычно, главный вопрос в стабильности. Хватит ли Даяны на два сета?
    Elis
      Elis, 07.08.2019 20:17
    +6
    Ігор Сайко, 07.08.2019 20:08
    Браво Даянка! Молодчина, блиск в очах, воля до перемоги, максимальна самовіддача і концентрація це те що не вистачає Світоліні.
    Блін, ну от ви не можете просто порадіти за Даяну?! Ну чому ваша радість обов'язково означає іншій українській гордості в суп плюнути?
    polesse2000
      polesse2000, 07.08.2019 20:07
    +6
    Молодчинка!!! Класс , вот только много двойных подарила бульбашке. Всех с победой!
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 20:06
    +6
    Супер! Что особенно приятно - это то, что в самые решающие моменты Даяна была точнее и увереннее многоопытной соперницы.
    dudigo78
      dudigo78, 07.08.2019 19:41
    +6