Даяна Ястремская – Каролин Гарсия. Прогноз и анонс матча

Победная серия француженки над украинками затянулась. Пора спустить ее на землю

Даяна Ястремская – Каролин Гарсия. Прогноз и анонс матча
© WTA Strasbourg. Даяна Ястремская
В субботу, 25-го мая, третья ракетка Украины Даяна Ястремская (№42 WTA) проведет финальный матч на грунтовом турнире серии International в Страсбурге. Соперницей 19-летней украинки станет Каролин Гарсия из Франции (№24 WTA). Матч начнется не ранее 15:30 по Киеву.
 
Отметим, что награда за победу в финальном матче составляет 100 рейтинговых очков и € 17,409 в дополнение к 180 очкам и € 17,258, которые уже заработаны. В случае победы украинка обновит личный рекорд, поднявшись на 32-е место в мировом рейтинге.
 
Для Даяны это первое выступление на турнире, француженка побеждала на кортах Страсбурга в 2016 году.
 
Соперница
 
Каролин Гарсия хорошо знакома украинским болельщикам и в особом представлении не нуждается. В последних семи матчах против украинок она одержала семь побед (Свитолина - 3, Костюк - 2, Цуренко и К. Бондаренко - по 1), более того, по ходу этого турнира уже сумела совершить камбэк против Марты.
 
Звездный час француженки наступил в концовке 2017 года, когда она одним махом выиграла Ухань и Пекин и каким-то невероятным образом сумела квалифицироваться на Итоговый турнир, где дошла до полуфинала. Именно в это время и состоялись две первые победы над Свитолиной, четвертьфинал Пекина с сумасшедшим тай-брейком в третьем сете даже был признан лучшим матчем 2017 года.
 
После этого Гарсия начала постепенно сдавать позиции и к концу 2018 года ожидаемо вылетела из первой десятки. Но за это время она успела еще раз выстрелить дуплетом по украинских теннисистках. На грунтовом турнире в Штутгарте француженка обыграла Костюк и Свитолину, после чего Марта стала настоящей звездой, но начала заметно регрессировать. Набрать хорошую форму Костюк удалось только со сменой тренера, и на турнире в Страсбурге она уже была чудо как хороша.
 
Статистика на турнире
   Ястремская  Гарсия
Сеты 8-0 8-2
Геймы 48-20 55-36
% выигранных 70.6 60.4
средний рейтинг соперниц 63.3 266.3
время на корте 4 ч 52 мин 6 ч 49 мин
эйсы, % 7.0 9.0
% первой подачи 64.8 66.4
выиграно очков на первой подаче, % 73.2 70.3
выиграно очков на второй подаче, % 53.3 56.7
выиграно очков на приеме, % 51.4 44.6
коэффициент доминирования* 1.52 1.30
* % выигранных очков на приеме деленный на процент проигранных очков на подаче
 
Путь на турнире
Стадия  Ястремская      Гарсия
1-й круг  Парментье (6-2 6-4) №65 WTA   Роджерс (4-6 6-4 6-3) №514 WTA
2-й круг  Стосур (6-0 6-2) №89 WTA   Петерсон (6-2 6-3) №64 WTA
1/4 финала  Ферро (6-1 6-3) №88 WTA  Костюк (3-6 6-3 6-2) №264 WTA
1/2 финала   Соболенко (6-4 6-4) №11 WTA  Паке (6-3 6-4) №223 WTA
 
Форма
 
После серии поражений Ястремская подошла к новому турниру во всеоружии, больше всего пока радует игра на своей подаче. Если до Страсбурга у нее в текущем сезоне проходило 58.6% первой подачи, то здесь показатель увеличился до 64.8%. Разница огромная, и она не зависит от того, кто находится на другой стороне корта. Выигранные очки на первой и второй подаче также увеличились на 10% и 5% соответственно. На приеме Даяна уничтожает как и раньше, но теперь все это надежно закреплено выигранными собственными геймами.
 
В матчах 1/4 и 1/2 финала Ястремская сделала по 36 виннерсов, это ровно по два активно выигранных мяча за гейм, показатель сумасшедший. К примеру, Наоми Осака выиграла Australian Open, делая 1,5 виннерса за гейм, а в самом финале было меньше единицы.
 
Что касается Гарсии, то у нее были соперницы гораздо слабее. Кроме матча с Костюк француженке пришлось попотеть еще в стартовом поединке против Шелби Роджерс, который затянулся на два дня через дождь. Там у Каролина не пошла подача, из-за чего и случились некоторые проблемы.
 
Прогноз
 
Ястремская в Страсбурге сметает все на своем пути и будет однозначным фаворитом, но это не значит, что победа уже в кармане. Марта также переигрывала Гарсию, но в определенный момент не смогла держать высокий атакующий темп, чем и воспользовалась соперница. Гарсия умеет играть от соперницы, использовать ее слабости и забирать важные очки. Побеждать ее нужно обязательно в двух сетах, затягивать нельзя ни в коем случае.
 
Прогноз Sport.ua: победа Ястремской в двух сетах

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    vit-2
    online
      vit-2, 25.05.2019 16:01
    0
    Даяні треба перестати робити подвійні на брейкпойнтах суперниці, вже другий раз так.
    vit-2
    online
      vit-2, 25.05.2019 15:58
    0
    Тут говорили про вплив глядачів. На Даяну таке не діє, про що свідчить Гонконг 2018, коли вона по черзі обіграла 3 перших ракетки Китаю. Навпаки Даяна любить великі майданчики і багато глядачів.
    А от до 3-го сету Даяні дійсно краще не доводити.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:49
    0
    А продовження краще)))
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:45
    0
    Початок в ДАяни не пішов
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:41
    0
    Плейер
    youtube.com/watch?v=9MtP99WKt0k
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:38
    0
    MiddleGreek, 25.05.2019 15:28
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка.
    Може й цікава, але не моя.
    Розмова почалася з того, що Станіслав висловив своє опасіння стосовно впливу вболівальників. Очевидно, що він базує свій висновок на матчі з Костюк, оскільки Марта поки не дуже справляється з таким тиском.
    Ви сказали, повторюсь "Гарсія - корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють", додали лінк за хайлатами, де, увага, прекрасно вболівають за Гарсію.
    Ви відступили, говорячи, що "вболівають але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів".
    Я не заперечую, що ви дивилися матч. Просто піддаю сумніву вашу інтерпретацію.
    Піддавайте сумніву, я не проти. Але досі вважаю, що вболювали мляво, якщо враховувати, що вона "місцева". Про корсікансу - забудьмо - я читав інфу про її корсіканськи корні, можливо збрехали. Але призвіще чисто испанське. Проїхали. Просто Страсбург - це біля Німеччини, і там смфшанні нимецько-французські традиції
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 15:28
    0
    vizuals, 25.05.2019 15:12
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка. Вболювальникі звісно підтримували Гарсію, але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка.
    Може й цікава, але не моя.
    Розмова почалася з того, що Станіслав висловив своє опасіння стосовно впливу вболівальників. Очевидно, що він базує свій висновок на матчі з Костюк, оскільки Марта поки не дуже справляється з таким тиском.
    Ви сказали, повторюсь "Гарсія - корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють", додали лінк за хайлатами, де, увага, прекрасно вболівають за Гарсію.
    Ви відступили, говорячи, що "вболівають але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів".
    Я не заперечую, що ви дивилися матч. Просто піддаю сумніву вашу інтерпретацію.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:25
    +1
    Vladdal, 25.05.2019 15:22
    Вы как первый раз... Иногда первый сет девки 0:6 проигрывают, но потом берут следующие два. Я хочу сказать, что по началу игры говорить, что кто-то кого-то возит - это лишь бы бла-бла-бла.
    Бла бла - це не до мене. Я прдивився пару геймів і зробив висновок. Можливо він невірний, але який є. Подивимося.
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 15:22
    0
    vizuals, 25.05.2019 15:16
    Може ви не помітили, але я писав свій пост у 14:52. Чи це для Вас не має значення, коли написаний пост. І я досі вважаю, що Зіданшек виграє матч
    Вы как первый раз... Иногда первый сет девки 0:6 проигрывают, но потом берут следующие два. Я хочу сказать, что по началу игры говорить, что кто-то кого-то возит - это лишь бы бла-бла-бла.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:16
    -1
    Vladdal, 25.05.2019 15:14
    4:3 выигрывает Зиданшек, но подаёт Путинцева. Где знущання??
    Може ви не помітили, але я писав свій пост у 14:52. Чи це для Вас не має значення, коли написаний пост. І я досі вважаю, що Зіданшек виграє матч
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 15:14
    -1
    vizuals, 25.05.2019 15:12
    Може подивитися краще?
    4:3 выигрывает Зиданшек, но подаёт Путинцева. Где знущання??
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:12
    0
    Vladdal, 25.05.2019 15:04
    Шота я не заметил знущань.
    Може подивитися краще?
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:12
    0
    MiddleGreek, 25.05.2019 15:04
    Ну ви сказали в першому коментарі, що вона "корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють". Однак, вболівальники зіграли не останню роль в тому матчі. Навіть в хайлатах, що ви мені кинули, я бачу пристойну підтримку "своєї." Особливо, в другій частині матчу, коли Гарсія змогла в камбек.
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка. Вболювальникі звісно підтримували Гарсію, але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 15:04
    0
    vizuals, 25.05.2019 14:25
    Звідки така впевненість, що я не дивився матч Гарсии проти Костюк??))
    Ось кращі моменти - підтримка - так собі. Трибуни не шаленіють
    youtube.com/watch?v=pgagcSWU5kk
    Ну ви сказали в першому коментарі, що вона "корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють". Однак, вболівальники зіграли не останню роль в тому матчі. Навіть в хайлатах, що ви мені кинули, я бачу пристойну підтримку "своєї." Особливо, в другій частині матчу, коли Гарсія змогла в камбек.
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 15:04
    0
    vizuals, 25.05.2019 14:52
    У фіналі Нюрберга Зіданшек знущається над Путінцевою
    Шота я не заметил знущань.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 14:52
    0
    У фіналі Нюрберга Зіданшек знущається над Путінцевою
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 14:41
    0
    "Побеждать ее нужно обязательно в двух сетах, затягивать нельзя ни в коем случае."
    ___________
    Ого, не слишком ли оптимистично? Я буду очень рад победе и в трёх сетах. Не считаю, что в этой игре есть явный фаворит.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 14:25
    0
    MiddleGreek, 25.05.2019 14:20
    Ви не дивилися матч з Костюк. Все там у неї в порядку з підтримкою. На мою думку, Даяна вміє грати під таким тиском, тож проблем в цій площині не буде. Але й погодитися з тим, що в все залежить від Даяни, не можу. Повторюсь, Гарсії просто феноменально везло у чвертьфіналі при доволі таки посередній грі, яку вона показувала в цьому році. Якщо знову схопить Бога за бороду, буде надзвичайно важко опонувати. Ну і ще один фактор - це просто те, що дівчатам якось не зручно з нею грати. Причому, стиль не має значення. Сподіваюсь, Даяна перша розімкне це коло. Всім удачі, гра обіцяє бути цікавою!
    Звідки така впевненість, що я не дивився матч Гарсии проти Костюк??))
    Ось кращі моменти - підтримка - так собі. Трибуни не шаленіють
    youtube.com/watch?v=pgagcSWU5kk
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 25.05.2019 14:24
    +2
    Нееее, наша девка финал не отдаст
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 14:20
    +3
    vizuals, 25.05.2019 13:57
    На щастя, Гарсія - корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють
    Ви не дивилися матч з Костюк. Все там у неї в порядку з підтримкою. На мою думку, Даяна вміє грати під таким тиском, тож проблем в цій площині не буде. Але й погодитися з тим, що в все залежить від Даяни, не можу. Повторюсь, Гарсії просто феноменально везло у чвертьфіналі при доволі таки посередній грі, яку вона показувала в цьому році. Якщо знову схопить Бога за бороду, буде надзвичайно важко опонувати. Ну і ще один фактор - це просто те, що дівчатам якось не зручно з нею грати. Причому, стиль не має значення. Сподіваюсь, Даяна перша розімкне це коло. Всім удачі, гра обіцяє бути цікавою!
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 12:58
    +8
    Перемога так перемога
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 25.05.2019 13:52
    +4
    Все в голове у Даяны. Если удастся не обращать внимание на болельщиков, которые будут поддерживать Гарсию, и если сможет справиться с волнением решающего матча, то победит.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 14:20
    +3
    vizuals, 25.05.2019 13:57
    На щастя, Гарсія - корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють
    Ви не дивилися матч з Костюк. Все там у неї в порядку з підтримкою. На мою думку, Даяна вміє грати під таким тиском, тож проблем в цій площині не буде. Але й погодитися з тим, що в все залежить від Даяни, не можу. Повторюсь, Гарсії просто феноменально везло у чвертьфіналі при доволі таки посередній грі, яку вона показувала в цьому році. Якщо знову схопить Бога за бороду, буде надзвичайно важко опонувати. Ну і ще один фактор - це просто те, що дівчатам якось не зручно з нею грати. Причому, стиль не має значення. Сподіваюсь, Даяна перша розімкне це коло. Всім удачі, гра обіцяє бути цікавою!
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 25.05.2019 14:24
    +2
    Нееее, наша девка финал не отдаст
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:25
    +1
    Vladdal, 25.05.2019 15:22
    Вы как первый раз... Иногда первый сет девки 0:6 проигрывают, но потом берут следующие два. Я хочу сказать, что по началу игры говорить, что кто-то кого-то возит - это лишь бы бла-бла-бла.
    Бла бла - це не до мене. Я прдивився пару геймів і зробив висновок. Можливо він невірний, але який є. Подивимося.
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 25.05.2019 13:25
    +1
    vizuals, 25.05.2019 12:58
    Перемога так перемога
    Победа- 32 место! Будет сеяной на УД.
    vit-2
    online
      vit-2, 25.05.2019 16:01
    0
    Даяні треба перестати робити подвійні на брейкпойнтах суперниці, вже другий раз так.
    vit-2
    online
      vit-2, 25.05.2019 15:58
    0
    Тут говорили про вплив глядачів. На Даяну таке не діє, про що свідчить Гонконг 2018, коли вона по черзі обіграла 3 перших ракетки Китаю. Навпаки Даяна любить великі майданчики і багато глядачів.
    А от до 3-го сету Даяні дійсно краще не доводити.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:49
    0
    А продовження краще)))
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:45
    0
    Початок в ДАяни не пішов
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:41
    0
    Плейер
    youtube.com/watch?v=9MtP99WKt0k
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:38
    0
    MiddleGreek, 25.05.2019 15:28
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка.
    Може й цікава, але не моя.
    Розмова почалася з того, що Станіслав висловив своє опасіння стосовно впливу вболівальників. Очевидно, що він базує свій висновок на матчі з Костюк, оскільки Марта поки не дуже справляється з таким тиском.
    Ви сказали, повторюсь "Гарсія - корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють", додали лінк за хайлатами, де, увага, прекрасно вболівають за Гарсію.
    Ви відступили, говорячи, що "вболівають але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів".
    Я не заперечую, що ви дивилися матч. Просто піддаю сумніву вашу інтерпретацію.
    Піддавайте сумніву, я не проти. Але досі вважаю, що вболювали мляво, якщо враховувати, що вона "місцева". Про корсікансу - забудьмо - я читав інфу про її корсіканськи корні, можливо збрехали. Але призвіще чисто испанське. Проїхали. Просто Страсбург - це біля Німеччини, і там смфшанні нимецько-французські традиції
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 15:28
    0
    vizuals, 25.05.2019 15:12
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка. Вболювальникі звісно підтримували Гарсію, але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка.
    Може й цікава, але не моя.
    Розмова почалася з того, що Станіслав висловив своє опасіння стосовно впливу вболівальників. Очевидно, що він базує свій висновок на матчі з Костюк, оскільки Марта поки не дуже справляється з таким тиском.
    Ви сказали, повторюсь "Гарсія - корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють", додали лінк за хайлатами, де, увага, прекрасно вболівають за Гарсію.
    Ви відступили, говорячи, що "вболівають але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів".
    Я не заперечую, що ви дивилися матч. Просто піддаю сумніву вашу інтерпретацію.
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 15:22
    0
    vizuals, 25.05.2019 15:16
    Може ви не помітили, але я писав свій пост у 14:52. Чи це для Вас не має значення, коли написаний пост. І я досі вважаю, що Зіданшек виграє матч
    Вы как первый раз... Иногда первый сет девки 0:6 проигрывают, но потом берут следующие два. Я хочу сказать, что по началу игры говорить, что кто-то кого-то возит - это лишь бы бла-бла-бла.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:12
    0
    Vladdal, 25.05.2019 15:04
    Шота я не заметил знущань.
    Може подивитися краще?
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 15:12
    0
    MiddleGreek, 25.05.2019 15:04
    Ну ви сказали в першому коментарі, що вона "корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють". Однак, вболівальники зіграли не останню роль в тому матчі. Навіть в хайлатах, що ви мені кинули, я бачу пристойну підтримку "своєї." Особливо, в другій частині матчу, коли Гарсія змогла в камбек.
    Хіба те, що я сказав, що вона корсіканка, довордить, що я не дивився матч? Цікава логіка. Вболювальникі звісно підтримували Гарсію, але якось тихесенько, порівняно зі стандартними матчами домашніх теннисистів
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 15:04
    0
    vizuals, 25.05.2019 14:25
    Звідки така впевненість, що я не дивився матч Гарсии проти Костюк??))
    Ось кращі моменти - підтримка - так собі. Трибуни не шаленіють
    youtube.com/watch?v=pgagcSWU5kk
    Ну ви сказали в першому коментарі, що вона "корсіканка, а їх в Стразбурзі наврядче дуже обожнюють". Однак, вболівальники зіграли не останню роль в тому матчі. Навіть в хайлатах, що ви мені кинули, я бачу пристойну підтримку "своєї." Особливо, в другій частині матчу, коли Гарсія змогла в камбек.
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 15:04
    0
    vizuals, 25.05.2019 14:52
    У фіналі Нюрберга Зіданшек знущається над Путінцевою
    Шота я не заметил знущань.
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 14:52
    0
    У фіналі Нюрберга Зіданшек знущається над Путінцевою
    Vladdal
      Vladdal, 25.05.2019 14:41
    0
    "Побеждать ее нужно обязательно в двух сетах, затягивать нельзя ни в коем случае."
    ___________
    Ого, не слишком ли оптимистично? Я буду очень рад победе и в трёх сетах. Не считаю, что в этой игре есть явный фаворит.