15.06.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України U-20 – чемпіон світу 2019 року!

У фінальному поєдинку команда Олександра Петракова здобула вольову перемогу над Південною Кореєю

Збірна України U-20 – чемпіон світу 2019 року!
© Фото УАФ
Вперше в історії збірна України грала в фіналі чемпіонату світу з футболу! Нехай цього разу молодіжного, але це не зменшувало мотивації команді Олександра Петракова завоювати Кубок світу і привезти в Україну бажаний трофей.
 
У порівнянні з півфінальним матчем з італійцями головний тренер нашої команди зробив чотири зміни в стартовому складі. Досить несподіваним став вихід на вістрі атаки Владислава Супряги замість головного бомбардира збірної Данила Сікана. Як пізніше виявилося, чуйка Петракова не підвела. Але про все по порядку.
 
Крім того, впевнено відігравшого півфінальний матч Максима Чеха наставник замінив на Олексія Хахльова. Георгій Цітаішвілі, який відбув дискваліфікацію, грав замість Олексія Кащука, а на місце дискваліфікованого Дениса Попова в центрі захисту вийшов Олександр Сафронов.
 
Почався матч найнеприємнішим чином для збірної України. На другій хвилині зустрічі гравець збірної Південної Кореї опинився на газоні у штрафному, але свисток головного арбітра промовчав. Проте, відеоассістенти угледіли, що Кім Се Ун був збитий на лінії штрафного майданчика Безкоровайним. Рефері відправився дивитися повтор, після чого вказав на точку. Цього разу Андрій Лунін не зміг відбити пенальті - 0:1. Вперше на цьому чемпіонаті світу команда Петракова виявилася в ролі команди, що програє.
 
Українці після пропущеного м'яча діяли першим номером і контролювали гру, але спочатку атаки не приносили результату. Перші по-справжньому небезпечні моменти для «жовто-синіх» принесли стандарти. Спочатку Булеца зі штрафного зумів перекинути стінку, але м'яч полетів прямо в руки воротарю. Потім оборона корейців нівелювала загрозу після подачі Цитаішвілі з кутового.
 
На екваторі першого тайму арбітр відправив гравців на водопій через спеку. Можливо, ця процедура допомогла нашій збірній, адже вже через кілька хвилин Владислав Супряга зрівняв рахунок в матчі, забивши перший гол на турнірі. Все почалося з подачі зі штрафного від Булеци, після якої Хахльов намагався пробити, але йому завадив суперник і м'яч відскочив до Супряги - форвард розстріляв ворота поблизу до воротарської зони.
 
Відновивши статус-кво, підопічні Петракова не зменшували обертів. Корнієнко здорово прорвався по лівому флангу і прострілив в центр, але ніхто з партнерів не відгукнувся. За кілька хвилин до кінця першого тайму у корейців вийшло кілька контратак, але артистичне падіння форварда у штрафному залишив без уваги арбітр, а через пару хвилин удару з-за меж штрафного від Кім Се Уна забракло влучності - м'яч пролетів повз ворота. Команди так і пішли на перерву з рівним рахунком.
 
Після перерви Петраков не зробив замін, українці вийшли на поле тим же складом. А ось тренерський штаб збірної Кореї прийняв рішення замінити нападника, і замість Кім Се Уна вийшов Ум Он Сан. На початку другого тайму корейці намагалися діяти більш активно, і це зіграло з ними злий жарт. Збірна України провела блискавичну контратаку: Конопля протягнув м'яч по флангу і в черговий раз підтвердив свої якості асистента, відпасувавши в штрафну на Супрягу. «Динамівець», який до цього на Мундіалі діяв невпевнено, реалізував другий момент у вирішальній грі, пробивши точно в кут.
 
Приблизно за півгодини до кінця основного часу Петраков зробив першу заміну, і замість Хахльова гру продовжив Чех. Ще через п'ять хвилин, зробивши свою справу бездоганно, відправився відпочивати Супряга: наставник випустив замість головного героя матчу Сікана.
 
На 70-й хвилині збірна Південної Кореї була дуже близька до того, щоб зрівняти рахунок, проте Андрій Лунін продемонстрував божевільну реакцію і перевів м'яч у поперечину після удару Лі Джа Ека головою з кількох метрів.
 
Надалі українці почали грати максимально обережно, намагаючись зберегти перевагу. Втома давалася взнаки, і гравці команди Південної Кореї впевнено почували себе на нашій половині поля. Всіма силами українці оборонялися, проте після невдалих атак противника відповідали небезпечними контратаками.
 
На 85-й хвилині Лунін знову вступив в гру, піймавши м'яч після удару головою. Корейці не боялися нав'язувати боротьбу на «другому поверсі» в штрафному майданчику українців, майже кожен навіс створював небезпеку біля наших воріт.
 
За хвилину до кінця основного часу Цітаішвілі поставив жирну крапку в матчі! Георгій на фантастичній швидкості протягнув м'яч зі своєї половини поля і, ледь коли вбіг до штрафного, потужним ударом вразив дальній кут воріт суперника!
 
3:1 - збірна України - чемпіон світу серед команд до 20 років! Ще кілька тижнів тому це здавалося неймовірним, сьогодні це стало реальністю!!!
 
Денис ШАХОВЕЦЬ
 
Чемпіонат світу U-20. Фінал.


Україна U-20 – Південна Корея U-20 – 3:1

 Супряга, 34, 53, Цитаішвілі, 89 – Лі Кан Ін, 5 (пен.)

 Конопля, 86 – Кім Хен Ву, 33, Лі Джа Єк, 56, О Се Гун, 79

Україна U-20: Лунін – Бескаравайний, Бондар, Сафронов – Цитаішвілі, Корнієнко, Дришлюк, Конопля – Булеца (Кащук, 88), Хахльов (Чех, 57) – Супряга (Сікан, 62).

Південна Корея U-20: Ли Ван Йон – Лі Джа Єк, Кім Хен Ву, Лі Джи Соль – Чой Юн (Лі Ку Юк, 80), Чо Ен Вук (Гьон Се Джин, 63), Кім Се Ун (Ум Вон Сан, 46), Кім Юн Мін, Хван Та Хен – О Се Гун, Лі Кан Ін.

Арбітр: Ісмаїл Ельфатх (США)

Стадіон: Лодзь (Лодзь, Польша).

Удари (у площину): 9 (5) – 10 (3)
Кутові: 4 – 4
Оффсайди: 3 – 0.

УКРАЇНА-ПІВДЕННА КОРЕЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 32°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Автор — Денис Шаховец, Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    comentraktor
    online
      comentraktor, 18.06.2019 07:21
    0
    alzhovtyak, 16.06.2019 11:19
    И это Зеленский только месяц президент
    alefteev77
    online
    alefteev77, 16.06.2019 11:50
    +5
    Всем игрокам U-20 надо после финала:
    - не бухать, не попадать в звездную болезнь, не расслабляться
    - если есть серьезные предложения - переходить в клубы Англии, Италии, Испании, Германии, Голландии, Бельгии, Франции
    - не верить сказкам Суркисов, Павелок и других "честных и порядочных" олигархов про место в основном составе, про динамовские сердца, про шахтерский край, про патриотизм и прочую лобузу
    - усердно работать - брать пример с Малиновского, Ярмоленка, Зинченка и других ребят, которые не побоялись и уехали достигать свои профессиональные цели в действительно профессиональные клубы
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 16.06.2019 11:47
    +6
    Красавеллы! На всех ресурсах фейрверки из обугленных пердаков ватных нацистов!
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 16.06.2019 11:33
    +1
    Очень хочется чтоб половина ребят (хотя бы)перешла в середняки топ-5 было б очень круто,и для их самых и для сборной, Зинченко и Малиновский тому подтверждения!!!
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 16.06.2019 11:30
    +1
    Отлично нету слов красавчики,а говорят в стране талантов нету,они есть и очень высокого уровня,дело в том надо к ним подход сделать,коллектив слепить что и сделал Петраков!!!Мои поздравления браво!!!
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 16.06.2019 11:19
    -4
    И это Зеленский только месяц президент
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 16.06.2019 11:16
    +1
    Давайте сегодня отбросим весь негатив и просто будем наслаждаться победой наших ребят! Встречаем их в аэропорту и потом все на концерт "КИСС"!
    nomad
      nomad, 16.06.2019 11:10
    -4
    Yasher, 16.06.2019 11:02
    Томос помог.
    ЗЕ!
    Yasher
      Yasher, 16.06.2019 11:02
    -5
    OLEXANDER, 16.06.2019 01:27
    Господи, Дякую Тобі за силу, яку ти дав нашим хлопцям-футболістам збірної, щоб ті стали найкращими.Я такий гордий, що я УКРАЇНЕЦЬ!
    Ура!Дякую тобі,-Україно!
    Томос помог.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 16.06.2019 10:50
    +8
    Это то что объединяет страну.
    Нам нужно больше побед в жизни. Не хватает реально радости.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2019 10:47
    -3
    ХУДШИЕ 0 очков :
    Саудовская Аравия и Мексика, но с забитыми голами.
    Катар, разница 0-6.
    Таити, разница 0-14.
    Гондурас, разница 0-19.
    А ВЕДЬ ТУ ЧТО НАДО СТРАНУ НАЗВАЛИ ГОНДУРАСОМ !
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2019 10:42
    +8
    У Украины лучшая оборона -4 в 7 играх.
    -4 у Сенегала но в 5 играх.
    По -4 в 4 играх у Франции и Уругвая.
    У Украины лучшая атака 13 мячей и у Норвегии 13 (в 3 играх (но 12 голов забили Гондурасу).
    У Украины лучшая разница мячей +9 (13:4) , а у Норвегии +8 (13:5).
    ЧИСТАЯ ПОБЕДА !!!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.06.2019 10:34
    +2
    У Украины был чемпионский график в 7 играх: 6 побед и 1 ничья, разница 13:4.
    По текущему регламенту (24 команды) результат был лучше только у Аргентины 7 побед в 2001, а по старому (16 команд) у Бразилии все 6 побед в 199.. году.
    В 7 играх: 6 побед и 1 ничья : на прошлом чемпе Англия, Аргентина (2007), Бразилия.
    В 6 играх: 5 побед и 1 ничья : ФРГ 198.. году.
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 16.06.2019 10:18
    -1
    TimurKhAI, 16.06.2019 00:48
    https://z1.fm/song/12612956
    Аудиозапись 15-летней давности из альбома ТНМК. Джулай и Босянок комментируют победу сборной Украины в финале ЧМ над соперником из восточной Азии. Сегодня получилось очень красивое дежавю
    Взагалі у ТНМК була пісня "Та ти шо", от на початок цієї пісні і було записано цей відрізочок.
    Bohdan_Polishchuk
      Bohdan_Polishchuk, 16.06.2019 10:02
    +1
    Просто браво!!!Пережив ніч , і всерівно спогади
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 16.06.2019 08:14
    -1
    Empty, 16.06.2019 01:41
    Цитиашвили топ... За последний год топ игру показывает ... Еще бы Динамо норм тренера чтобы ето молодежь подтянуть к взрослому футболу .. и не нужно нам будет бразильцев .. разве что только 1 грузина
    Цитиашвили, кроме эпизода с годом, вообще не понравился. Он хуже любого из основы ДК на его позиции. Пока что, покрайней мере
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 16.06.2019 02:21
    -2
    Empty, 16.06.2019 01:41
    Цитиашвили топ... За последний год топ игру показывает ... Еще бы Динамо норм тренера чтобы ето молодежь подтянуть к взрослому футболу .. и не нужно нам будет бразильцев .. разве что только 1 грузина
    Найблищих 2 роки в Динамо не буде норм тренера, тому потрібно всім розбігатись
    Empty
      Empty, 16.06.2019 01:49
    -1
    airwolf77, 15.06.2019 23:50
    Шедеврально,молодці Украінці,Слава Украіні - Героям Слава!!! ..вчиться в нас лптєнога худоба..
    Не треба опускатися до їхнього рівня ...
    Empty
      Empty, 16.06.2019 01:44
    0
    Empty, 16.06.2019 01:41
    Цитиашвили топ... За последний год топ игру показывает ... Еще бы Динамо норм тренера чтобы ето молодежь подтянуть к взрослому футболу .. и не нужно нам будет бразильцев .. разве что только 1 грузина
    За последних 2 года подправлю
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 16.06.2019 01:41
    -1
    Я українець-це так приємно!
    turist86
    turist86, 15.06.2019 21:04
    +76
    Ура!!! Молодці?
    Лунін топ! Ви бачили офігівші очі корейців, після того як вони двічі били головою майже впритул, але Андрій тягнув!
    Мужики, у мене сьогодні подвійне свято - народилась донька!
    Шановне товариство, як вважаєте, чи не назвати її Вікторія на честь цієї великої перемоги?
    Sergey_92
    online
      Sergey_92, 15.06.2019 21:00
    +46
    Якби місяць назад мені хтось сказав, що ми можеми виграти цей чемпіонат, то я би іронічно засміявся.
    Не можу повірити Україна - Чемпіон Світу з футболу серед юнацьких команд !!!
    Браво хлопці, браво Тренер !!!
    З Перемогою Україна
    Vladlen
      Vladlen, 15.06.2019 21:27
    +42
    Житель Луганска поздравляет всех украинцев с заслуженной победой. Мы чемпионы мира!!! Мы одна страна.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.06.2019 21:14
    +41
    Это просто шок! Не просто Украина - чемпионы мира, но и абсолютно заслуженные чемпионы, потому что в каждой игре плей-офф играли лучше соперников. Пусть это и U-20, а не взрослая сборная, но кто бы мог такое представить еще три недели назад?
    Kangoo Dingoo
    Kangoo Dingoo, 15.06.2019 21:01
    +39
    Я щасливий що застав це за своє життя
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 15.06.2019 22:19
    +37
    Единственный игрок Реала с трофеем в этом сезоне это Лунин
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 15.06.2019 21:01
    +33
    Блин, в перспективе у нас через пару лет будет очень сильная национальная сборная...
    Эта U20, плюс Зинченко, Миколенко, Цыганков, Матвиенко, Малиновский...
    А ребят с победой, они красавчики))
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 15.06.2019 21:31
    +32
    Какие вы классные, пацаны!
    Гол Цитаишвили можно смотреть вечно!
    Слава Украине!
    Нет слов - пойду напьюсь с радости!
    justhateme
      justhateme, 15.06.2019 21:24
    +32
    Кто из Киева - встречайте пацанов! Обязательно! И друзей своих с собой берите. Парни должны видеть поддержку и любовь.
    Анатолий Воробей
      Анатолий Воробей, 15.06.2019 21:25
    +30
    Приятно было смотреть, когда в секторе Украины сидели болельщики Южной Кореи и наоборот. Никаких конфликтов. Думаю, что у нас все будет ХОРОШО.
    Sergey_92
    online
      Sergey_92, 15.06.2019 21:14
    +30
    Хтось сильно незадоволений мінусує і дуже сумніваюсь, що це кореєць
    alefteev77
    online
    alefteev77, 15.06.2019 21:00
    +27
    Браво Петраковці!
    Красені! Герої! Молодці
    Слава Україні! Петракову Слава!
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 15.06.2019 21:42
    +25
    До останнього не вірив але це сталось! Україна - чемпіон!!!!!!!!!!!!!!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 15.06.2019 21:15
    +25
    Кто на Супрягу гнал перед матчем? Он выстрелил в самом важном матче молодёжной сборной Украины 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    bonv
      bonv, 15.06.2019 21:06
    +25
    Дуже приємно за наших молодих чемпіонів світу!!!
    p_s_l
      p_s_l, 15.06.2019 21:14
    +24
    Спасибо нашим пацанам, которые показали старшим, что все реально.
    И спасибо нашим на стадионах, которые поддерживали и гнали наших пацанов вперед - у них это получилось!
    DK1961
      DK1961, 15.06.2019 21:03
    +24
    Уррррррррррррааааааааааааааааааааааааа

    аааа!!!
    В 1977 году сборная СССР (состоящая на 80% из игроков киевского "Динамо" и харьковского "Металлиста") стала ПЕРВЫМ чемпионом мира по футболу среди молодежи. Спустя 42 года ЛУЧШАЯ -УКРАИНА!!!!!!!!!!!!!!!!
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 15.06.2019 21:21
    +23
    Нет тупых футболистов есть тупые тренеры, которые не знают как их правильно использовать, доказано на примере молодых динамовцев и Хацкевиче
    Dre
      Dre, 15.06.2019 21:12
    +22
    Не писав на фарт.
    Вірив у наших до останнього,цілий турнір!
    Було якесь відчуття, що ми зможемо пройти далеко і виграти фінал!
    Важко усвідомити те що сталось,ми найкращі у світі ,а це багато що значить.
    Всій команді,дякую за гру і за результат.
    Хочеться порадити нашим вболівальникам ,по менше бруду виливати на наших футболістів,а більше вірити у них.
    Ще Раз Всіх Вітаю з Чемпіонством!!!!
    VITASS
      VITASS, 15.06.2019 21:42
    +20
    жизнь прожита не зря.
    всіх з Перемогою. Шкода що так назвати доньку нашого побратима не файно буде. попри те: вітаю друже- спогади на кожень ДР доньки - це неперевершено. заздрю по доброму. нехай росте щасливою і здоровою.