Тарас МИХАЛИК: «Волинь запропонувала мені контракт»

Український футболіст може продовжити кар'єру в луцькому клубі

Тарас МИХАЛИК: «Волинь запропонувала мені контракт»
© ФК Локомотив Москва. Тарас Михалик
35-річний колишній захисник московського «Локомотива» Тарас Михалик, який залишив московський клуб у неділю, розповів, що отримав пропозицію від «Волині».
 
«Поки остаточного рішення (про продовження кар'єри) не прийняв. Зараз вже п'ятий день тренуюся в Луцьку з місцевою командою, «Волинню». Це моє рідне місто, їхати нікуди вже не хочу. Клуб запропонував мені однорічний контракт. Тому зараз тренуюся, а трохи пізніше приймемо спільно остаточне рішення. Команда ставить завдання повернення в Прем'єр-лігу», — сказав Михалик.
 
Михалик виступав за «Локомотив» з 2013-го року. Минулого сезону футболіст провів за «залізничників» тільки три матчі в Кубку Росії.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 01.07.2019 12:50
    +2
    Всплыл как фикалий в речке
    REALIST
    online
      REALIST, 01.07.2019 11:13
    -2
    а что его за эти годы в мордере не накормили еще? Накой Волыне ото гоуно-предательское недоразумение?
    comentraktor
      comentraktor, 01.07.2019 10:45
    +2
    Шахтер сепары? Суркис в жоппоблоке Медведчука...
    comentraktor
      comentraktor, 01.07.2019 10:43
    +3
    Юрий Карпенко, 01.07.2019 10:17
    Он не кормилец, он играл за Локо ещё до войны, так от чего же он должен бросать клуб, контракт и т.д. из-за дибилов которые развязали войну
    Он подписал контракт в 2013-м на 3 года. Если он не "кормилец", то какого хрена в 2016-м продлил контракт? Или на Селезнева гиздеть прикольнее?
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 01.07.2019 10:17
    -5
    spqr-te, 01.07.2019 09:38
    ще один кармілєц ...
    Он не кормилец, он играл за Локо ещё до войны, так от чего же он должен бросать клуб, контракт и т.д. из-за дибилов которые развязали войну
    spqr-te
    online
      spqr-te, 01.07.2019 09:38
    -1
    ще один кармілєц ...
    comentraktor
      comentraktor, 01.07.2019 10:43
    +3
    Юрий Карпенко, 01.07.2019 10:17
    Он не кормилец, он играл за Локо ещё до войны, так от чего же он должен бросать клуб, контракт и т.д. из-за дибилов которые развязали войну
    Он подписал контракт в 2013-м на 3 года. Если он не "кормилец", то какого хрена в 2016-м продлил контракт? Или на Селезнева гиздеть прикольнее?
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 01.07.2019 12:50
    +2
    Всплыл как фикалий в речке
    comentraktor