Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
WTA
| Оновлено 25 травня 2019, 12:42
6471
25

Даяна Ястремська - Каролін Гарсія. Прогноз і анонс матчу

Переможна серія француженки над українками затягнулася. Час спустити її на землю

| Оновлено 25 травня 2019, 12:42
6471
Даяна Ястремська - Каролін Гарсія. Прогноз і анонс матчу
WTA Strasbourg. Даяна Ястремська
У суботу, 25-го травня, третя ракетка України Даяна Ястремська (№42 WTA) проведе фінальний матч на грунтовому турнірі серії International в Страсбурзі. Суперницею 19-річної українки стане Каролін Гарсія з Франції (№24 WTA). Матч розпочнеться не раніше 15:30 за Києвом.
 
Відзначимо, що нагорода за перемогу в фінальному матчі становить 100 рейтингових очок і € 17,409 на додаток до 180 очок і € 17,258, які вже зароблені. У разі перемоги українка обновить особистий рекорд, піднявшись на 32-е місце в світовому рейтингу.
 
Для Даяни це перший виступ на турнірі, француженка перемагала на кортах Страсбурга в 2016 році.
 
Суперниця
 
Каролін Гарсія добре знайома українським вболівальникам і особливого представлення не потребує. В останніх семи матчах проти українок вона здобула сім перемог (Світоліна - 3, Костюк - 2, Цуренко і К. Бондаренко - по 1), більш того, по ходу цього турніру вона вже зуміла зробити камбек проти Марти.
 
Зірковий час француженки настав в кінцівці 2017 року, коли вона одним махом виграла Ухань і Пекін і якимось неймовірним чином зуміла кваліфікуватися на Підсумковий турнір, де дійшла до півфіналу. Саме в цей час і відбулися дві перші перемоги над Світоліною, чвертьфінал Пекіна з божевільним тай-брейком у третьому сеті навіть був визнаний найкращим матчем 2017-го року.
 
Після цього Гарсія почала поступово здавати позиції і до кінця 2018 року очікувано вилетіла з першої десятки. Але за цей час вона встигла ще раз вистрілити дуплетом по українських тенісистках. На грунтовому турнірі в Штутгарті француженка обіграла Костюк і Світоліну, після чого Марта стало справжньою зіркою, але почала помітно регресувати. Набрати хорошу форму Костюк вдалося тільки зі зміною тренера, і на турнірі в Страсбурзі грала вона чудово.
 
Статистика на турнірі
   Ястремська   Гарсія
Сети 8-0 8-2
Гейми 48-20 55-36
% виграних 70.6 60.4
середній рейтинг суперниць 63.3 266.3
час на корті 4 год 52 хв 6 год 49 хв
ейси, % 7.0 9.0
% першої подачі 64.8 66.4
виграно очок на першій подачі, % 73.2 70.3
виграно очок на другій подачі, % 53.3 56.7
виграно очок на прийомі, % 51.4 44.6
коефіцієнт домінування* 1.52 1.30
* % Виграних очок на прийомі поділений на програних очок на подачі
 
Шлях на турнірі
Стадія  Ястремська      Гарсія
1-е коло  Парментьє (6-2 6-4) №65 WTA   Роджерс (4-6 6-4 6-3) №514 WTA
2-е коло  Стосур (6-0 6-2) №89 WTA   Петерсон (6-2 6-3) №64 WTA
1/4 фіналу  Ферро (6-1 6-3) №88 WTA  Костюк (3-6 6-3 6-2) №264 WTA
1/2 фіналу   Соболенко (6-4 6-4) №11 WTA  Паке (6-3 6-4) №223 WTA
 
Форма
 
Після серії поразок Ястремська розпочала новий турнір повністю готовою, найбільше поки радує гра на своїй подачі. Якщо до Страсбурга у неї в поточному сезоні проходило 58.6% першої подачі, то тут показник збільшився до 64,8%. Різниця величезна, і вона не залежить від того, хто перебуває по інший бік корту. Виграні очки на першій і другій подачі також збільшилися на 10% і 5% відповідно. На прийомі Даяна домінує як і раніше, але тепер все це надійно закріплене виграними власними геймами.
 
У матчах 1/4 і 1/2 фіналу Ястремська зробила по 36 віннерсів, це рівно по два активно виграних м'ячі за гейм, показник божевільний. Наприклад, Наомі Осака виграла Australian Open, роблячи 1,5 віннерси за гейм, а в самому фіналі було менше одиниці.
 
Що стосується Гарсії, то у неї були набагато слабші суперниці. Крім матчу з Костюк француженці довелося докласти зусиль ще в стартовому поєдинку проти Шелбі Роджерс, який затягнувся на два дні через дощ. Там у Кароліни не пішла подача, через що і сталися деякі проблеми.
 
Прогноз
 
Ястремська в Страсбурзі змітає все на своєму шляху і буде однозначною фавориткою, але це не означає, що перемога вже в кишені. Марта також перегравала Гарсію, але в певний момент не змогла тримати високий атакуючий темп, чим і скористалася суперниця. Гарсія вміє грати від суперниці, використовувати її слабкості і забирати важливі очки. Перемагати її потрібно обов'язково в двох сетах, затягувати не можна ні в якому разі.
 
Прогноз Sport.ua: перемога Ястремської в двох сетах
Володимир Клепач Sport.ua
Оцініть матеріал
(5)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Розклад та результати матчів українок на турнірах ITF на 1-7.12
Теніс | 05 грудня 2025, 22:05 11
Розклад та результати матчів українок на турнірах ITF на 1-7.12

Слідкуйте за результатами українок на турнірах ITF цього тижня на Sport.ua

Кудрівка – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
Футбол | 06 грудня 2025, 09:00 7
Кудрівка – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Кияни можуть зганьбитися ще більше. Хоча куди вже більше...

Коментарі 25
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Stanislav Matusevych
Все в голове у Даяны. Если удастся не обращать внимание на болельщиков, которые будут поддерживать Гарсию, и если сможет справиться с волнением решающего матча, то победит.
Сан Саныч
Нееее, наша девка финал не отдаст
vit-2
Даяні треба перестати робити подвійні на брейкпойнтах суперниці, вже другий раз так.
vit-2
Тут говорили про вплив глядачів. На Даяну таке не діє, про що свідчить Гонконг 2018, коли вона по черзі обіграла 3 перших ракетки Китаю. Навпаки Даяна любить великі майданчики і багато глядачів.
А от до 3-го сету Даяні дійсно краще не доводити.
vizuals
А продовження краще)))
vizuals
Початок в ДАяни не пішов
vizuals
Плейер
youtube.com/watch?v=9MtP99WKt0k
vizuals
У фіналі Нюрберга Зіданшек знущається над Путінцевою
Vladdal
"Побеждать ее нужно обязательно в двух сетах, затягивать нельзя ни в коем случае."
___________
Ого, не слишком ли оптимистично? Я буду очень рад победе и в трёх сетах. Не считаю, что в этой игре есть явный фаворит.