Андрій РУСОЛ: «Дніпро-1 голосував проти єдиного пулу»

Функціонер розповів про збори клубів УПЛ

Андрій РУСОЛ: «Дніпро-1 голосував проти єдиного пулу»
© scdnipro1.com.ua

Виконавчий директор «Дніпра-1» Андрій Русол розповів, що на зустрічі клубів УПЛ питання з форматом 14 команд на сезон 2020/21 не обговорювалося, а єдиний телепул не набрав потрібної кількості голосів.

«Формат з 14 командами не влаштував клуби. Тому такий варіант не розглядали. Що стосується єдиного пулу, то не вдалося прийти до спільного знаменника».

«Чотири клуби не підтримали цю пропозицію. У тому числі і ми», - заявив Русол.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    симон петлюра
      симон петлюра, 18.07.2019 22:06
    0
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    какой лям за три года пула геббельсы дали 4.5 ляма на всех делим на12= 375тыс зелени за 3 года
    симон петлюра
      симон петлюра, 18.07.2019 22:01
    0
    а что смотреть на геббельс тв два онала стали мягко говоря отстой полный максимум 20 гр в месяц можно за них заплатить
    Bobyk
      Bobyk, 18.07.2019 20:37
    0
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    Они лучше ещё раз обанкротятся и во вторую лигу сольются, чем пойдут на "геббельс-тв". Гордые бунтари!
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 18.07.2019 18:03
    +4
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    А потом своим болелам объяснять почему они 150 гривен в месяц за каналы Футбол валить должны, в которых даже топ-чемпы уже через один будут.
    Whitesnake
      Whitesnake, 18.07.2019 17:28
    +4
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    что за плохая привычка чужие деньги считать?
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    -8
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 18.07.2019 18:03
    +4
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    А потом своим болелам объяснять почему они 150 гривен в месяц за каналы Футбол валить должны, в которых даже топ-чемпы уже через один будут.
    Whitesnake
      Whitesnake, 18.07.2019 17:28
    +4
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    что за плохая привычка чужие деньги считать?
    симон петлюра
      симон петлюра, 18.07.2019 22:06
    0
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    какой лям за три года пула геббельсы дали 4.5 ляма на всех делим на12= 375тыс зелени за 3 года
    симон петлюра
      симон петлюра, 18.07.2019 22:01
    0
    а что смотреть на геббельс тв два онала стали мягко говоря отстой полный максимум 20 гр в месяц можно за них заплатить
    Bobyk
      Bobyk, 18.07.2019 20:37
    0
    Слава Чебан, 18.07.2019 17:23
    непонимаю днепр, ладно динамо против, понятно, но днепру что помешает лишний лям евро в сезон?
    Они лучше ещё раз обанкротятся и во вторую лигу сольются, чем пойдут на "геббельс-тв". Гордые бунтари!