Чорногорія звільнила тренера, який не з'явився на матч з Косово

Наставник постраждав за принципову позицію

Чорногорія звільнила тренера, який не з'явився на матч з Косово
© lesoir.be

Збірна Чорногорії оголосила про звільнення тренера Любіши Тумбаковіча, який відмовився з'явитися на матч відбору Євро-2020 проти Косово.

Сербський наставник таким чином вирішив показати, що Сербія не визнає державу Косово. Разом з тренером демарш влаштували гравці сербського походження Філіп Стойкович і Мірко Іванич.

Сербія не визнає державність Косово, яке оголосило про незалежність у 2008 році.

Тумбаковіч працював з Чорногорією з 2016 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BBC

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    keegan
      keegan, 08.06.2019 16:35
    0
    Как по мне , пока там на Балканах все не успокоится лучше разводить страны бывшей Югославии, хотя и УЕФА можно понять - слишком много стран этих
    DSH88
    online
      DSH88, 08.06.2019 16:24
    +6
    keegan, 08.06.2019 16:17
    Странная позиция УЕФА, Украину с Россией развели,а этих почему нет???
    Так это Черногория а им что до Сербии-Косово... С какого их разводить ...
    keegan
      keegan, 08.06.2019 16:17
    -6
    Странная позиция УЕФА, Украину с Россией развели,а этих почему нет???
    Варелыч Васин
      Варелыч Васин, 08.06.2019 16:06
    0
    Для нас сербы тоже вчера не в авторитете были, расформируйте сербию)))
    DSH88
    online
      DSH88, 08.06.2019 16:24
    +6
    keegan, 08.06.2019 16:17
    Странная позиция УЕФА, Украину с Россией развели,а этих почему нет???
    Так это Черногория а им что до Сербии-Косово... С какого их разводить ...
    keegan
      keegan, 08.06.2019 16:35
    0
    Как по мне , пока там на Балканах все не успокоится лучше разводить страны бывшей Югославии, хотя и УЕФА можно понять - слишком много стран этих
    Варелыч Васин
      Варелыч Васин, 08.06.2019 16:06
    0
    Для нас сербы тоже вчера не в авторитете были, расформируйте сербию)))