22.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Чи зіпсують динамівці чемпіонський концерт «гірників»?

Шахтар – Динамо. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар

Остання в нинішньому сезоні, вже шоста за рахунком, очна зустріч двох основних фаворитів українського футболу не матиме жодної турнірної мотивації. «Шахтар» в попередньому турі завчасно оформив черговий чемпіонський титул, на друге місце «Динамо» теж ніхто не зможе посягнути. Так що поєдинок, в принципі, може перетворитися в таке собі «тренування з підвищеною відповідальністю». Тільки ось таке навряд чи станеться. Аж надто багато принциповості у відносинах між двома заклятими друзями, та й незавершені справи у них в нинішньому сезоні ще є. Так що, швидше за все, ми знову побачимо справжнє українське класико.

«Шахтарю», який може собі дозволити зіграти не в повну силу, адже чемпіонство вже нікуди від нього не дінеться, грати в півноги немає резону. З тієї простої причини, що в цей день в Харкові, окрім самого матчу, буде ще кілька заходів, покликаних вселити гордість уболівальникам в їх улюблену команду. Буде організований Shakhtar Fan Fest з усілякими діджеями і солодощами. А на закуску - тобто після матчу - нагородження чемпіонів золотими медалями. І святковий концерт за участю цих самих чемпіонів, а ще й Полякової, Гайтани та Марув. Буде якось не по феншую, якщо в проміжках між цими святами «гірники» зіллють гру своєму головному конкуренту, який в такому випадку не забуде гучно крикнути, що, мовляв, «цар не справжній».

Говорити про «Динамо» з тієї точки зору, що команда може вийти на поле відбувати номер, з самого початку не представляється можливим. «Біло-сині» по-любому не упустять можливості зіпсувати свято своєму принциповому супернику. Можна не сумніватися, що кияни на цей матч вийдуть надмотивованими. Крім усього іншого, їм потрібно буде доводити свою спроможність і перед головним тренером. Хто б ним не став.

Подейкують, що після харківської зустрічі остаточно проясниться майбутнє Олександра Хацкевича: або він залишиться ще на сезон доводити свою спроможність, або йому ненав'язливо вкажуть на двері. Який би з цих варіантів не «вигорів», а чутки наполегливо схиляються до другого, динамівцям потрібно буде красиво грюкнути дверима. І для плюсика в карму, і в рахунок майбутніх перемог.

Також відзначимо, що у «Динамо» точно не зіграє Назарій Русин, який пропускає гру через перебір карток. А у «Шахтаря» під питанням участь Ісмаїлі, який пропустив передігрове тренування.

ТАЙСОН, півзахисник «Шахтаря»:

- Мотивація на «Динамо» виходить зсередини. Це класико і остання гра з киянами в цьому сезоні. Так, ми вже стали чемпіонами, але постараємося вийти на поле з максимальною концентрацією, щоб перемогти. У класико емоції іноді беруть верх над здоровим глуздом. Головне - самим зробити собі свято. Ми дуже багато для цього працювали і посіли перше місце за три тури до кінця. А чи влаштують гравці «Динамо» чемпіонський коридор, залежить від них.

Артем БЕСЄДІН, нападник «Динамо»:

- Дуже важлива гра, треба поставитися відповідально. Поки у них в цьому сезоні є така можливість - запускати відлік «до нової епохи», нехай запускають. Може бути, це така остання можливість у них запустити що-небудь. А ми поки промовчимо, будемо на поле доводити. Я впевнений, що результат буде позитивний.

Орієнтовні склади:

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Матвієнко, Патрік, Антоніо, Тайсон, Коваленко, Тете, Мораес

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Сідклей, Сидорчук, де Пена, Шепелев, Циганков, Шапаренко, Бесєдін

 

                                                                                                   22 травня, середа

«Шахтар» – «Динамо»
Харків. ОСК «Металіст». 19:30
ТВ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
ШАХТАР  ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбитр: Ярослав Козик (Мукачево).
Прогноз Sport.ua — 1:2
ЗРОБИТИ СТАВКУ

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Ваня
      Ваня, 22.05.2019 19:22
    +1
    Серж Пир, 22.05.2019 19:21
    Что пылеголовый, послеобеденную порцию белка от чечена уже получил. Дамбас независим. От мозгов
    да етот сепар меня больше всех бесит
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.05.2019 19:21
    +1
    руслан халитов, 22.05.2019 18:38
    А дырявость никуда не делась. Даунамо и есть даунамо. Болелы даунамо вы дауны!
    Что пылеголовый, послеобеденную порцию белка от чечена уже получил. Дамбас независим. От мозгов
    Ваня
      Ваня, 22.05.2019 19:20
    0
    руслан халитов, 22.05.2019 18:38
    А дырявость никуда не делась. Даунамо и есть даунамо. Болелы даунамо вы дауны!
    Ще раз напишу "Дырявость, даунамо", ви про що? Дирка у вас на на емблемі, дауни це ті люди які вважають що фк допінг кращий за ДК
    Yasher
      Yasher, 22.05.2019 19:13
    -4
    руслан халитов, 22.05.2019 18:38
    А дырявость никуда не делась. Даунамо и есть даунамо. Болелы даунамо вы дауны!
    Кроты - уроды.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 22.05.2019 19:13
    0
    Алексей Романцев, 22.05.2019 14:37
    Прогноз повеселил
    Может, их прогнозисты играют у букмекеров?
    (особенно если посмотреть котировки на матч, размещенные тут же...)
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 22.05.2019 19:11
    +2
    Dreamscape, 22.05.2019 10:32
    Сегодня если Динамо обыграет Шахтер - то шахтер будет ненастоящим чемпионом, за слова надо отвечать
    Ваше "будущее время" - уже неуместно. Шахтер - уже чемпион этого сезона.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 22.05.2019 19:10
    +2
    jekаfunny, 22.05.2019 10:03
    Как обычно ржавые недоумки с примитивными оскорблениями, вместо предматчевой аналитики склюулят почему же их банят ?
    А по делу - та целый состав у ДК на травме , так что на позитивный исход для киевлян рассчитывать трудно , ну и про светочь тренерской мысли на мостике тоже забывать не стоит !
    У "светоча на тренерском мостике" - основной козырь (помимо использования молодых украинцев в составе) - достаточно успешная игра против Шахтера. Так что - может и сейчас у него выйти неплохо,
    ибо кто бы не играл у Динамо - мотивация у них будет мощнее, чем у Шахтера все равно. Ибо динамовские "сменщики" тоже захотят воспользоваться возможностью показать себя и отвоевать себе место в основном составе.
    руслан халитов
      руслан халитов, 22.05.2019 18:38
    0
    Evil, 22.05.2019 12:20
    Так насчёт фраз про дырявость, мусор и т.д. это они свою попаболь изливают на форумах ведь их впопучеченцы каждый день воспитывают по законам гор в ДНР
    А дырявость никуда не делась. Даунамо и есть даунамо. Болелы даунамо вы дауны!
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 22.05.2019 18:03
    -3
    Жека, корефан, напиши мне, не морозься)
    Ваня
      Ваня, 22.05.2019 16:00
    -2
    Олександр Бондаренко, 22.05.2019 15:37
    Как достал етот Хацкевич,вот почему снова в нападение играет Беседин???Дайте шанс Дуелунду!!!Зачем его покупали???Такое подозрение что Беседин родственник ну или Хац должен ему что-то!!!
    Так вони грають зовсім на інших позиціях
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 22.05.2019 15:37
    +1
    Как достал етот Хацкевич,вот почему снова в нападение играет Беседин???Дайте шанс Дуелунду!!!Зачем его покупали???Такое подозрение что Беседин родственник ну или Хац должен ему что-то!!!
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 22.05.2019 15:05
    +2
    Да кому потрібне це шапіто вже? Краще я схожу з сімєю на вулиці погуляю. Тим більше Уйболів більше немаєв кабельному, а купляти .овноприставку за 1000 грн ради хз чого не збираюсь. Амінь.
    Алексей Романцев
    Алексей Романцев, 22.05.2019 14:37
    +2
    Прогноз повеселил
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 22.05.2019 14:31
    0
    Ну а если серьезно- ответственность за результат ни над кем не давлеет, надеюсь увидим открытый футбол. По идее в нем Шахтер должен быть сильнее, игроки их атаки более техничные. Выиграет Шахтер- будет радость его болельщикам в том числе и мне. Выиграет Динамо- тот еще вопрос кому от этого будет хуже, ведь такое повысит шансы на пролонгацию Хацкевича, а если Хац останется тренером- для Динамо это путь в никуда.
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 22.05.2019 14:27
    -1
    Удачи Шахтер. А Динамо пусть не расстраивается, их время может еще придет...лет через сто или больше, когда.футбол снова сузится исключительно до принципа- "украинский клуб- значит играют только украинцы".
    kruch_
      kruch_, 22.05.2019 14:05
    -2
    Шахтеру как бы пофиг результат, если молодежь шахтера победит голубобелых все супер, если нет (не очень конечно) но зато самомувеликомуклубупланеты оставят Хача еще на год. что очень даже хорошо)))))
    Silverland88
      Silverland88, 22.05.2019 13:50
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    По силам должно быть 5:2 в пользу Шахты, но как всегда они встречаются когда турнирной мотивации у Шахтера уже нет. Фонсека выставит полудубль. Скорее всего Исмаили не сыграет из-за травмы. Мой прогноз 0:0
    plovzila
      plovzila, 22.05.2019 12:32
    +3
    Шахта нужно слить с разницей в минимум 2 гола! Что бы всякая нечисть убрала руки проч от нашего Хацкевича! Даешь новый контракт на 5 лет!
    Evil
      Evil, 22.05.2019 12:20
    -4
    Denmark1107, 22.05.2019 11:36
    Та як же ж ви задовбали цими "дірками" і усілякими "прогавинами". Ти, чортило, повинен радіти, що у 2002-му ШД став нарешті чемпіоном, і що з'явилась конкурентна команда в УПЛ. Ще б Дніпро з Металістом повернути на топові позиції. Чи, може, тобі цікавим був чемпіонат, коли Динамо дев'ять років поспіль вже після першого кола можна було коронувати?
    Так насчёт фраз про дырявость, мусор и т.д. это они свою попаболь изливают на форумах ведь их впопучеченцы каждый день воспитывают по законам гор в ДНР
    ingvar1305
      ingvar1305, 22.05.2019 12:07
    0
    Давайте 5-0 Шахтар!...
    Тренера сурків може випхають нарешті!....
    Бо уже задовбала така гра!.....
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 22.05.2019 11:36
    +11
    Surkisfuilo, 21.05.2019 22:10
    Завтра дірявим гаплик. Диркофани можуть вішатися зразу!
    А ви, довбані недоадміни (по сумісництву теж дірява порохоботня) - забаньте мене ще раз! На цей раз типу є за шо...
    Та як же ж ви задовбали цими "дірками" і усілякими "прогавинами". Ти, чортило, повинен радіти, що у 2002-му ШД став нарешті чемпіоном, і що з'явилась конкурентна команда в УПЛ. Ще б Дніпро з Металістом повернути на топові позиції. Чи, може, тобі цікавим був чемпіонат, коли Динамо дев'ять років поспіль вже після першого кола можна було коронувати?
    Вячеслав Середа
      Вячеслав Середа, 22.05.2019 11:21
    +9
    Я бы на месте Фонсеки наплевал бы на результат и выставил молодежь.Проверить резерв ,да и мотивация бы зашкаливала в отличии от уставшей и уже купившей билеты на моря основы!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 18:01
    +8
    руслан халитов, 21.05.2019 17:54
    Ошибка в заголовке -не Динамо а Даунамо. . ,сто падово дауны отс..Со су.Т.
    Ты ошибка природы!
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.05.2019 10:03
    +6
    Как обычно ржавые недоумки с примитивными оскорблениями, вместо предматчевой аналитики склюулят почему же их банят ?
    А по делу - та целый состав у ДК на травме , так что на позитивный исход для киевлян рассчитывать трудно , ну и про светочь тренерской мысли на мостике тоже забывать не стоит !
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 22:13
    +6
    Surkisfuilo, 21.05.2019 22:10
    Завтра дірявим гаплик. Диркофани можуть вішатися зразу!
    А ви, довбані недоадміни (по сумісництву теж дірява порохоботня) - забаньте мене ще раз! На цей раз типу є за шо...
    Скажеш гоп як перескочиш
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 17:59
    +6
    Olivier_Giroud, 21.05.2019 17:51
    бредский бред тупого шизофреника
    Иди нахер, тварь многоакковая!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 18:06
    +5
    Olivier_Giroud, 21.05.2019 18:03
    шизофреник диванный уже пытается обьяснить возможное поражение дк каким то выдуманным бредом, ядерный идиот
    Извинись перед Украинцами, сепарское недоразумение!
    Ваня
      Ваня, 21.05.2019 21:53
    +4
    Forever_young_13, 21.05.2019 19:04
    Мои предположения по игре такие. Фонсека выставит из новичков: Шевченко, Тете, Кайоде, еврея. Шахта должна обыграть Динамку с разницей в один мяч. Счёт ориентировочно предполагаю 1 : 0 или 2 : 1 в пользу Шахты. Хацкевича после игры уберут.
    Динамка у тебя в голове, а фк допінг буде грати з ФК Динамо Київ( і цим все сказано),
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 18:13
    +4
    Olivier_Giroud, 21.05.2019 18:09
    слушай, Мразина двуличная, ну не начинай, падаль конченная
    ФФУ мразь подключи Кстати, почему до сих пор ФФУ? Ее больше не существует
    plovzila
      plovzila, 22.05.2019 12:32
    +3
    Шахта нужно слить с разницей в минимум 2 гола! Что бы всякая нечисть убрала руки проч от нашего Хацкевича! Даешь новый контракт на 5 лет!
    Ваня
      Ваня, 21.05.2019 21:55
    +3
    Forever_young_13, 21.05.2019 19:04
    Мои предположения по игре такие. Фонсека выставит из новичков: Шевченко, Тете, Кайоде, еврея. Шахта должна обыграть Динамку с разницей в один мяч. Счёт ориентировочно предполагаю 1 : 0 или 2 : 1 в пользу Шахты. Хацкевича после игры уберут.
    когда ковер с стены убереш?
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 22.05.2019 19:11
    +2
    Dreamscape, 22.05.2019 10:32
    Сегодня если Динамо обыграет Шахтер - то шахтер будет ненастоящим чемпионом, за слова надо отвечать
    Ваше "будущее время" - уже неуместно. Шахтер - уже чемпион этого сезона.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 22.05.2019 19:10
    +2
    jekаfunny, 22.05.2019 10:03
    Как обычно ржавые недоумки с примитивными оскорблениями, вместо предматчевой аналитики склюулят почему же их банят ?
    А по делу - та целый состав у ДК на травме , так что на позитивный исход для киевлян рассчитывать трудно , ну и про светочь тренерской мысли на мостике тоже забывать не стоит !
    У "светоча на тренерском мостике" - основной козырь (помимо использования молодых украинцев в составе) - достаточно успешная игра против Шахтера. Так что - может и сейчас у него выйти неплохо,
    ибо кто бы не играл у Динамо - мотивация у них будет мощнее, чем у Шахтера все равно. Ибо динамовские "сменщики" тоже захотят воспользоваться возможностью показать себя и отвоевать себе место в основном составе.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 22.05.2019 15:05
    +2
    Да кому потрібне це шапіто вже? Краще я схожу з сімєю на вулиці погуляю. Тим більше Уйболів більше немаєв кабельному, а купляти .овноприставку за 1000 грн ради хз чого не збираюсь. Амінь.
    Алексей Романцев
    Алексей Романцев, 22.05.2019 14:37
    +2
    Прогноз повеселил
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 22.05.2019 10:22
    +2
    Безсмысленный матч. В котором главная интрига сделают ли коридор??, Или дадут под жопника Динамовцы))
    Ради рейтинга Аналов это матч. Спасительный я бы сказал.
    Потому что потом вы будете лапу сосать ее показав чемпионат мира в Польше.
    90 минут гадостей в сторону Динамо. И каждая секунда о восторге Шахтера.
    Напоминаю вам заранее Аналы.
    Самый Титулованный клуб Украины это Динамо. Потому что считается кол-во золотых медалей извините но у вас их 12.
    У нас 15.
    Не верите спросите у болел Баварии Юве Ман.ютд.
    Если вы не верите Википедия
    Написано Чемпионат Украины. В скобках "Рекорд".
    Для тугонепонимающих "рекорд" это высший показатель достигнутый в состязании или турнире.
    Упл это турнир.
    Фуух надеюсь понятно объяснил.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 19:03
    +2
    Olivier_Giroud, 21.05.2019 19:00
    мимо твоей тупости пройти сложно, еще раз повторю
    Это тупость только в твоем понимании. Ты не способен осилить и понять что другие пишут и я в этом не виноват. Ищи проблему в себе. В мозгах поковыряйся, может откопаешь что нибудь интересное. Обязательно напиши об этом. А то твои одинаковые комментарии читать уже неинтересно. Я всё жду от тебя что то новенькое, оригинальное, но наверное не дождусь...
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 21.05.2019 17:35
    +2
    Завтра шахта нарочно отдаст игру Динамо. Во первых, эта игра не имеет турнирной значимости, а во вторых, проиграв Динамо, шахтер заставит Суркиса продлить контракт с Физручилой...А шахтеру выгодно, чтоб физручила осталась в Динамо...
    Ваня
      Ваня, 22.05.2019 19:22
    +1
    Серж Пир, 22.05.2019 19:21
    Что пылеголовый, послеобеденную порцию белка от чечена уже получил. Дамбас независим. От мозгов
    да етот сепар меня больше всех бесит
    Серж Пир
      Серж Пир, 22.05.2019 19:21
    +1
    руслан халитов, 22.05.2019 18:38
    А дырявость никуда не делась. Даунамо и есть даунамо. Болелы даунамо вы дауны!
    Что пылеголовый, послеобеденную порцию белка от чечена уже получил. Дамбас независим. От мозгов