07.06.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України U-20 впоралася з Колумбією та вийшла в півфінал ЧС

Команда Олександра Петракова вийшла в півфінальну стадію юнацького чемпіонату світу

Збірна України U-20 впоралася з Колумбією та вийшла в півфінал ЧС
© twitter.com/FCFSeleccionCol
В історичному, першому в історії збірної України чвертьфіналі юнацького чемпіонату світу нам протистояв сильний суперник. Збірна Колумбії вийшла з групи з другого місця, пропустивши вперед Сенегал і випередивши господарів турніру поляків, а також збірну Таїті. В 1/8 фіналу підопічні Артуро Рейеса в серії пенальті пройшли Нову Зеландію. І при цьому команда стала лідером турніру за ударами по воротах (73; у збірної України було 39), а також за прийомами м'яча в чужій штрафній. При всьому цьому колумбійці пропустили лише 3 голи - стільки ж, скільки і ми. Загалом, Колумбія постала на турнірі як гостроатакуюча, при цьому досить надійна в обороні команда.
 
Кращим бомбардиром у складі колумбійців після 4-х поєдинків був Кучо Ернандес. Цей форвард забивав не лише в іспанській Ла Лізі, а й за «дорослу» збірну своєї країни. На чемпіонаті світу відзначився тричі. Без сумніву, Ернандес - явний лідер команди, і за ним слід було стежити особливо.
 
Три голи було і на рахунку Данила Сікана. Швидше за все, «золоту бутсу» чемпіонату отримає норвежець Ерлінг Холанд, який 9 (!) м'ячів забив у ворота збірної Гондурасу. По 4 голи в активі Амаду Саньї (Сенегал) і Себастьяна Сото (США). Проте вже на 11-й хвилині зустрічі вихованець житомирського футболу наздогнав своїх конкурентів в гонці голеадорів! Наш голкіпер вибив м'яч на чужу половину поля, Сікан виграв повітря. Воротар колумбійців чомусь вибіг за межі штрафного, Данило випередив його, втік і від захисника і послав м'яч в порожні ворота - 1:0! Оптимістичний початок!
 
Суперники команди Олександра Петракова підтвердили своє реноме команди, що часто б'є по воротах. Вони «перестріляли» нас, однак голкіпер Владислав Кучерук (нагадаємо, він замінив Луніна, якого викликали в національну збірну) практично не вступав в гру. Удари колумбійців були або неточними, або блокувалися захисниками: 6:4 до перерви, при цьому 0:3 за ударами в площину. «Лос Кафетерос» занервували, почали грубити. Тому алжирський арбітр Мустафа з цілком українським прізвищем Горбаль взявся роздавати картки. Як підсумок - ще до перерви південноамериканці заробили 4 «гірчичника» (у нас в пасиві було попередження Кащука). Одним словом, перший тайм залишився за українськими хлопцями.
 
У перерві тренери зробили заміни. Рейес очікувано посилив атакуючу лінію, випустивши свіжого Карбонеро. Петраков випустив креативного Цітаішвілі. Як виявилося, наша заміна стала більш потрібною. Збірна України атакувала ще гостріше і частіше, ніж в першому таймі. Незабаром ми наздогнали колумбійців і за кількістю ударів. А вже про якість і говорити не доводиться! Корнієнко після виходу практично один на один не зумів переграти голкіпера. Цитаішвілі без перешкод бив з лінії воротарського майданчика і послав м'яч над дальньою дев'яткою.
 
Відрадно, що збірна України не відсиджувалася в обороні. Але слід зазначити, що і суперник в завершальній фазі атак грішив неточностями. Перший удар в площину колумбійці завдали лише на 80-й хвилині, але Кучерук в красивому стрибку відбив м'яч після пострілу Карбонеро. Потім Йохан пробачив нас, з меж штрафного не влучивши в дальній кут. Але незабаром не пробачив Дениса Попова, в атаці скосивши українця. Арбітр подивився повтор - і пред'явив самому, мабуть, небезпечному гравцеві червону картку!
 
Проте колумбійці і вдесятьох продовжували атакувати. Втрачати їм було нічого, і вони пішли вперед всією командою. Збірна України, відповідно, всією командою відійшла в глуху оборону, благо, грати залишалося недовго: хвилин 10 з урахуванням компенсованого часу. Так, ці 10 хвилин видалися неймовірно важкими, однак наші хлопці вистояли і оформили вихід у півфінал чемпіонату світу!
 
11 червня наша збірна зіграє з переможцем зустрічі Італія - ​​Малі. Невідомо, наскільки важка травма Попова. А ось Цитаішвілі точно не допоможе команді через перебір жовтих карток. Проте, будемо вірити в успіх! Адже тепер можна з упевненістю говорити: в Україні підростає непогане покоління футболістів.


Чемпіонат світу U-20. 1/4 фіналу.

Колумбія U-20 - Україна U-20 - 0:1


Данило Сікан (11)

Андрес Баланта (27), Хуан Палма (35), Андерсон Арройо (38), Іван Ангуло (44) - Олексій Кащук (24), Георгій Цітаішвілі (78), Данило Безкоровайний (88)

Йохан Карбонеро (86, груба гра)

Колумбія: Кевін Мієр, Карлос Гуешта, Андерсон Арройо (Луїс Сандовал, 60), Андрес Баланта, Андрес Переа (Йохан Карбонеро, 46), Іван Ангуло, Хайме Алварадо (Дейбер Кейседо, 71), Хуан Ернандес, Луїс Сіністерра, Хуан Палма, Брайан Вера

Україна: Владислав Кучерук, Данило Безкоровайний, Валерій Бондар, Денис Попов (Олександр Сафронов, 86), Максим Чех, Віктор Корнієнко, Сергій Булеца, Кирило Дришлюк, Юхим Конопля, Олексій Кащук (Георгій Цітаішвілі, 46), Данило Сікан (Владислав Супряга, 61)

Арбітр: Мустафа Горбал (Алжир)

Муніципальний стадіон Лодзі (Польща)

КОЛУМБИЯ U-20 - УКРАЇНА U-20. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 08.06.2019 03:04
    0
    Народ, треба якось повпливати на Шеву, щоб Луніна вернув на Італію......ну непотрібен він у матчі з Люксембургом.......
    Sunrise
      Sunrise, 08.06.2019 00:33
    +1
    В матче 1/4 ЧМ(!) у меня не было и минуты чтоб я сомневался в победе нашей сборной. Полностью переиграли Колумбию. Моменты были, у Колумбии - только один удар из-за штрафной. Какие претензии-то к сборной? На удивление наши были и быстрее, и мастеровитей, и умнее.
    Dallii
      Dallii, 07.06.2019 23:21
    +1
    Хтось знає, де можна глянути статистику жовтих у всіх матчах фінальньної частини?
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 07.06.2019 22:37
    0
    fedd1979, 07.06.2019 21:11
    Золоті слова: "дрочити", пардон за французьку, на результат молодіжних зібрних не варто
    так что там? где?
    Диванные клоуны - я знаю, что пишу. Я тайлер.
    ТОлько что Витя Циганков сделал шикарный дубль.
    вот так.
    fedd1979
    fedd1979, 07.06.2019 21:11
    +1
    Виталий Грин, 07.06.2019 21:07
    объяснил.
    Теперь я объясню. Никакого я никого не "поливаю". Я динамовец. И переживаю за Георгия Цитаишвили потому, что он, походу, через год должен стать заменой Циганкову. Потому что через год Виктора продадут. А Цитаишвили не тянет на замену Виктору. И ... будет жопа. Вербич уйдет, де Пена - не знаю, остальные даже близко не тянут...
    Я не ругаю - я грущу. Слишком горяч Георгий, как бы не спекся...
    ___________________
    А на счет "диванного критика"..
    гы... )))
    А вы то кто? Лично вы?
    школота, которая дрочит на результат.
    Игры нет, Супряга не тянет, Булеца старается, а гол забили из-за тупизны колумбийских клоунов. Что не правда?
    всех благ.
    Смотрим главную команду. С Богом.
    Золоті слова: "дрочити", пардон за французьку, на результат молодіжних зібрних не варто
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 07.06.2019 21:07
    -1
    trasher87 trasher87, 07.06.2019 19:50
    Объясню вам дядя по другому команда добыла результат. Какого хера вы обливаете грязью игрока??!
    Я вижу у вас рядом с ником флаг нашей страны. Из этого сделал вывод. Почему вы строчите здесь а не поле??
    Показали бы как надо Жоре было играть.
    объяснил.
    Теперь я объясню. Никакого я никого не "поливаю". Я динамовец. И переживаю за Георгия Цитаишвили потому, что он, походу, через год должен стать заменой Циганкову. Потому что через год Виктора продадут. А Цитаишвили не тянет на замену Виктору. И ... будет жопа. Вербич уйдет, де Пена - не знаю, остальные даже близко не тянут...
    Я не ругаю - я грущу. Слишком горяч Георгий, как бы не спекся...
    ___________________
    А на счет "диванного критика"..
    гы... )))
    А вы то кто? Лично вы?
    школота, которая дрочит на результат.
    Игры нет, Супряга не тянет, Булеца старается, а гол забили из-за тупизны колумбийских клоунов. Что не правда?
    всех благ.
    Смотрим главную команду. С Богом.
    fedd1979
    fedd1979, 07.06.2019 21:04
    +1
    Александр Домащенко, 07.06.2019 20:36
    Забавно.
    Кто-то не понимает, что обсуждение игры - это не эмоции, не оскорбления игроков, добывших сегодня самую важную в их карьере победу, а мысли. Есть мысли - поделись. Нет - не пытайся обсуждать, а просто поделись эмоцией, не унижая ничье достоинство.
    Кто-то называет серой игру, в которой наши парни самой остроатакующей команде позволили нанести, кажется, только один удар в створ своих ворот. Что ж, для кого-то и Лионель Месси не футболист...
    Ну, на рахунок найбільш гостроатакуючої Колумбії... Це сталося за рахунок Таїті - не велика заслуга, хто бачив гру цих кадрів. В групі Колумбія програла Сенегалу, в 1/8, знову ж хто бачив, команда геть не вразила в грі з Новою Зеландією. Обсуджувати гру нашої зібрної, звичайно, невдячна справа. Але надто радіти - теж, як на мене, смішно. Венесуала, Малі, Чилі, Єгипет, Угорщина, Чехія, Малі, Гана - ті команди, що грали в 1/2 за останні 20 років. Особисто для мене цей турнір - просто показник нашого майбутнього. Яким воно буде? Для початку прошу назвати кількість не те що справжніх зірок, але хоча б гравців ротації збірної України серед тих, хто у 2009 році виграв Євро U-19. Кривцов, Бутко, Гармаш, Шахов, Рибалка - от і все більш-менш. А далі Карноза, Парцванія, Коркішко. Каверні, Білий. Звичайно, можуть вийти люди з Булеци, Цитаішвілі (він же за грузинів хотів грати?), Попова, Сікана, Супряги (віримо й далі?). Про Луніна не говоримо. Але може з них нічого й не вирости путнього. Як на мене - хай тікають за кордон. Особливої насолоди від гри нашої збірної я не відчув. Відчував її тільки від тієї молодіжки-2006, в якій грав Мілевський (срібло ЧЄ). Там дійсно грали класно. А тут...
    salenco
      salenco, 07.06.2019 21:01
    +3
    Александр Домащенко, 07.06.2019 20:36
    Забавно.
    Кто-то не понимает, что обсуждение игры - это не эмоции, не оскорбления игроков, добывших сегодня самую важную в их карьере победу, а мысли. Есть мысли - поделись. Нет - не пытайся обсуждать, а просто поделись эмоцией, не унижая ничье достоинство.
    Кто-то называет серой игру, в которой наши парни самой остроатакующей команде позволили нанести, кажется, только один удар в створ своих ворот. Что ж, для кого-то и Лионель Месси не футболист...
    Соглашусь с Вами. Сегодня наши парни сделали рывок вперёд
    Tristan
      Tristan, 07.06.2019 21:00
    +4
    Молодцы парни! Переписывают историю украинского футбола и свою личную!
    Український Патріот
      Український Патріот, 07.06.2019 20:49
    +5
    Сборная топ! не отдельные игроки, а вся команда топ!
    Arthur Sir
    Arthur Sir, 07.06.2019 20:38
    +5
    Кучерук заслуговує на похвалу. Достойно замінив Луніна у цьому матчі.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 07.06.2019 20:36
    +7
    Забавно.
    Кто-то не понимает, что обсуждение игры - это не эмоции, не оскорбления игроков, добывших сегодня самую важную в их карьере победу, а мысли. Есть мысли - поделись. Нет - не пытайся обсуждать, а просто поделись эмоцией, не унижая ничье достоинство.
    Кто-то называет серой игру, в которой наши парни самой остроатакующей команде позволили нанести, кажется, только один удар в створ своих ворот. Что ж, для кого-то и Лионель Месси не футболист...
    temamx27
      temamx27, 07.06.2019 20:15
    +2
    Виталий Грин, 07.06.2019 19:44
    да не надо оскорблять игроков своей страны.
    А мы из одной страны?
    Все просто - учись читать логику. Если смотрел матч, то ... Был шанс у Цитаишвили закончить интригу матча. Но горячая грузинкская кровь украинца Георгия потребовала момента красоты! Забить красиво, а не просто так...
    И этот идиот (я снова оскорбляю игрока сборной своей страны) решил "положить корпус и пробить с полулета" ... тогда, когда можно было спокойно забить второй мяч и закончить интригу в матче.
    А зачем вообще тогда что-то обсуждать, если любое обсуждение матча - это эмоции? А давай писать только хорошее о наших*? Не взирая на ...
    _______
    И не будем - игрок моей страны??? Значит только хорошее писать нужно! точка.
    Ты дурачек? Момент был динамичный, нужно было сразу бить слета, все он правильно сделал. Конечно можно было чуть точнее, но и Роналду такие не забивает частенько. Тебя тогда тоже можно оскорбить, ты даун!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 20:13
    +1
    Виталий Грин, 07.06.2019 19:44
    да не надо оскорблять игроков своей страны.
    А мы из одной страны?
    Все просто - учись читать логику. Если смотрел матч, то ... Был шанс у Цитаишвили закончить интригу матча. Но горячая грузинкская кровь украинца Георгия потребовала момента красоты! Забить красиво, а не просто так...
    И этот идиот (я снова оскорбляю игрока сборной своей страны) решил "положить корпус и пробить с полулета" ... тогда, когда можно было спокойно забить второй мяч и закончить интригу в матче.
    А зачем вообще тогда что-то обсуждать, если любое обсуждение матча - это эмоции? А давай писать только хорошее о наших*? Не взирая на ...
    _______
    И не будем - игрок моей страны??? Значит только хорошее писать нужно! точка.
    Не учите его в футбол играть, он лучше нас всех оценивал ситуацию и пробил так, как можно было пробить в данном эпизоде
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 07.06.2019 20:07
    +4
    Виталий Грин, 07.06.2019 19:33
    еще бы этому придурку Цитаишвили мозги починить - вообще было бы нарядно...
    идиот. Лупить с полулета, когда можно сделать шаг назад и просто "щечкой" в ближний угол... И
    2:0...
    И конец истории...
    Вместо этого - отбивались в конце игры от команды, которая в меньшинстве, как кролики... тьфу.
    Хорошо, что отбились.
    Себе мозги почини, критик диванный. Ты сколько за карьеру голов забил? Какие достижения на должности тренера?
    К футболу каким боком причастен?
    salenco
      salenco, 07.06.2019 20:03
    +4
    Ай да молодцы, я верил в Вас ребята.
    Хоть какой-то позитив.
    Україна вперед!
    Kevko
      Kevko, 07.06.2019 19:56
    +11
    Шевченко выдернул Лунина неправильно.
    Но Кучерук сыграл спокойно и четко. Молодец!
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 07.06.2019 19:50
    +5
    Виталий Грин, 07.06.2019 19:44
    да не надо оскорблять игроков своей страны.
    А мы из одной страны?
    Все просто - учись читать логику. Если смотрел матч, то ... Был шанс у Цитаишвили закончить интригу матча. Но горячая грузинкская кровь украинца Георгия потребовала момента красоты! Забить красиво, а не просто так...
    И этот идиот (я снова оскорбляю игрока сборной своей страны) решил "положить корпус и пробить с полулета" ... тогда, когда можно было спокойно забить второй мяч и закончить интригу в матче.
    А зачем вообще тогда что-то обсуждать, если любое обсуждение матча - это эмоции? А давай писать только хорошее о наших*? Не взирая на ...
    _______
    И не будем - игрок моей страны??? Значит только хорошее писать нужно! точка.
    Объясню вам дядя по другому команда добыла результат. Какого хера вы обливаете грязью игрока??!
    Я вижу у вас рядом с ником флаг нашей страны. Из этого сделал вывод. Почему вы строчите здесь а не поле??
    Показали бы как надо Жоре было играть.
    kino
      kino, 07.06.2019 19:47
    +6
    Виталий Грин, 07.06.2019 19:33
    еще бы этому придурку Цитаишвили мозги починить - вообще было бы нарядно...
    идиот. Лупить с полулета, когда можно сделать шаг назад и просто "щечкой" в ближний угол... И
    2:0...
    И конец истории...
    Вместо этого - отбивались в конце игры от команды, которая в меньшинстве, как кролики... тьфу.
    Хорошо, что отбились.
    п.здіти з дивана не мішки таскати.
    kino
      kino, 07.06.2019 19:46
    -7
    CrimeanMax, 07.06.2019 18:45
    Бога нет, поэтому рассчитываем исключительно на мастерство наших ребят
    Бога нема? Зразу видно уьолівальників шактара. Не здивований.
    Вероника Санькова
      Вероника Санькова, 07.06.2019 18:37
    +28
    Все думали, что выведет в следующий раунд наш вратарь (Лунин), но вывел нас вратарь Колумбии
    ternow
      ternow, 07.06.2019 18:42
    +21
    Поздравляю с выходом в 1/ 2 финала МЧМ!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 07.06.2019 18:24
    +19
    Полуфинал! Этим все сказано. Красавцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Український Патріот
      Український Патріот, 07.06.2019 18:38
    +18
    По турнирке Италия самая сильная команда осталась! То бишь если выиграем Италию, то турнир выиграем! Думаю Украина может пройти Италию и выиграть турнир! Это будет для сборников билеты в Европу и считаю, что клубам не нужно их удерживать в УПЛ, а надо отпускать, чтобы потом получить топовых игроков во взрослой команде, которые выиграют взрослый ЧМ!!!
    orest0998
      orest0998, 07.06.2019 18:28
    +18
    ManUtd, 07.06.2019 18:24
    Что это была за мазафака? Сплошной сумбур, спешка, неуверенность, нервы, игра на отбой...
    Всеми правдами и неправдами, но до полуфинала добрались
    В першому таймі як на мене гра була прекрасна,Колумбія толком нічого не створила.А в другому мабуть вже всі переживали за результат,тому така і гра була.Але бляха той Цитаішвілі...Стій і спокійно вдарь в тому моменті.Або ше була стуація - віддай пас,але буду бити сам.Як на мене Супряга і Цитаішвілі сбе продають,а Сікан і Кащук грають на команду,тому вони і поступово замінити цих двох.Словом молодці,удачі в півфіналі.
    xerx
      xerx, 07.06.2019 18:27
    +17
    И Владислав Кучерук не подвел. Нормально отстоял в рамке. Но Цитаишвили должен был забивать второй. Практически с 5 метров в пустые ворота. Нельзя такие моменты лажать.
    Алексей Левченко
    Алексей Левченко, 07.06.2019 18:24
    +17
    Красавцы!!! Так держать!!!
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 07.06.2019 18:23
    +16
    Браво!
    n.tkach
    online
      n.tkach, 07.06.2019 18:51
    +15
    Уважение пацанам и тренерам. Праздник продолжается. С Луниным запара и Попов это потеря для 1/2. Может здравый разум появится у Шевы и Павелко, может купят билет Лунину??? Нужен финал, как воздух. Верим, команда на ходу.
    Oleg Shcherbak
      Oleg Shcherbak, 07.06.2019 18:32
    +15
    Cлава Україні!!! Молодці!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 07.06.2019 18:32
    +15
    Дежавю Україна - США у фіналі ііі 2-1 ))))
    Lion
      Lion, 07.06.2019 18:25
    +15
    Молодці!!!
    korrektno
      korrektno, 07.06.2019 18:37
    +14
    Дивує Супряга. Його дії - імітація дій, на відміну від Сікана, якого потрібно пробувати в головній збірній, а Влад погас.
    PFCLviv
      PFCLviv, 07.06.2019 18:52
    +13
    Молодці хлопці, всіх з перемогою !
    п.с. Я на стадіон, сьогодні я на Арені підтримуватиму збірну України ! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 07.06.2019 18:32
    +13
    Дивуюсь людям....наші в пів фіналі...а дехто пише до зараз, що гри нема.....для вас так само гри не буде коли і у фінал попадемо ? Чи потрібно виграти цей ЧС, щоб гра появилась ......???
    Український Патріот
      Український Патріот, 07.06.2019 18:31
    +13
    Цитаишвили плохо в игру вошел! могли бы 3 - 0 выиграть, если бы цитаишвили забил и отдал 100% голевой. Нафига эти ножницы - это не нужные понты! Надо было просто сыграть головой и забить гол!
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 07.06.2019 19:05
    +12
    Молодцы! Очень нужная победа.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.06.2019 18:47
    +12
    Усе що не дає Бог - усе до кращого! Забрали Луніна- вважали що все голяк у воротах! А он як відстояв Кучерук-на нуль! Молодчага! Усі хлопці молодці! Справжні козаки!
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 07.06.2019 18:25
    +12
    Молодцы ребята!!
    Kevko
      Kevko, 07.06.2019 19:56
    +11
    Шевченко выдернул Лунина неправильно.
    Но Кучерук сыграл спокойно и четко. Молодец!