19.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія на своєму полі програла Львову

Львів'яни перервали серію з шести поразок поспіль

Олександрія на своєму полі програла Львову
Три тижні тому «Олександрія» вже могла вирішити всі питання щодо третього місця, коли вдома приймала луганську «Зорю». Однак тоді свята у місцевих футболістів не вийшло, вони програли суперникам з рахунком 0:2. І ось знову на своєму полі у підопічних Володимира Шарана з'явилася реальна можливість достроково вперше у своїй історії завоювати бронзові нагороди. Для цього треба було обов'язково перемагати «Львів» і сподіватися на те, що та ж «Зоря» трохи пізніше у Запоріжжі втратить очки в поєдинку із «Шахтарем».
 
Незважаючи на те, що у олександрійців були проблеми зі складом (особливо це стосувалося захисної лінії), вони відразу заволоділи ігровою перевагою і великими силами пішли вперед. Втім, до небезпечних моментів біля воріт «Львова» справа тривалий час не доходила. А ось гості на 14-й хвилині ледь не відкрили рахунок. Після подачі кутового Вадим Парамонов з лінії воротарського головою сильно пробив по воротах Юрія Паньківа, проте голкіпер зіграв надійно і відбив м'яч у поле.

 
На 18-й хвилині господарі поля отримали право на перспективний штрафний удар. Пробивав з лівої ноги в обвід стінки Гліб Бухал і тепер вже свою майстерність продемонстрував воротар львів'ян Олександр Бандура.
 
Далі малюнок гри не змінився. «Олександрія» продовжувала більше володіти м'ячем, але практично без ударів по воротах, а «Львів» сподівався на контратаки, які також нічим небезпечним не закінчувалися. До кінця тайму команди обмінялися лише неточними ударами у виконанні Сергія Сітало та Бруно, відправившись відпочивати у підтрибунні приміщення.
 
На самому початку другого тайму на 47-й хвилині два гольові моменти в одній атаці не використовував Бруно. Спершу він з близької відстані не зміг переграти Юрія Паньківа і тут же він міг добити м'яч, але в останній момент йому завадив відзначитися Владислав Бабогло. За дві хвилини «Олександрія» непогано розіграла штрафний удар і Євгену Банада зовсім трохи не вистачило, щоб переправити м'яч у сітку воріт.
 
Проте на 58-й хвилині «Львову», нарешті, вдалося реалізувати свій момент. Бруно з лівого флангу зробив відмінну передачу на Педро і той лівою ногою в дотик спрямував м'яч у відкритий дальній кут воріт. Ось тут-то знову згадався недавній матч з «Зорею», з якого починався цей звіт.
 
Природно, що після пропущеного м'яча господарі поля побігли відіграватися. Однак з гольових моментів можна згадати хіба що епізод на 71-й хвилині, коли Віталій Пономар, який вийшов на заміну, опинився на ударній позиції, але пробив невдало.
 
В кінці матчу «Олександрія» зробила спробу очікуваного навалу на ворота суперників, однак і вона ні до чого не привела. Як результат, у другому поспіль домашньому важливому і відповідальному для себе матчі команда Володимира Шарана програла. Добре ще, що запасу очок поки достатньо для виконання головного завдання сезону.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ
 
 
Українська Прем'єр-ліга. 29-й тур
 
«Олександрія» - «Львів» - 0:1
 
  Педро (58)
 
  Банада (74) - Насонов (48), Педро (60), Бруно (62), Пернамбуко (75)
 
«Олександрія»: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Бухал, Стецьків - Гречишкін, Банада - Лучкевич (Протасов, 52), Задирака (Пономар, 59), Шастал (Дедечко, 76) - Сітало
 
«Львів»: Бандура - Насонов, Парамонов, Адамюк, Приймак, - Борзенко, Мартан - Пернамбуко (Вісенте, 77), Педро (Шина, 70), Альваро (Кадина, 89), - Бруно
 
Арбітр: Денис Шурман
 
Стадіон КСК «Ніка»
 

ОЛЕКСАНДРІЯ - ЛЬВІВ. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 19.05.2019 22:22
    +5
    Чесно кажучи, хочеться поздоровити Львів з перемогою, після такої довгої серії поразок, молодці що знайши в собі сили зібратись і виграти. Хоча і більше симпатизує Алексадрия Шарана, але вони свою задачу на сезон вже майже вирішили і думаю добудуть необхідні очки для 3 місця в решті матчів.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 21:16
    -6
    kerch30, 19.05.2019 21:10
    Добре, Львів в еліті
    Мусите змиритись і привикнути ... це тільки початок великого клубу!
    kerch30
      kerch30, 19.05.2019 21:10
    -1
    Добре, Львів в еліті
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 21:02
    -4
    kerch30, 19.05.2019 20:58
    Карпати не остані в таблиці, Львів - останій
    Ну добре... Добре.... Львів останній! Карпати треті..... З кінця.....
    kerch30
      kerch30, 19.05.2019 20:58
    -2
    Карпати не остані в таблиці, Львів - останій
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 20:52
    -3
    kerch30, 19.05.2019 20:45
    Команди Львова 6 очок - в Книгу рекордів. Карпати сильніші у Львові, бо крупніше перемога
    ну добре добре... Карпати крутіші на дні!
    kerch30
      kerch30, 19.05.2019 20:45
    +1
    Команди Львова 6 очок - в Книгу рекордів. Карпати сильніші у Львові, бо крупніше перемога
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 20:02
    -4
    ll_pogulianka_ll, 19.05.2019 19:01
    Ого,"Олександрія" вирішила розтягнути вирішення бронзи на потім p.s. сьогодні "лємберг",як муха на гімно,після останніх поразок фекалів і чути не було...
    Ооо, вівці! Як там на дні?! Скоро в пердів вилітаєте!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 19.05.2019 19:01
    +2
    Ого,"Олександрія" вирішила розтягнути вирішення бронзи на потім p.s. сьогодні "лємберг",як муха на гімно,після останніх поразок фекалів і чути не було...
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 18:12
    +1
    PFCLviv, 19.05.2019 16:46
    Я тобі більше скажу, є ймовірність ще одного переходу гравця ФК Львова в один із європейських клубів. То вже мій інсайд з середину клубу. Шоб не бути балаболом поки не скажу, одне скажу, шо пропозиція серйозна і велика ймовірність трансферу. Я ж не циганик - балабол!
    не ужели Шаблий пристроит Адамюка в один из бельгийских середняков, думаю врятли кого из бразил
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 17:40
    -4
    kina_ne_bydet, 19.05.2019 17:31
    Ви мали сидеть во второй лиги и не пищать, клоуны
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 19.05.2019 17:31
    +2
    PFCLviv, 19.05.2019 16:14
    Реалізація поки хромає, ми мали виносити Олексу мінімум 0 - 4 !
    Ви мали сидеть во второй лиги и не пищать, клоуны
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 17:26
    -4
    Арбітр ФІФА не призначив пенальті у ворота господарів за фол Бабогло проти Шини, а також загалом не досить вміло керував грою. Як відзначає експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар, згладжує ситуацію лише той факт, що помилка відбулася проти команди, яка виграла.
    - На 89-й хвилині Шина з м'ячем увірвався до штрафної площі "Олександрії" і був збитий опонентом. Руки Бабогло знаходилися на плечах Шини, але впасти бразилець міг також від удару коліном з боку суперника. За підсумком цього епізоду Денис Шурман не призначив справедливий одинадцятиметровий, - зауважив Мирослав Іванович. - Також захисник "Олександрії" міг бути вилучений з поля як другим попередженням (перше було в першому таймі), так і прямою червоною карткою.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:46
    -7
    Barlowold, 19.05.2019 16:39
    Только не говори, что это снова спортарена балуется
    Я тобі більше скажу, є ймовірність ще одного переходу гравця ФК Львова в один із європейських клубів. То вже мій інсайд з середину клубу. Шоб не бути балаболом поки не скажу, одне скажу, шо пропозиція серйозна і велика ймовірність трансферу. Я ж не циганик - балабол!
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 16:39
    +4
    PFCLviv, 19.05.2019 16:31
    Півзахисник Львова Ліпе привернув увагу португальських клубів
    Бразилець влітку може змінити клубну прописку
    Атакувальний півзахисник "Львова" Ліпе Велозу може продовжити кар'єру в елітному дивізіоні чемпіонату Португалії.
    Інтерес до 22-річного бразильця проявляють відразу кілька клубів Прімейри, назви яких не вказуються. Також невідомо, чи йде мова про повноцінний трансфер, або ж про орендну угоду.
    Ліпе приєднався до "Львову" в лютому цього року, підписавши з "синьо-золотими" 5-річний контракт.
    У цьому сезоні хавбек встиг провести 9 матчів в УПЛ, відзначившись одним голом.
    =========================
    Ліпе і Бруну скоріш за все скоро клуб продасть. Циганику ніц не кажіть, бо він скаже, шо Львову триндець...
    Только не говори, что это снова спортарена балуется
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:31
    -7
    Півзахисник Львова Ліпе привернув увагу португальських клубів
    Бразилець влітку може змінити клубну прописку
    Атакувальний півзахисник "Львова" Ліпе Велозу може продовжити кар'єру в елітному дивізіоні чемпіонату Португалії.
    Інтерес до 22-річного бразильця проявляють відразу кілька клубів Прімейри, назви яких не вказуються. Також невідомо, чи йде мова про повноцінний трансфер, або ж про орендну угоду.
    Ліпе приєднався до "Львову" в лютому цього року, підписавши з "синьо-золотими" 5-річний контракт.
    У цьому сезоні хавбек встиг провести 9 матчів в УПЛ, відзначившись одним голом.
    =========================
    Ліпе і Бруну скоріш за все скоро клуб продасть. Циганику ніц не кажіть, бо він скаже, шо Львову триндець...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:14
    -11
    Реалізація поки хромає, ми мали виносити Олексу мінімум 0 - 4 !
    vismut58
      vismut58, 19.05.2019 16:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну зачем такая ФКА в еврокубках? Нашли кому проигравыть...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:10
    -5
    З перемогою, тільки Львів!
    serg
      serg, 19.05.2019 16:03
    -7
    Педро обидел Динамо в игре с Челси, Педро обидел Александрию. Берегитесь злого мальчика Педро!
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 19.05.2019 22:22
    +5
    Чесно кажучи, хочеться поздоровити Львів з перемогою, після такої довгої серії поразок, молодці що знайши в собі сили зібратись і виграти. Хоча і більше симпатизує Алексадрия Шарана, але вони свою задачу на сезон вже майже вирішили і думаю добудуть необхідні очки для 3 місця в решті матчів.
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 16:39
    +4
    PFCLviv, 19.05.2019 16:31
    Півзахисник Львова Ліпе привернув увагу португальських клубів
    Бразилець влітку може змінити клубну прописку
    Атакувальний півзахисник "Львова" Ліпе Велозу може продовжити кар'єру в елітному дивізіоні чемпіонату Португалії.
    Інтерес до 22-річного бразильця проявляють відразу кілька клубів Прімейри, назви яких не вказуються. Також невідомо, чи йде мова про повноцінний трансфер, або ж про орендну угоду.
    Ліпе приєднався до "Львову" в лютому цього року, підписавши з "синьо-золотими" 5-річний контракт.
    У цьому сезоні хавбек встиг провести 9 матчів в УПЛ, відзначившись одним голом.
    =========================
    Ліпе і Бруну скоріш за все скоро клуб продасть. Циганику ніц не кажіть, бо він скаже, шо Львову триндець...
    Только не говори, что это снова спортарена балуется
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 19.05.2019 19:01
    +2
    Ого,"Олександрія" вирішила розтягнути вирішення бронзи на потім p.s. сьогодні "лємберг",як муха на гімно,після останніх поразок фекалів і чути не було...
    kina_ne_bydet
    online
    kina_ne_bydet, 19.05.2019 17:31
    +2
    PFCLviv, 19.05.2019 16:14
    Реалізація поки хромає, ми мали виносити Олексу мінімум 0 - 4 !
    Ви мали сидеть во второй лиги и не пищать, клоуны
    kerch30
      kerch30, 19.05.2019 20:45
    +1
    Команди Львова 6 очок - в Книгу рекордів. Карпати сильніші у Львові, бо крупніше перемога
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 18:12
    +1
    PFCLviv, 19.05.2019 16:46
    Я тобі більше скажу, є ймовірність ще одного переходу гравця ФК Львова в один із європейських клубів. То вже мій інсайд з середину клубу. Шоб не бути балаболом поки не скажу, одне скажу, шо пропозиція серйозна і велика ймовірність трансферу. Я ж не циганик - балабол!
    не ужели Шаблий пристроит Адамюка в один из бельгийских середняков, думаю врятли кого из бразил
    vismut58
      vismut58, 19.05.2019 16:11
    0