Скаут Великих: «25 млн євро - реальна ціна за Циганкова»

«Наполі» шукатиме посилення влітку, але не факт, що розщедриться на лідера «Динамо»

Скаут Великих: «25 млн євро - реальна ціна за Циганкова»
© ФК Динамо Київ. Віктор Циганков (праворуч)
Український скаут Алекс Великих, що спеціалізується на італійському футбольному ринку і працює в цій країні, прокоментував для Sport.ua інформацію про інтерес «Наполі» до лідера «Динамо» Віктору Циганкову, а також про нібито бажання киян виручити за свого футболіста 25-30 мільйонів євро .
 
«Думаю, що 25 мільйонів євро - це зараз реальна ціна за Циганкова. «Динамо», швидше за все, буде просити близько 30 мільйонів. Моя думка, що «Наполі» не дасть більше 22 мільйонів, тому невідомо, як складуться переговори».
 
«Зараз багато хто з гравців та технічного персоналу в Італії хоче потрапити в« Інтер». У цього клубу серйозні амбіції, які підкріплені хорошим фінансуванням. «Інтер» розпочинає нову фазу і збирається боротися спочатку за панування в Італії, а потім і за лідерство в Європі. У «Наполі» розуміють, що через рік їм буде важко змагатися з «Ювентусом» і «Інтером» по фінансам. Крім того, тиснути будуть «Лаціо» і «Рома», які мають хороший адміністративний ресурс. Не виключено, що вдасться вийти на новий рівень «Аталанті» та «Сассуоло». З цієї причини «Наполі» спробує влітку придбати кількох якісних гравців, щоб мати можливість в найближчі роки чіплятися за першу трійку - гарантію потрапляння в Лігу чемпіонів».
 
«Вважаю, що «Наполі» найближчим вікном витратить на ринку не менше 100-130 мільйонів євро. Ймовірно, вони продадуть Хюсая і ще когось. Але при цьому сумніваюся, що неаполітанці погодяться витратити хоча б 25 мільйонів на Циганкова. Швидше за все, вони зосередяться на іншому українцеві - Малиновському, якого буде реально підписати за 12 мільйонів євро», - зазначив Великих.
 
Нагадаємо, контракт Віктора Циганкова з «Динамо» діє до літа 2023 року і раніше повідомлялося, що кияни вже відхилили пропозицію в 18 мільйонів євро за гравця від «Наполі».
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 25.05.2019 09:07
    0
    UKRAINE FAN, 24.05.2019 19:28
    Реальная цена та которую предлагают покупатели !
    С каких это пор? Если я прийду к тебе и скажу, я куплю тебя за 100 рублей это же не будет твоя реальная цена. Не надо путать понятие цены и стоимости. Когда пойдешь учиться в ВУЗ, там тебе разницу объяснят.
    Whitebell_MU
      Whitebell_MU, 24.05.2019 21:32
    +2
    Неоднократно писал про Витю. Очень симпатизирует как игрок, но его стоимость в 25 млн, как по мне, преувеличена (количество игр на проф уровне и забитые голы ценятся в ТОП5). Динамо повезло с таким одарённым и трудголическим игроком, а пацану не повезло с тренером и чемпом. Это как идея клёвой игрушки на PS4 реализовывается на Dendy. Продать в любой!!!!! европейский чемпионат - будет звезда, там тренеры знают своё дело
    Kevko
      Kevko, 24.05.2019 19:43
    +4
    Цыганков по большому счету еще себя нигде не проявил. УПЛ не стоит брать в расчет. Сейчас его могут купить как молодого перспективного, через год-два так уже покупать никто не будет. Если правда, то Наполи предложил хорошую цену.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 24.05.2019 19:28
    +3
    Реальная цена та которую предлагают покупатели !
    shevsen
      shevsen, 24.05.2019 19:18
    0
    steelmaker, 24.05.2019 16:32
    19-летний Тете с 3 матчами на профессиональном уровне лучше 21-летнего Цыганкова, который на профи уровне провел уже под 100 игр, наверное? Это просто бахвальство или как?
    Поясняю. Цыганков на уровне провел не более 20 матчей. А может быть и меньше. В основном он играет в УПЛ. А что такое УПЛ не нужно обьяснять? Они даже не продали свой пул, Платить не за что. А Гриша хочет 25 тысяч?! Ну-ну... И это если кратко.
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 24.05.2019 18:56
    +3
    ну будет тоже что с ярмолой до 28 в киеве потом на лавочку,надо отпускать уже сейчас максимум следующий сезон
    Axmetov
    online
    Axmetov, 24.05.2019 17:59
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот за Малиновского,например,пишет карьера дела спорт итальянская.Очень авторитетное издание
    Axmetov
    online
    Axmetov, 24.05.2019 17:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    steelmaker, 24.05.2019 16:32
    19-летний Тете с 3 матчами на профессиональном уровне лучше 21-летнего Цыганкова, который на профи уровне провел уже под 100 игр, наверное? Это просто бахвальство или как?
    Я хоть и болела Шахтера,но согласен с вами!Проблема в другом,ни в каких европейских изданиях не пишут об интересе и тем более предложении Наполи по Цыганкову.Только сайт футбол.уа Я не доверяю уткам,проплаченными агентами,в наших частных сайтах
    jekаfunny
      jekаfunny, 24.05.2019 17:25
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkisfuilo, 24.05.2019 16:22
    Та ну... він стільки не коштує. Шахтар купив Тете, він за Циганкова явно кращий. Золота ціна Віктора - 12 млн.
    steelmaker
      steelmaker, 24.05.2019 16:32
    +6
    Surkisfuilo, 24.05.2019 16:22
    Та ну... він стільки не коштує. Шахтар купив Тете, він за Циганкова явно кращий. Золота ціна Віктора - 12 млн.
    19-летний Тете с 3 матчами на профессиональном уровне лучше 21-летнего Цыганкова, который на профи уровне провел уже под 100 игр, наверное? Это просто бахвальство или как?
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 24.05.2019 16:22
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Та ну... він стільки не коштує. Шахтар купив Тете, він за Циганкова явно кращий. Золота ціна Віктора - 12 млн.
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 24.05.2019 16:22
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Та ну... він стільки не коштує. Шахтар купив Тете, він за Циганкова явно кращий. Золота ціна Віктора - 12 млн.
    steelmaker
      steelmaker, 24.05.2019 16:32
    +6
    Surkisfuilo, 24.05.2019 16:22
    Та ну... він стільки не коштує. Шахтар купив Тете, він за Циганкова явно кращий. Золота ціна Віктора - 12 млн.
    19-летний Тете с 3 матчами на профессиональном уровне лучше 21-летнего Цыганкова, который на профи уровне провел уже под 100 игр, наверное? Это просто бахвальство или как?
    Axmetov
    online
    Axmetov, 24.05.2019 17:59
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот за Малиновского,например,пишет карьера дела спорт итальянская.Очень авторитетное издание
    Kevko
      Kevko, 24.05.2019 19:43
    +4
    Цыганков по большому счету еще себя нигде не проявил. УПЛ не стоит брать в расчет. Сейчас его могут купить как молодого перспективного, через год-два так уже покупать никто не будет. Если правда, то Наполи предложил хорошую цену.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 24.05.2019 19:28
    +3
    Реальная цена та которую предлагают покупатели !
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 24.05.2019 18:56
    +3
    ну будет тоже что с ярмолой до 28 в киеве потом на лавочку,надо отпускать уже сейчас максимум следующий сезон
    Whitebell_MU
      Whitebell_MU, 24.05.2019 21:32
    +2
    Неоднократно писал про Витю. Очень симпатизирует как игрок, но его стоимость в 25 млн, как по мне, преувеличена (количество игр на проф уровне и забитые голы ценятся в ТОП5). Динамо повезло с таким одарённым и трудголическим игроком, а пацану не повезло с тренером и чемпом. Это как идея клёвой игрушки на PS4 реализовывается на Dendy. Продать в любой!!!!! европейский чемпионат - будет звезда, там тренеры знают своё дело
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 25.05.2019 09:07
    0
    UKRAINE FAN, 24.05.2019 19:28
    Реальная цена та которую предлагают покупатели !
    С каких это пор? Если я прийду к тебе и скажу, я куплю тебя за 100 рублей это же не будет твоя реальная цена. Не надо путать понятие цены и стоимости. Когда пойдешь учиться в ВУЗ, там тебе разницу объяснят.
    shevsen
      shevsen, 24.05.2019 19:18
    0
    steelmaker, 24.05.2019 16:32
    19-летний Тете с 3 матчами на профессиональном уровне лучше 21-летнего Цыганкова, который на профи уровне провел уже под 100 игр, наверное? Это просто бахвальство или как?
    Поясняю. Цыганков на уровне провел не более 20 матчей. А может быть и меньше. В основном он играет в УПЛ. А что такое УПЛ не нужно обьяснять? Они даже не продали свой пул, Платить не за что. А Гриша хочет 25 тысяч?! Ну-ну... И это если кратко.
    Axmetov
    online
    Axmetov, 24.05.2019 17:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    steelmaker, 24.05.2019 16:32
    19-летний Тете с 3 матчами на профессиональном уровне лучше 21-летнего Цыганкова, который на профи уровне провел уже под 100 игр, наверное? Это просто бахвальство или как?
    Я хоть и болела Шахтера,но согласен с вами!Проблема в другом,ни в каких европейских изданиях не пишут об интересе и тем более предложении Наполи по Цыганкову.Только сайт футбол.уа Я не доверяю уткам,проплаченными агентами,в наших частных сайтах
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 24.05.2019 16:22
    0