Кучмій отримає медаль Європейських ігор після дискваліфікації білоруса

Кірілл Грищенко попався на допінгу, і український борець отримає бронзу

2308
0
WrestlingUA. Микола Кучмій
Білоруський борець Кірілл Грищенко через застосування допінгу був позбавлений золотої медалі, яку він завоював в греко-римської боротьби у ваговій категорії 130 кг на Європейських іграх 2019 в Мінську.

Європейський олімпійський комітет (EOC) підтвердив, що у Грищенко виявився позитивним результат на анаболічний стероїд дегідрохлорметіл-тестостерон. Грищенко переміг грузина Якоба Каяя з рахунком 5:1 у фіналі.

Після дискваліфікації Грищенко Каяя отримає золото, а росіянин Сергій Семенов стане срібним призером. Микола Кучмій з України, який програв білорусу в чвертьфіналі, отримає бронзову медаль. Друга бронзова медаль в дивізіоні 130 кг залишиться за азербайджанцем Сабахом Шаріаті.

Грищенко загрожує відсторонення від змагань United World Wrestling, який визначить санкцію для білоруського спортсмена. Він був одним з двох атлетів, які провалили допінг-тест під час Європейських ігор в Мінську.