22.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Матч Львова проти Зорі завершився нульовою нічиєю

Луганчани володіли перевагою, але втілити її в голи не зуміли

Матч Львова проти Зорі завершився нульовою нічиєю
© ФК Львів
Сьогодні, 22 травня, відбувся матч 30-го туру української Прем'єр-ліги, в якому «Львів» приймав «Зорю». Гра завершилася внічию з рахунком 0:0.
 
Перед матчем у луганської «Зорі» залишалися теоретичні шанси зачепитися за бронзові медалі, вкупі з путівкою в груповий раунд Ліги Європи. Для цього треба було перемагати в трьох матчах, що залишилися, і розраховувати на три осічки «Олександрії». Тримаючи в голові такий розклад, гості у Львові почали з перших хвилин шукати шляхи до воріт господарів поля.
 
Глядачі побачили дуже обережний перший тайм з боку обох команд. Більше атакували гості, які володіли територіальною перевагою і частіше загрожували воротам суперника. Але втілити її в забиті голи не зуміли. Серед небезпечних моментів можна згадати лише парочку. На 19-й хвилині Караваєв отримав передачу від Тимчика, прорвався справа і пробив по воротах з гострого кута, Сарнавський виручив господарів поля. Але ж міг Олександр і віддати гольову передачу в центр на Будковського.
 
Більшість своїх атак луганчани намагалися розігрувати через правий фланг, де були активні Тимчик і Караваєв. Гості відзначалися рідкісними вилазками до тилових ліній опонента. Так, на 41-й хвилині пройшла небезпечна подача на дальню штангу від Алваро. Правда, Михайличенко випередив Пернамбуко і вибив м'яч на кутовий.
 
Набагато веселіше пішли справи в другому таймі, коли у луганчан пасивного Будковського замінив Громов, а потім замість Леднєва на поле вийшов Кабаєв. Супермомент був у «Зорі» на 56-й хвилині, коли Хомченовського вивели на ударну позицію, і він пробивав низом, але в тому епізоді відмінно вибрав позицію Сарнавський і виручив свою команду, відбивши м'яч ногами.
 
На 63-й хвилині відмінний момент мав Михайличенко. Вдало відкрившись, він отримав передачу і увірвався в штрафну, але пробив повз ворота. Тиск гостей збільшувався. Незабаром небезпечно по воротах пробивали Громов, той же Михайличенко, Кочергін, Хомченовський, але м'яч вперто не йшов у ворота Сарнавськлшл.
 
На 86-й хвилині за дві необов'язкові жовті картки, отримані за фоли в центрі поля, достроково відправився в роздягальню відпочивати Арвеладзе. Залишившись без ключового гравця, «Зоря» по інерції провела ще кілька атак, але добитися успіху не зуміла. Останній шанс на 4-й компенсованій хвилині мав Караваєв, але м'яч після його удару з лінії штрафного пройшов вище воріт.
 
Луганська «Зоря» втратила шанси на бронзові медалі, і тепер перемикається на боротьбу за 4-е місце з «Маріуполем». За два тури до кінця чемпіонату обидві команди мають по 40 очок. Володар 4-й позиції стартуватиме з 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, а ось команда, яка завершить чемпіонат на 5-му місці, почне відбір до групового етапу ЛЄ на один раунд раніше.
 
Українська Прем'єр-ліга. 30-й тур
 
«Львів» – «Зоря» Луганськ – 0:0
 
  Попередження: Пернамбуко, 28, Кадина, 90 – Арвеладзе, 73.
 
  Вилучення: Арвеладзе, 86.
 
«Львів»: Сарнавський – Адамюк, Борзенко, Насонов, Парамонов – Шина, Приймак (Пентелейчук, 83), Мартан, Пернамбуко – Ліпе (Кадина, 62), Алваро (Вісенте, 73).
 
Запасні: Бандура, Воронін, Хімчак, Сабіно.
 
Головний тренер – Богдан Блавацький.
 
«Зоря»: Шевченко – Тимчик, Вернидуб, Білий, Михайличенко – Сілас (Кочергін, 78), Арвеладзе – Караваєв, Леднєв (Кабаєв, 56), Хомченовський – Будковський (Громов, 46).
 
Запасні: Чуваєв, Луньов, Чайковський, Чеберко.
 
Головний тренер – Юрій Вернидуб.
 
Стадіон – «Україна» (Львів)
 
Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ).
 
Sport.ua провів текстову трансляцію матчу.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Linda_Lewis
    Linda_Lewis, 23.05.2019 09:50
    0
    Я роблю хорошу зарплату з дому 6925-9368 тижня, що дивно, під рік тому я був безробітним в жахливій економіці. Я дякую Богові кожен день, коли я був благословенний цими вказівками, і тепер це мій обов'язок - заплатити за це і поділитися з усіма. Перевірте більше інформації на веб-сайті ,,,,
    ...... ☛☛☛☛☛☛ w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­O­M
    PFCLviv
      PFCLviv, 23.05.2019 07:15
    0
    Вадим Максимов, 23.05.2019 03:47
    Да верно, спасибо.
    Проморгал, этот момент регламента)
    "При равенстве очков в первую очередь учитывается: 1) большее количество очков в очных встречах; 2) лучшая разница забитых и пропущенных мячей в очных встречах; 3) большее количество забитых мячей в очных встречах."
    По Заре:
    22.05.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    24.04.2019 Заря – ФК Львов 2:1
    09.03.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    30.09.2018 Заря – ФК Львов 0:0
    Итого: в Зари: 6 - Львов - 3
    По Мариуполю:
    26.08.2018 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:2
    02.12.2018 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:2
    03.04.2019 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:3
    11.05.2019 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:0
    Итого: в Марик: 8 - Львов - 2
    Теперь осталась миниинтрига, кто будет 4)
    И еще в нижней 6 кто вылетит с чемпионата.
    Надіюсь вилетять вівці, тому що вони самі достойні на виліт !
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 23.05.2019 03:47
    0
    Sunrise, 23.05.2019 03:32
    Там вроде по личным встречам считают при равенстве очков, но могу ошибаться.
    Да верно, спасибо.
    Проморгал, этот момент регламента)
    "При равенстве очков в первую очередь учитывается: 1) большее количество очков в очных встречах; 2) лучшая разница забитых и пропущенных мячей в очных встречах; 3) большее количество забитых мячей в очных встречах."
    По Заре:
    22.05.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    24.04.2019 Заря – ФК Львов 2:1
    09.03.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    30.09.2018 Заря – ФК Львов 0:0
    Итого: в Зари: 6 - Львов - 3
    По Мариуполю:
    26.08.2018 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:2
    02.12.2018 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:2
    03.04.2019 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:3
    11.05.2019 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:0
    Итого: в Марик: 8 - Львов - 2
    Теперь осталась миниинтрига, кто будет 4)
    И еще в нижней 6 кто вылетит с чемпионата.
    Sunrise
      Sunrise, 23.05.2019 03:32
    0
    Вадим Максимов, 23.05.2019 03:00
    Львів залишиться, на потішному 6 місці .
    Шанси залишились лише теоритичні.
    6 очьок відриву від Маріка і Зорі.
    Львів -11 різниця мячів
    Марік - 9
    Зоря +5
    В теорії, шанси є. Но потрібно вигравати 2 матча.
    Це при тому що останні два матчі з ШД та ДК. І як мінімум один потрібно вигравати з різницею 2 мячі.
    Останній тур: Мариуполь -Заря, нічью закатають і бай Львів.
    Там вроде по личным встречам считают при равенстве очков, но могу ошибаться.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 23.05.2019 03:00
    +1
    Львів залишиться, на потішному 6 місці .
    Шанси залишились лише теоритичні.
    6 очьок відриву від Маріка і Зорі.
    Львів -11 різниця мячів
    Марік - 9
    Зоря +5
    В теорії, шанси є. Но потрібно вигравати 2 матча.
    Це при тому що останні два матчі з ШД та ДК. І як мінімум один потрібно вигравати з різницею 2 мячі.
    Останній тур: Мариуполь -Заря, нічью закатають і бай Львів.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 22.05.2019 21:56
    0
    Вернидуб хочет чтоб его уволили из Зари и взяли в Динамо
    PFCLviv
      PFCLviv, 22.05.2019 19:15
    -4
    Одне радує , що починається будівництво нової сучасної спортивно - тренувальної бази для ПФК Львів ! клуб молодий і йде в правильному напрямку. Продовжуємо працювати для побудови європейського клубу !
    Тільки Львів !
    Муґунот
      Муґунот, 22.05.2019 19:12
    +3
    PFCLviv, 22.05.2019 19:02
    Незадоволений грою, ми маємо виносити такі команди ! Правда у нас Бруно і Педро неграли але мали вигравати!
    ваш удєл, галубєнькій, сміття після таких команд виносити. винасітєлі, *ля
    PFCLviv
      PFCLviv, 22.05.2019 19:07
    -6
    Треба підсилювати команду влітку! Завдання на сезон провалене, ми мали займати 2 - 3 місце, віддали очки на пустому місці нічим не сильнішим за нас командам. Напевне звільнення Бакалова підкосило команду... В єврокубках грати цього сезону не будемо, я засмучений!
    Sunrise
      Sunrise, 22.05.2019 19:05
    0
    PFCLviv, 22.05.2019 19:02
    Незадоволений грою, ми маємо виносити такі команди ! Правда у нас Бруно і Педро неграли але мали вигравати!
    Чтоб выносить такие команды надо для начала не бояться их когда на поле выходишь))) А то вышли как с грандом играть.
    PFCLviv
      PFCLviv, 22.05.2019 19:02
    -7
    Незадоволений грою, ми маємо виносити такі команди ! Правда у нас Бруно і Педро неграли але мали вигравати!
    Sunrise
      Sunrise, 22.05.2019 19:00
    +6
    По Львову: что хочет эта команда? Зачем они отбивались всю игру, когда им ничья ничего не даёт? Честно говоря, не ожидал я такого и выглядело это позорненько. Жаль у Десны они победу вымучали...
    Sunrise
      Sunrise, 22.05.2019 18:57
    +3
    Юрий Николаевич! Заставляйте ВСЕХ футболистов Зари после каждой тренировки хотя бы полчаса тренировать удары (всех видов, из всех позиций около штрафной) Невыносимо смотреть как 90% ударов в сезоне летят не пойми куда. Пусть хотя бы в створ попадают. А Диме Хомченовску нужно над силой удара работать - в створ-то он вроде попадает, но опасности нет.
    Sunrise
      Sunrise, 22.05.2019 19:00
    +6
    По Львову: что хочет эта команда? Зачем они отбивались всю игру, когда им ничья ничего не даёт? Честно говоря, не ожидал я такого и выглядело это позорненько. Жаль у Десны они победу вымучали...
    Муґунот
    online
      Муґунот, 22.05.2019 19:12
    +3
    PFCLviv, 22.05.2019 19:02
    Незадоволений грою, ми маємо виносити такі команди ! Правда у нас Бруно і Педро неграли але мали вигравати!
    ваш удєл, галубєнькій, сміття після таких команд виносити. винасітєлі, *ля
    Sunrise
      Sunrise, 22.05.2019 18:57
    +3
    Юрий Николаевич! Заставляйте ВСЕХ футболистов Зари после каждой тренировки хотя бы полчаса тренировать удары (всех видов, из всех позиций около штрафной) Невыносимо смотреть как 90% ударов в сезоне летят не пойми куда. Пусть хотя бы в створ попадают. А Диме Хомченовску нужно над силой удара работать - в створ-то он вроде попадает, но опасности нет.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 23.05.2019 03:00
    +1
    Львів залишиться, на потішному 6 місці .
    Шанси залишились лише теоритичні.
    6 очьок відриву від Маріка і Зорі.
    Львів -11 різниця мячів
    Марік - 9
    Зоря +5
    В теорії, шанси є. Но потрібно вигравати 2 матча.
    Це при тому що останні два матчі з ШД та ДК. І як мінімум один потрібно вигравати з різницею 2 мячі.
    Останній тур: Мариуполь -Заря, нічью закатають і бай Львів.
    Linda_Lewis
    Linda_Lewis, 23.05.2019 09:50
    0
    Я роблю хорошу зарплату з дому 6925-9368 тижня, що дивно, під рік тому я був безробітним в жахливій економіці. Я дякую Богові кожен день, коли я був благословенний цими вказівками, і тепер це мій обов'язок - заплатити за це і поділитися з усіма. Перевірте більше інформації на веб-сайті ,,,,
    ...... ☛☛☛☛☛☛ w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­O­M
    PFCLviv
      PFCLviv, 23.05.2019 07:15
    0
    Вадим Максимов, 23.05.2019 03:47
    Да верно, спасибо.
    Проморгал, этот момент регламента)
    "При равенстве очков в первую очередь учитывается: 1) большее количество очков в очных встречах; 2) лучшая разница забитых и пропущенных мячей в очных встречах; 3) большее количество забитых мячей в очных встречах."
    По Заре:
    22.05.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    24.04.2019 Заря – ФК Львов 2:1
    09.03.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    30.09.2018 Заря – ФК Львов 0:0
    Итого: в Зари: 6 - Львов - 3
    По Мариуполю:
    26.08.2018 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:2
    02.12.2018 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:2
    03.04.2019 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:3
    11.05.2019 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:0
    Итого: в Марик: 8 - Львов - 2
    Теперь осталась миниинтрига, кто будет 4)
    И еще в нижней 6 кто вылетит с чемпионата.
    Надіюсь вилетять вівці, тому що вони самі достойні на виліт !
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 23.05.2019 03:47
    0
    Sunrise, 23.05.2019 03:32
    Там вроде по личным встречам считают при равенстве очков, но могу ошибаться.
    Да верно, спасибо.
    Проморгал, этот момент регламента)
    "При равенстве очков в первую очередь учитывается: 1) большее количество очков в очных встречах; 2) лучшая разница забитых и пропущенных мячей в очных встречах; 3) большее количество забитых мячей в очных встречах."
    По Заре:
    22.05.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    24.04.2019 Заря – ФК Львов 2:1
    09.03.2019 ФК Львов – Заря 0:0
    30.09.2018 Заря – ФК Львов 0:0
    Итого: в Зари: 6 - Львов - 3
    По Мариуполю:
    26.08.2018 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:2
    02.12.2018 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:2
    03.04.2019 ФК Львов – ФК Мариуполь 2:3
    11.05.2019 ФК Мариуполь – ФК Львов 2:0
    Итого: в Марик: 8 - Львов - 2
    Теперь осталась миниинтрига, кто будет 4)
    И еще в нижней 6 кто вылетит с чемпионата.
    Sunrise
      Sunrise, 23.05.2019 03:32
    0
    Вадим Максимов, 23.05.2019 03:00
    Львів залишиться, на потішному 6 місці .
    Шанси залишились лише теоритичні.
    6 очьок відриву від Маріка і Зорі.
    Львів -11 різниця мячів
    Марік - 9
    Зоря +5
    В теорії, шанси є. Но потрібно вигравати 2 матча.
    Це при тому що останні два матчі з ШД та ДК. І як мінімум один потрібно вигравати з різницею 2 мячі.
    Останній тур: Мариуполь -Заря, нічью закатають і бай Львів.
    Там вроде по личным встречам считают при равенстве очков, но могу ошибаться.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 22.05.2019 21:56
    0
    Вернидуб хочет чтоб его уволили из Зари и взяли в Динамо
    Sunrise
      Sunrise, 22.05.2019 19:05
    0
    PFCLviv, 22.05.2019 19:02
    Незадоволений грою, ми маємо виносити такі команди ! Правда у нас Бруно і Педро неграли але мали вигравати!
    Чтоб выносить такие команды надо для начала не бояться их когда на поле выходишь))) А то вышли как с грандом играть.