03.06.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Українські юнаки розгромили Панаму і вийшли в 1/4 чемпіонату світу

Команда Петракова досягла історичного успіху

Українські юнаки розгромили Панаму і вийшли в 1/4 чемпіонату світу
© twitter.com
Збірна України U-20 отримала шанс вперше в історії пробитися в чвертьфінал чемпіонату світу і з лишком його використала. Наші хлопці четвертий раз беруть участь в чемпіонаті світу. Три попередніх Мундіаля завершилися для України однаково. І 2001-го, і в 2005-го, і в 2015-го збірна виходила з групи і припиняла боротьбу вже на першій стадії плей-офф.
 
Багатьом ще пам'ятний чемпіонат 2015-го. Тоді в групі команда, за яку виступали в тому числі і Віктор Коваленко з Артемом Бесєдіним, не пропустила жодного м'яча. До матчу 1/8 фіналу проти збірної Сенегалу українці підійшли явним фаворитом, вели в рахунку, але пропустили гол наприкінці зустрічі і в серії пенальті поступилися.
 
Як і 4 роки тому, на цій стадії підопічним Олександра Петракова дістався суперник, що посів у своїй групі 3-тє місце. Відзначимо, що для юнацької збірної Панами це вже 6-а поява на чемпіонаті світу. Щоравда, перші 5 були провальними: команда зазнала 12 поразок і лише тричі зіграла внічию. З 6-ї спроби представники Центральної Америки нарешті відсвяткували першу перемогу (2:1 над Саудівською Аравією) і перший вихід в плей-офф. Відзначимо, що головну роль тут зіграв джокер з рукава Хорхе Делі Вальдеса. 18-річний лівий вінгер Дієго Валанта провів на полі 22 хвилини ігрового часу, але зумів забити два голи і став кращим бомбардиром команди на груповому етапі! Цікавим є той факт, що крім Валанти один гол забив також Аксель МакКензі - одноклубник Дієго. Обидва виступають на батьківщині за столичний «Тауро», який носить кольори туринського «Ювентуса» - засновник клубу вболівав за «Стару Синьйору». А більше в збірній Панамі на нинішньому турнірі ніхто і не забивав!
 
Вірилося, що наша збірна не дозволить панамцям переписувати їх історію, а почне писати нову главу своєї власної. Всі були в строю, Луніну дозволили допомогти команді продовжити свій шлях на Мундіалі. До того ж у суперника на відновлення було часу на добу менше. Тож коли, як не зараз, виходити нарешті до чвертьфіналу? Нагадаємо, 2005-го збірна України U-20 в групі обіграла однолітків з Панами. Артем Мілевський тоді не забив, а от Олександр Алієв оформив дубль вже до 22-ї хвилини. У підсумку - 3:1, а Алієв з 5-ма м'ячами став 3-м в суперечці бомбардирів тодішнього Мундіалю. У лідера гонки голеадорів - 18-річного Ліонеля Мессі - було 6.
 
Початок поєдинку видався неспішним. Підопічні Петракова контролювали м'яч, подали кілька кутових, але до небезпечних моментів справа довго не доходила. Однак на екваторі першого тайму їм вдалася відмінна комбінація. Конопля після рейду по правому флангу прострілив до лінії воротарського, куди кинувся Сікан. Данило в силовій боротьбі із захисником зумів у дотик пробити в дальній кут, і м'яч від штанги опинився в сітці - 1: 0!
 
Хвилин десять знадобилося панамцям (у яких, до речі, з перших хвилин вийшов Валанта), щоб нарешті почати щось створювати біля воріт Луніна. Протягом двох хвилин вони завдали два непоганих удари, але обидва пройшлися над поперечиною, тому наш воротар так і не вступив у гру. А його партнери відсунули гру подалі. І після чергового кутового подвоїли перевагу. Сікан головою відправив м'яч до воріт, Дімас (для якого матч став першим на турнірі!) спробував переправити сферу за ворота, проте влучив у поперечину. Тут як тут опинився Попов, котрий головою спокійно послав м'яч у сітку з метра - 2:0! Третій гол нашого центрбека на турнірі і третій - головою!
 
Панамці виявилися зламаними. Інакше як пояснити, що в компенсований час вони пропустили гол-близнюк першого. Знову Конопля прорвався по правому флангу і знову прострілив до кута воротарського. А Сікан знову на мить випередив опікуна і низом покотив м'яч під дальню штангу - 3:0 з голом «в роздягальню».
 
Другу половину зустрічі, на жаль, наша збірна розпочала з позиційної помилки, якою з успіхом скористався суперник. Валькеру дозволили прийняти м'яч в штрафній, опустити на землю і в боротьбі з двома захисниками пробити з лінії воротарського. Лунін був безсилий - 3:1.
 
Втім, тренерський штаб тут же вніс корективи, і наші хлопці почали грати на утримання. Однак не рахунку, а м'яча. І це їм цілком вдалося. Контролюючи центр поля, збірна України шукала можливості для контратак. І знаходила їх! На жаль, Кащук, що вийшов на заміну, втратив пару моментів. Однак чим менше часу залишалося до кінця основного часу, тим міцніше ставала впевненість: сьогодні історію пишемо ми! І під завісу матчу знак оклику в розділі «Як ми вперше вийшли в чвертьфінал чемпіонату світу» було поставлено. Закид у штрафний, воротар вибив м'яч точно на Дрішлюка. Той пробив кострубато, слабо, але вийшов пас на забутого всіма Булеца. А Сергій зорієнтувався і пробив точно під ближню штангу - 4:1!
 
Після цього все стало ясно остаточно. Команди дограли матч, тільки Дрішлюк отримав непотрібний «гірчичник». Хоча перед матчем з Колумбією дискваліфікованих у нас немає. А чвертьфінал, нагадаємо, відбудеться в Лодзі 7 червня. Побажаємо збірній України удачі і віри в свої сили!
 
Юнацький чемпіонат світу. 1/8 фіналу.
 
Україна U-20 - Панама U-20 - 4:1
 
 Данило Сікан (23; 45 + 1), Денис Попов (41), Сергій Булеца (84) - Ернесто Валькер (50).
 
 Данило Сікан (64), Кирило Дрішлюк (90) - Сойель Трехос (54).
 
Україна U-20: Андрій Лунін - Валерій Бондар, Денис Попов, Віктор Корнієнко, Данило Безкоровайний, Юхим Конопля - Максим Чех, Георгій Цітаішвілі (Олексій Кащук, 63), Сергій Булеца (Денис Устименко, 85), Кирило Дрішлюк - Данило Сікан ( Владислав Супряга, 67).
 
Панама U-20: Емерсон Дімас - Родолфо Родрігес, Гілермо Бенітес (Томас Родрігес, 72), Мануель Гамбоа, Сойель Трехос, Хесус Вест - Карлос Харві, Ернесто Валькер, Віктор Гріффіт, Дієго Валанта (Аксель МакКензі, 64) - Ефрайн Брістан ( Хорхе Мендес, 46).
 
Стадіон: «Муніципальний» (Тихи, Польща).
 
Арбітр: Леодан Гонсалес Кабрера (Уругвай).
 
Найкращі моменти матчу УКРАЇНА U20 - Панама U20
83' ГОЛ ! Мяч забил Сергей Булеца (УКРАИНА U20).
50' ГОЛ ! Мяч забил Эрнесто Валькер (Панама U20).
45' ГОЛ ! Мяч забил Даниил Сикан (УКРАИНА U20).
41' ГОЛ ! Мяч забил Денис Попов (УКРАИНА U20).
25' ГОЛ ! Мяч забил Даниил Сикан (УКРАИНА U20).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    fifadinamo
      fifadinamo, 04.06.2019 12:40
    +3
    Италия, Украина, Франция - где не растет боярышник в Европе и есть футбольное будущее
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 04.06.2019 11:38
    +3
    trasher87 trasher87, 04.06.2019 08:17
    Вопрос к болельщикам сборной Бразилии)))))
    Скажите вы действительно считаете что Болбат сильнее Юхима Конопли?
    Сикан вчера 2 забил.
    Натурализаторы хреновы.
    Ну ты не сравнивай и соперников....у этих пацанов в соперниках были панамцы, почти все играющие у себя на родине за мало кому известные клубы. Уровень УПЛ в самые его худшие времена и то посильнее будет...
    Муґунот
    online
      Муґунот, 04.06.2019 09:51
    +2
    Frankov, 03.06.2019 20:42
    Его потенциал ничего ему не гарантирует,пока Петраков по звонку жмуркиса будет выпусуать супругу.
    совсем плох? сходи к ветеринару, проверься
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 04.06.2019 08:49
    +5
    Виталий Грин, 03.06.2019 22:22
    и все же я настаиваю...
    Гром, разгромили - это когда был смерч атак, который смял соперника, втоптал в грязь, стер с лица футбольной травы.
    А сборная Петракова просто забила четыре гола. При этом было столько напряжной игры, провалов в центре поля, ублюдской игры в центре защиты, что ...
    "забили и отскочили" - вот реально трезвый заголовок к игре сборной Украины до двадцати лет.
    Никакой мысли, возня с мячом, Конопля красава, прострелы-навесы и ... четыре залетело.
    Но разгром - это другое.
    Медицина не стоит на месте. Может и вам смогут помочь...
    Ну а молодняк у нас хорош. Есть будущее, но не у всех. Некоторые уже звезду словили.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 04.06.2019 08:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Вопрос к болельщикам сборной Бразилии)))))
    Скажите вы действительно считаете что Болбат сильнее Юхима Конопли?
    Сикан вчера 2 забил.
    Натурализаторы хреновы.
    olex68
      olex68, 04.06.2019 08:02
    +2
    Будет полная задница , если Лунин вместо игр на ЧМ - 20 , отсидит на лавке у Шевы . Ьред сивой кобылы , что это за тренер сборной , который не видит ничего хорошего в чемпионате своей страны . Так что выходит , что кроме молодого Лунина , 31-летнего Бойко , 34-летнего Пятова больше в рамку и поставить некого ?
    source02
      source02, 04.06.2019 07:41
    0
    Mykola_nik, 03.06.2019 21:11
    Поміняти в Динамо Супрягу на Сікана
    Сикан поинтересней смотрелся, согласен.
    первый тайм хорошо пацаны сыграли.
    Поздравления.
    Муґунот
    online
      Муґунот, 04.06.2019 06:34
    +4
    и что, теперь это недоразумение на тренерском мостике заберет Лунина, чтобы тот с сербами и люксами около него на лавке посидел?
    Муґунот
    online
      Муґунот, 04.06.2019 06:19
    +2
    Виталий Грин, 03.06.2019 21:06
    да што, млять, такое...
    "украинские юноши разгромили Панаму" - ???
    Что что???
    Что что сделали юноши?
    Что они "разгромили"?
    Панаму?
    Панама - это страна. Ее никто не громил.
    Млять. Думайте. Не тупите своими эмоциями...
    что, Тайлер, не похмелился?
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 04.06.2019 01:31
    +5
    Алиев с 5-тью мячами стал 3-м в споре бомбардиров тогдашнего Мундиаля. У лидера гонки голеадоров — 18-летнего Лионеля Месси — было 6.
    Від оцих рядків аж сльози на очі навернулись. Ну, блін, був би у нас Алієв і Мілевский як Кріш і Мессі. А вийшло...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 03.06.2019 22:29
    +5
    Frankov, 03.06.2019 20:42
    Его потенциал ничего ему не гарантирует,пока Петраков по звонку жмуркиса будет выпусуать супругу.
    К врачу бегом , болезненный , снова от санитаров прячешься , чтобы вечерний галоперридол не принимать !?
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 03.06.2019 22:22
    -16
    и все же я настаиваю...
    Гром, разгромили - это когда был смерч атак, который смял соперника, втоптал в грязь, стер с лица футбольной травы.
    А сборная Петракова просто забила четыре гола. При этом было столько напряжной игры, провалов в центре поля, ублюдской игры в центре защиты, что ...
    "забили и отскочили" - вот реально трезвый заголовок к игре сборной Украины до двадцати лет.
    Никакой мысли, возня с мячом, Конопля красава, прострелы-навесы и ... четыре залетело.
    Но разгром - это другое.
    klokuchka55
      klokuchka55, 03.06.2019 22:13
    0
    Юноши играют поинтереснее чем основная сборная...будущее у нашего футбола однозначно есть,главное чтобы не превратились в Милевских и Алиевых
    Whitebell_MU
      Whitebell_MU, 03.06.2019 22:13
    +10
    Сначала ругал Петракова за его игру в 5 защитников. Думал не привьет эту схему пацанам Но с каждым матчем выходит все лучше и лучше. Связка Конопля-Цитаишвили великолепна, Сикан, Попов, Булеца, Бескоровайный красавцы. Неплохи как резерв Мусолитин и Хахлёв. Без Лунина будет тяжко, но и Кучерук тоже в порядке. Респект Петракову
    П.с. Супряга пока ноль
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 03.06.2019 21:47
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодцы
    DK1961
      DK1961, 03.06.2019 21:44
    +5
    Молодцы! Так держать и дальше!
    nomad
      nomad, 03.06.2019 21:36
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Рой, 03.06.2019 21:32
    А ты знаешь силу и мощь Польши?
    Они ДОМА играли!!!
    Виталий Грин
      Виталий Грин, 03.06.2019 21:34
    -12
    klim746, 03.06.2019 21:13
    Не бушуйте )))
    Во-первых, количество символов в заголовке - ограничено. Во-вторых, на всех спортивных сайтах на всех языках название страны тождественно названию сборной этой страны (ну, может, в иероглифах что-то не так). Украина U-20 - это, формально говоря, тоже не название команды.
    А мну хочитцо побушевать!!!
    _____________
    Не разгромили наши всю Панаму.
    так... просто сборную ихнюю прошли.
    И то так сибе... еле-еле... забили четыре голешника - дык ...
    а когда панамские детки где-то играли ф путбол на интерес???
    У них же там только панамский перешеек и вся надежда
    И зачем они в футбол играют?.. Загадко...
    Александр Рой
      Александр Рой, 03.06.2019 21:32
    0
    nomad, 03.06.2019 21:31
    Ты знаешь силу и мощь НЗ? Я - нет...
    А ты знаешь силу и мощь Польши?
    nomad
      nomad, 03.06.2019 21:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Рой, 03.06.2019 20:43
    Колумбия так то в плей-офф обыграла Новую Зеландию по пенальти)
    Ты знаешь силу и мощь НЗ? Я - нет...
    Kevko
    online
      Kevko, 03.06.2019 20:46
    +34
    Молодцы!
    Шевченко, не дергай Лунина!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 03.06.2019 20:25
    +26
    Слава Україні, Петракову слава!
    Дякуємо Денису Босянку за чудовий український футбольний коментар. Українська мова чудова!
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 03.06.2019 20:41
    +22
    Ребята молодцы, так держать! Но удручает другое, Шевченко забирает Лунина, это просто идиотское решение!
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 03.06.2019 20:26
    +22
    Настроение супер! Ну как вам голевое чутье у Сикана? Ааа??? У парнишки есть потенциал. Ну и вообще все молодцы)
    Вадим Трикоз
      Вадим Трикоз, 03.06.2019 20:31
    +15
    Молодцы парни, удачи в следующей стадии, сетка хорошая, в полуфинал можно проходить!!! Попов, Булеца, Сикан, Конопля, Лунин и Цитаишвили - с такой игрой уже стучаться в ряды основной команды страны, красавчики, так держать! Супряга - полное разочарование турнира....
    Predator
      Predator, 03.06.2019 20:26
    +13
    Красавелы . Учитесь старики
    keegan
      keegan, 03.06.2019 21:16
    +12
    А Шева сейчас Лунина заберёт лавку греть, спрашивается зачем?
    fedd1979
      fedd1979, 03.06.2019 20:47
    +11
    Супряга - класичний приклад можлвостей піару. Кожен памятає ту істерію, яка творилася навколо нього рік тому. А виграли тільки ті, хто ту істерію розкрутив - агенти, котрі взяли свій куш.
    Whitebell_MU
      Whitebell_MU, 03.06.2019 22:13
    +10
    Сначала ругал Петракова за его игру в 5 защитников. Думал не привьет эту схему пацанам Но с каждым матчем выходит все лучше и лучше. Связка Конопля-Цитаишвили великолепна, Сикан, Попов, Булеца, Бескоровайный красавцы. Неплохи как резерв Мусолитин и Хахлёв. Без Лунина будет тяжко, но и Кучерук тоже в порядке. Респект Петракову
    П.с. Супряга пока ноль
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 03.06.2019 20:55
    +9
    То, что далеко зашли - супер! Но удручает отсутствие культуры паса у большинства наших ребят. Если Шева уже начал нашей основной сборной прививать современный, комбинационный стиль игры, было бы разумно и на нижних сборных внедрять такую модель игры. Пока этого не видно.
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 03.06.2019 20:39
    +9
    Супряга шо то везде какой то никакой судя по всему. Рано перепиарили. Если и правда был варик с Аяксом то лучше б сбагрили туда. Сурок то ли из-за надежды найти второго шеву относительно недорого (?) с перепугу взял игрока какого то левого
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 03.06.2019 20:34
    +9
    nomad, 03.06.2019 20:30
    Ура конечно.... Но не забывайте что Колумбия обыграла Польшу 2:0 в Польше же, и они посильнее Панамы. Ну а дальше мрак.... Италия или Аргентина)))
    Оно конечно интересно, кто итальянцы или аргентинцы сильнее, но лучше пусть наши пройдут до них, а там - посмотрим.
    ternow
      ternow, 03.06.2019 20:59
    +8
    Поздравляю с победой, что и требовалось доказать!
    klim746
      klim746, 03.06.2019 21:13
    +7
    Виталий Грин, 03.06.2019 21:06
    да што, млять, такое...
    "украинские юноши разгромили Панаму" - ???
    Что что???
    Что что сделали юноши?
    Что они "разгромили"?
    Панаму?
    Панама - это страна. Ее никто не громил.
    Млять. Думайте. Не тупите своими эмоциями...
    Не бушуйте )))
    Во-первых, количество символов в заголовке - ограничено. Во-вторых, на всех спортивных сайтах на всех языках название страны тождественно названию сборной этой страны (ну, может, в иероглифах что-то не так). Украина U-20 - это, формально говоря, тоже не название команды.
    Ruud
    online
      Ruud, 03.06.2019 20:33
    +7
    молодцы, причем все! а Супряга еще себя покажет
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 03.06.2019 21:47
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодцы
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 04.06.2019 08:49
    +5
    Виталий Грин, 03.06.2019 22:22
    и все же я настаиваю...
    Гром, разгромили - это когда был смерч атак, который смял соперника, втоптал в грязь, стер с лица футбольной травы.
    А сборная Петракова просто забила четыре гола. При этом было столько напряжной игры, провалов в центре поля, ублюдской игры в центре защиты, что ...
    "забили и отскочили" - вот реально трезвый заголовок к игре сборной Украины до двадцати лет.
    Никакой мысли, возня с мячом, Конопля красава, прострелы-навесы и ... четыре залетело.
    Но разгром - это другое.
    Медицина не стоит на месте. Может и вам смогут помочь...
    Ну а молодняк у нас хорош. Есть будущее, но не у всех. Некоторые уже звезду словили.
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 04.06.2019 01:31
    +5
    Алиев с 5-тью мячами стал 3-м в споре бомбардиров тогдашнего Мундиаля. У лидера гонки голеадоров — 18-летнего Лионеля Месси — было 6.
    Від оцих рядків аж сльози на очі навернулись. Ну, блін, був би у нас Алієв і Мілевский як Кріш і Мессі. А вийшло...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 03.06.2019 22:29
    +5
    Frankov, 03.06.2019 20:42
    Его потенциал ничего ему не гарантирует,пока Петраков по звонку жмуркиса будет выпусуать супругу.
    К врачу бегом , болезненный , снова от санитаров прячешься , чтобы вечерний галоперридол не принимать !?
    DK1961
      DK1961, 03.06.2019 21:44
    +5
    Молодцы! Так держать и дальше!