Ігор Климовський: «Тепер рішення приймати президенту клубу»

Наставник «Олімпіка» наголосив, що його підопічні проявили характер

2972
1
Наставник «Олімпіка» Ігор Климовський відповів на питання журналістів після матчу своєї команди з «Ворсклою» (2:2):

«Знову «камбек»? В першу чергу, це заслуга футболістів! Хлопці проявили характер. Вони великі молодці! Команда в двох останніх матчах грала до кінця, вірила в себе до останньої хвилини. Це заслужений результат.

Випустили «джокера»? Ми випустили Дегтярьова – він забив два голи. Випустили Валєєва – він теж загострив і підсилив гру. Інтуїція сьогодні наш тренерський штаб не підвела. Я не знав як грають «Карпати» у другому таймі. Звичайно я вірив в свою команду. Ми вийшли на другий тайм з правильним настроєм і домоглися свого.

Два різних тайми? Ми неправильно йшли в пресинг. Та й господарі виглядали здорово! У другому таймі «Ворскла» підсіла, а ми, навпаки, додали в русі і переломили хід гри. Думаю, якби ми мали більше часу, ми могли забити ще. У нас було багато моментів в кінці поєдинку. Гай грав на позиції центрального захисника. Льоша – опорний півзахисник, і це не його позиція. Але у нас випав ряд футболістів з-за пошкоджень, і ми знайшли такий вихід із ситуації. Гай зіграв гідно.

Звичайно, я б хотів залишитися в «Олімпіку». Для мене це другий дім. У якому амплуа - це зараз не настільки важливо. У будь-якому випадку рішення приймати президенту клубу. Днями все стане відомо».