07.06.2019, FT   ТВ-трансляція: 

ПЕТРАКОВ: «Ймовірно, у Попова перелом. Колумбієць вчинив підло»

Наставник збірної України U-20 підбив підсумки перемоги над Колумбією в 1/4 фіналу ЧС-2019 (1:0)

ПЕТРАКОВ: «Ймовірно, у Попова перелом. Колумбієць вчинив підло»

Головний тренер збірної України з футболу U-20 Олександр Петраков підбив підсумки перемоги над Колумбією (1:0) в 1/4 фіналу ЧС-2019.

«Ми очікували цієї гри й розраховували, що вона буде настільки важкою. Ми вже думаємо про півфінал. Є в нас одна негативна ситуація — це травма нашого провідного захисника Дениса Попова. Негарно вчинив футболіст збірної Колумбії. Нишком завдав серйозну травму нашому гравцеві. Зараз поїхали робити рентген, швидше за все, там перелом. Це не прикрашає футбол, не прикрашає гравця колумбійської збірної. Те, що він зробив, — це дуже підло.

Я замінив нападників, щоб підсилити гру попереду. На жаль, збірна Колумбії нас просто затиснула на нашій половині поля. У нас нічого не виходило. Колумбійці перевершували нас і у швидкості, і функціонально. Не було такого завдання, щоб наша команда відбивалася. Я б, напевно, зробив інші заміни, а так випустив двох форвардів. Але колумбійці виявилися фізично дуже сильними, і вони їх перегравали. А завдання грати від оборони я не давав. Сама гра так склалася.

Наразі немає значення, буде суперником Італія чи Малі. Кажу відверто. Як воно буде, так і буде. Переваг у мене немає», — зазначив Петраков.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alefteev77
    online
      alefteev77, 08.06.2019 12:23
    +2
    Надеюсь Петракову предложат тренировать серьезный и амбициозный клуб (или предложат возглавить академию топ-клуба) в Европе или взрослую сборную.
    Александр Васильевич, браво!
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 07.06.2019 22:41
    +4
    Ну там колумбией неумышленно это сделал, более того он первый сыграл в мяч, просто за инерцией потом вьехал в опорную ногу Попову! По повтору сразу было видно, что травма серьезная!! Попову выздоровления , а сборной удачи!!
    movkli
      movkli, 07.06.2019 22:01
    +2
    «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 21:14
    Хотелось бы видеть Петракова тренером главной команды в ближайшем будущем. Цитаишвили, скорейшего выздоровления!
    Жора здоров у него перебор ЖК, а вот Попова сломали жестко
    Whitebell_MU
      Whitebell_MU, 07.06.2019 21:18
    +7
    Скорейшего выздоровления. Очень перспективный игрок. Так классно вошёл в этот год. В основе Динамо весной когда выходил, не боялся авторитетов. И тут на тебе, травма
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 21:14
    -9
    Хотелось бы видеть Петракова тренером главной команды в ближайшем будущем. Цитаишвили, скорейшего выздоровления!
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 07.06.2019 21:10
    -15
    правильно.не має різниці.дивлюсь матч Італії і Малі... влетимо що від тих,що від тих. без варіантів нажаль...
    Макс Максов
      Макс Максов, 07.06.2019 21:04
    +11
    321 этот колумбиец, а Попову здоровья!!! Хорошо отыграл этот ЧМ...
    Maks7777
      Maks7777, 07.06.2019 20:47
    +13
    Мда.........слов нет скорейшего выздоровления!
    Maks7777
      Maks7777, 07.06.2019 20:47
    +13
    Мда.........слов нет скорейшего выздоровления!
    Макс Максов
      Макс Максов, 07.06.2019 21:04
    +11
    321 этот колумбиец, а Попову здоровья!!! Хорошо отыграл этот ЧМ...
    Whitebell_MU
      Whitebell_MU, 07.06.2019 21:18
    +7
    Скорейшего выздоровления. Очень перспективный игрок. Так классно вошёл в этот год. В основе Динамо весной когда выходил, не боялся авторитетов. И тут на тебе, травма
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 07.06.2019 22:41
    +4
    Ну там колумбией неумышленно это сделал, более того он первый сыграл в мяч, просто за инерцией потом вьехал в опорную ногу Попову! По повтору сразу было видно, что травма серьезная!! Попову выздоровления , а сборной удачи!!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 08.06.2019 12:23
    +2
    Надеюсь Петракову предложат тренировать серьезный и амбициозный клуб (или предложат возглавить академию топ-клуба) в Европе или взрослую сборную.
    Александр Васильевич, браво!
    movkli
    online
      movkli, 07.06.2019 22:01
    +2
    «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 21:14
    Хотелось бы видеть Петракова тренером главной команды в ближайшем будущем. Цитаишвили, скорейшего выздоровления!
    Жора здоров у него перебор ЖК, а вот Попова сломали жестко