У фіналі українка поступилася шведці Софії Маттіссон

2616
2
НОК України. Юлія Хавалджи
Українська борчиня Юлія Хавалджи, яка виступає в категорії до 53 кг, зазнала поразки в фіналі змагань з вільної боротьби на Європейських іграх в Мінську.

У фіналі українка поступилася досвідчений шведці Софії Маттіссон, яка відстояла здобуте чотири роки тому в Баку звання чемпіонки Європейських ігор. Шведка приголомшила Юлію стартовою активністю, повела 6:0 і в підсумку втримала перевагу і перемогла 6:4.

Також сьогодні представники України Марія Повх і Людмила Куликовська виграли золото у веслуванні на байдарках, а Гор Оганнесян завоював бронзу в боротьбі. Тепер на рахунку України 25 медалей Європейських ігор (6-11-8).