Даяна Ястремська - Каролін Гарсія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу на турнірі в Страсбурзі

Даяна Ястремська - Каролін Гарсія. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA Strasbourg. Даяна Ястремська
У суботу, 25-го травня, третя ракетка України Даяна Ястремська (№42 WTA) проведе фінальний матч на грунтовому турнірі серії International в Страсбурзі.
 
19-річна українка зіграє проти Каролін Гарсії з Франції (№24 WTA). Поєдинок відбудеться другим запуском на центральному корті. Орієнтовний час початку матчу - не раніше 15:30 за Києвом.
 
 
Шлях на турнірі
Стадія  Ястремська      Гарсія
1-е коло  Парментьє (6-2 6-4) №65 WTA   Роджерс (4-6 6-4 6-3) №514 WTA
2-е коло  Стосур (6-0 6-2) №89 WTA   Петерсон (6-2 6-3) №64 WTA
1/4 фіналу  Ферро (6-1 6-3) №88 WTA  Костюк (3-6 6-3 6-2) №264 WTA
1/2 фіналу   Соболенко (6-4 6-4) №11 WTA  Паке (6-3 6-4) №223 WTA
 
Раніше дівчата не перетиналися.
 
Відзначимо, що Гарсія виграла сім попередніх зустрічей проти українських тенісисток.
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 25.05.2019 19:10
    +2
    ДАЯНА с победой!!!Давно я так не болел,переживал и победа. Удачи и пусть всегда так будет у тебя только победы у финале!!! СПАСИБО!!!
    romeoboss50
      romeoboss50, 25.05.2019 19:01
    -2
    Надо было Каролине вынести блюдце с голубцами,а Ястремськой какую то хрустальную вазу подарили,думаю если бы выграла Гарсия ей вручили что то
    существенное
    svv72
      svv72, 25.05.2019 18:58
    -1
    Подходил один раз
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 25.05.2019 18:53
    +6
    Олег Кулініч, 25.05.2019 18:41
    Ура! Але за. спідницю я не жартував, в слідуючий раз скажи, Даяна, тому найку чи як там його - хай буде поскромнєє!!!
    )))))
    Йдіть у монахи, або дивіться чоловічий теніс, аби зберегти свою цноту! ))
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 25.05.2019 18:46
    +12
    Ше й фіни дали кацапам під хвіст в хокей - це свято якесь
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 25.05.2019 18:45
    +2
    БРА - ВО !!!!!!!!
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 25.05.2019 18:44
    +3
    Такої драми ніхто не чекав. Кабелі як в одну сторону так і в іншу. Мабуть найзнаменніша перемога а кар'єрі Даяни!!!
    Observ45
      Observ45, 25.05.2019 18:44
    +6
    Нарешті переграли (прогризли) Гарсію. Congrates!
    romeoboss50
      romeoboss50, 25.05.2019 18:43
    +3
    Шановни Украінци це диво від Даянушкі здейснилось,дуже дякую молодйц умніця
    anachar
      anachar, 25.05.2019 18:42
    +4
    Даяна умница! Стала играть спокойно и уверенно, продолжай в том же духе! Побед тебе-ты заслуживаешь. Из украинок ты сейчас лучшая!!!!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 25.05.2019 18:42
    +4
    , котусик, ти МОЛОДЕЦЬ!!! Я в тебе вірив! Деякі казали, що вона попливла після другого сету! Ви помилились панове! Даяна зробила НАШ день. ДЯКУЮ ТОБІ СОНЕЧКО!!!
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 25.05.2019 18:41
    -12
    Ура! Але за. спідницю я не жартував, в слідуючий раз скажи, Даяна, тому найку чи як там його - хай буде поскромнєє!!!
    )))))
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 25.05.2019 18:41
    +5
    Даяна зняла для українок закляття Гарсії, МОЛОДЧИНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 25.05.2019 18:41
    +1
    А я не смотрел тайбрек. Не выдержал.
    totake
      totake, 25.05.2019 18:40
    +3
    все таки зломала, вітаю
    Lazio
    Lazio, 25.05.2019 18:40
    +1
    Стас, Фейсбук сьогодні розірвати!!!
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 25.05.2019 18:40
    +3
    Молодец, что смогла на тайбрейк собраться. Есть шансы показать себя на Ролан Гаросс
    Elis
    online
      Elis, 25.05.2019 18:40
    +7
    Сподіваюсь, Даяна раз і назавжди розірвала цю дурну серію програшів українок Каро! Молодчинка, Даяна! Наша чемпіонка!!! Ми вірили в тебе до останнього!
    Sashamar
    Sashamar, 25.05.2019 18:40
    +6
    Слава Україні! Героїні слава!
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 25.05.2019 18:39
    +1
    Stanislav Matusevych, 25.05.2019 18:38
    ДААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
    АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

    АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

    АААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !
    !!
    Мои предчувствия меня редко подводят... Шансы есть всегда
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 25.05.2019 18:46
    +12
    Ше й фіни дали кацапам під хвіст в хокей - це свято якесь
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 25.05.2019 16:15
    +8
    Собралась, умничка! Есть первый сет! Только не расслабляться, ведь на другой стороне корта мастерица камбэков против украинок.
    Elis
    online
      Elis, 25.05.2019 18:40
    +7
    Сподіваюсь, Даяна раз і назавжди розірвала цю дурну серію програшів українок Каро! Молодчинка, Даяна! Наша чемпіонка!!! Ми вірили в тебе до останнього!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 25.05.2019 18:53
    +6
    Олег Кулініч, 25.05.2019 18:41
    Ура! Але за. спідницю я не жартував, в слідуючий раз скажи, Даяна, тому найку чи як там його - хай буде поскромнєє!!!
    )))))
    Йдіть у монахи, або дивіться чоловічий теніс, аби зберегти свою цноту! ))
    Observ45
      Observ45, 25.05.2019 18:44
    +6
    Нарешті переграли (прогризли) Гарсію. Congrates!
    Sashamar
    Sashamar, 25.05.2019 18:40
    +6
    Слава Україні! Героїні слава!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 25.05.2019 17:31
    +6
    Dragon9, 25.05.2019 17:17
    На юбку її глянь. Срам!!
    Йдіть, пане, у монахи, та не заглядайте попід спідниці!!! Краще дивіться на гру, що має назву ТЕНІС!!!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 25.05.2019 18:41
    +5
    Даяна зняла для українок закляття Гарсії, МОЛОДЧИНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 25.05.2019 18:38
    +5
    ДААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
    АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

    АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

    АААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !
    !!
    Elis
    online
      Elis, 25.05.2019 18:38
    +5
    Боже мій, яка ж розумниця Даяночка, дотисла!!!!! Ура!!!!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 25.05.2019 11:16
    +5
    Фотку підібрали то. Ай молодці)))
    anachar
      anachar, 25.05.2019 18:42
    +4
    Даяна умница! Стала играть спокойно и уверенно, продолжай в том же духе! Побед тебе-ты заслуживаешь. Из украинок ты сейчас лучшая!!!!
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 25.05.2019 18:42
    +4
    , котусик, ти МОЛОДЕЦЬ!!! Я в тебе вірив! Деякі казали, що вона попливла після другого сету! Ви помилились панове! Даяна зробила НАШ день. ДЯКУЮ ТОБІ СОНЕЧКО!!!
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 25.05.2019 18:39
    +4
    Дааа Вона це зробилаа!!! Даяна сьогодні ти найкраща!!!!
    Дмитро Пальчиковський
      Дмитро Пальчиковський, 25.05.2019 18:38
    +4
    Молодець!!!
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 25.05.2019 18:31
    +4
    Давно такого триллера не було
    vetpetrovsky
    vetpetrovsky, 25.05.2019 17:49
    +4
    AlexMatroskin, 25.05.2019 17:48
    Парни , смотрю отрывками ...Кто-нибудь видел чтобы к Даяне тренер подходил ?
    В конце второго сета, при 5-6 вышел
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 25.05.2019 16:34
    +4
    Dragon9, 25.05.2019 16:29
    Яштремска просто топ!
    Долой олену світоліну!!
    Почему долой? Я совсем не против, если у нас будет две теннисистки в топ-10. А лучше 3
    common_sense
      common_sense, 25.05.2019 16:15
    +4
    один сет есть. тянем
    Viktor Savchuk
      Viktor Savchuk, 25.05.2019 18:44
    +3
    Такої драми ніхто не чекав. Кабелі як в одну сторону так і в іншу. Мабуть найзнаменніша перемога а кар'єрі Даяни!!!