19.05.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Александрия на своем поле проиграла Львову

Львовяне прервали серию из шести поражений подряд

Александрия на своем поле проиграла Львову
© twitter.com/fco1948
Три недели назад «Александрия» уже могла решить все вопросы относительно третьего места, когда дома принимала луганскую «Зарю». Однако тогда праздник у местных футболистов не получился, они проиграли соперникам со счетом 0:2. И вот снова на своем поле у подопечных Владимира Шарана появилась реальная возможность досрочно впервые в своей истории завоевать бронзовые награды. Для этого надо было обязательно побеждать «Львов» и надеяться на то, что та же «Заря» чуть позже в Запорожье потеряет очки в поединке с «Шахтером».  
 
Несмотря на то, что у александрийцев имелись проблемы с составом (особенно это касалось защитной линии), они сразу завладели игровым преимуществом и большими силами пошли вперед. Впрочем, до опасных моментов у ворот «Львова» дело долгое время не доходило. А вот гости на 14-й минуте едва не открыли счет. После подачи углового Вадим Парамонов с линии вратарской головой сильно пробил по воротам Юрия Панькива, однако голкипер сыграл надежно и отбил мяч в поле. 

 
На 18-й минуте хозяева поля получили право на перспективный штрафной удар. Пробивал с левой ноги в обвод стенки Глеб Бухал и теперь уже свое мастерство продемонстрировал вратарь львовян Александр Бандура. 
 
Далее рисунок игры не изменился. «Александрия» продолжала больше владеть мячом, но практически без ударов по воротам, а «Львов» надеялся на контратаки, которые также ничем опасным не заканчивались. До конца тайма команды обменялись лишь неточными ударами в исполнении Сергея Ситало и Бруно, отправившись отдыхать в подтрибунные помещения.  
 
В самом начале второго тайма на 47-й минуте два голевых момента в одной атаке не использовал Бруно. Сперва он с близкого расстояния не смог переиграть Юрия Панькива и тут же он мог добить мяч, но в последний момент ему помешал отличиться Владислав Бабогло. Спустя две минуты «Александрия» неплохо разыграла штрафной удар и Евгению Банаде совсем чуть-чуть не хватило, чтобы переправить мяч в сетку ворот. 
 
Зато на 58-й минуте «Львову», наконец, удалось реализовать свой момент. Бруно с левого фланга сделал отличную передачу на Педро и тот левой ногой в касание направил мяч в открытый дальний угол ворот. Вот здесь-то опять вспомнился недавний матч с «Зарей», с которого начинался этот отчет.   
 
Естественно, что после пропущенного мяча хозяева поля побежали отыгрываться. Однако из голевых моментов можно вспомнить разве что эпизод на 71-й минуте, когда вышедший на замену Виталий Пономар оказался на ударной позиции, но пробил неудачно. 
 
В конце матча «Александрия» предприняла попытку ожидаемого навала на ворота соперников, однако и она ни к чему не привела. Как результат, во втором подряд домашнем важном и ответственном для себя матче команда Владимира Шарана проиграла. Хорошо еще, что запаса очков пока достаточно для выполнения главной задачи сезона.    
 
Игорь ЗАРЖИЦКИЙ
 

Украинская Премьер-лига. 29-й тур

«Александрия» – «Львов» - 0:1

 Педро (58)

 Банада (74) Насонов (48), Педро (60), Бруно (62), Пернамбуко (75)

«Александрия»: Панькив - Пашаев, Бабогло, Бухал, Стецьков - Гречишкин, Банада - Лучкевич (Протасов, 52), Задирака (Пономар, 59), Шастал (Дедечко, 76) - Ситало

«Львов»: Бандура - Насонов, Парамонов, Адамюк, Приймак, - Борзенко, Мартан - Пернамбуко (Висенте, 77), Педро (Шина, 70), Алваро (Кадина, 89), - Бруно

Арбитр: Денис Шурман

Стадион КСК «Ника»

 

АЛЕКСАНДРИЯ - ЛЬВОВ. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 19.05.2019 22:22
    +4
    Чесно кажучи, хочеться поздоровити Львів з перемогою, після такої довгої серії поразок, молодці що знайши в собі сили зібратись і виграти. Хоча і більше симпатизує Алексадрия Шарана, але вони свою задачу на сезон вже майже вирішили і думаю добудуть необхідні очки для 3 місця в решті матчів.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 21:16
    -6
    kerch30, 19.05.2019 21:10
    Добре, Львів в еліті
    Мусите змиритись і привикнути ... це тільки початок великого клубу!
    kerch30
    online
      kerch30, 19.05.2019 21:10
    -1
    Добре, Львів в еліті
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 21:02
    -4
    kerch30, 19.05.2019 20:58
    Карпати не остані в таблиці, Львів - останій
    Ну добре... Добре.... Львів останній! Карпати треті..... З кінця.....
    kerch30
    online
      kerch30, 19.05.2019 20:58
    -2
    Карпати не остані в таблиці, Львів - останій
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 20:52
    -3
    kerch30, 19.05.2019 20:45
    Команди Львова 6 очок - в Книгу рекордів. Карпати сильніші у Львові, бо крупніше перемога
    ну добре добре... Карпати крутіші на дні!
    kerch30
    online
      kerch30, 19.05.2019 20:45
    +1
    Команди Львова 6 очок - в Книгу рекордів. Карпати сильніші у Львові, бо крупніше перемога
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 20:02
    -4
    ll_pogulianka_ll, 19.05.2019 19:01
    Ого,"Олександрія" вирішила розтягнути вирішення бронзи на потім p.s. сьогодні "лємберг",як муха на гімно,після останніх поразок фекалів і чути не було...
    Ооо, вівці! Як там на дні?! Скоро в пердів вилітаєте!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 19.05.2019 19:01
    +2
    Ого,"Олександрія" вирішила розтягнути вирішення бронзи на потім p.s. сьогодні "лємберг",як муха на гімно,після останніх поразок фекалів і чути не було...
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 18:12
    +1
    PFCLviv, 19.05.2019 16:46
    Я тобі більше скажу, є ймовірність ще одного переходу гравця ФК Львова в один із європейських клубів. То вже мій інсайд з середину клубу. Шоб не бути балаболом поки не скажу, одне скажу, шо пропозиція серйозна і велика ймовірність трансферу. Я ж не циганик - балабол!
    не ужели Шаблий пристроит Адамюка в один из бельгийских середняков, думаю врятли кого из бразил
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 17:40
    -4
    kina_ne_bydet, 19.05.2019 17:31
    Ви мали сидеть во второй лиги и не пищать, клоуны
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 19.05.2019 17:31
    +2
    PFCLviv, 19.05.2019 16:14
    Реалізація поки хромає, ми мали виносити Олексу мінімум 0 - 4 !
    Ви мали сидеть во второй лиги и не пищать, клоуны
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 17:26
    -4
    Арбітр ФІФА не призначив пенальті у ворота господарів за фол Бабогло проти Шини, а також загалом не досить вміло керував грою. Як відзначає експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар, згладжує ситуацію лише той факт, що помилка відбулася проти команди, яка виграла.
    - На 89-й хвилині Шина з м'ячем увірвався до штрафної площі "Олександрії" і був збитий опонентом. Руки Бабогло знаходилися на плечах Шини, але впасти бразилець міг також від удару коліном з боку суперника. За підсумком цього епізоду Денис Шурман не призначив справедливий одинадцятиметровий, - зауважив Мирослав Іванович. - Також захисник "Олександрії" міг бути вилучений з поля як другим попередженням (перше було в першому таймі), так і прямою червоною карткою.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:46
    -7
    Barlowold, 19.05.2019 16:39
    Только не говори, что это снова спортарена балуется
    Я тобі більше скажу, є ймовірність ще одного переходу гравця ФК Львова в один із європейських клубів. То вже мій інсайд з середину клубу. Шоб не бути балаболом поки не скажу, одне скажу, шо пропозиція серйозна і велика ймовірність трансферу. Я ж не циганик - балабол!
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 16:39
    +4
    PFCLviv, 19.05.2019 16:31
    Півзахисник Львова Ліпе привернув увагу португальських клубів
    Бразилець влітку може змінити клубну прописку
    Атакувальний півзахисник "Львова" Ліпе Велозу може продовжити кар'єру в елітному дивізіоні чемпіонату Португалії.
    Інтерес до 22-річного бразильця проявляють відразу кілька клубів Прімейри, назви яких не вказуються. Також невідомо, чи йде мова про повноцінний трансфер, або ж про орендну угоду.
    Ліпе приєднався до "Львову" в лютому цього року, підписавши з "синьо-золотими" 5-річний контракт.
    У цьому сезоні хавбек встиг провести 9 матчів в УПЛ, відзначившись одним голом.
    =========================
    Ліпе і Бруну скоріш за все скоро клуб продасть. Циганику ніц не кажіть, бо він скаже, шо Львову триндець...
    Только не говори, что это снова спортарена балуется
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:31
    -7
    Півзахисник Львова Ліпе привернув увагу португальських клубів
    Бразилець влітку може змінити клубну прописку
    Атакувальний півзахисник "Львова" Ліпе Велозу може продовжити кар'єру в елітному дивізіоні чемпіонату Португалії.
    Інтерес до 22-річного бразильця проявляють відразу кілька клубів Прімейри, назви яких не вказуються. Також невідомо, чи йде мова про повноцінний трансфер, або ж про орендну угоду.
    Ліпе приєднався до "Львову" в лютому цього року, підписавши з "синьо-золотими" 5-річний контракт.
    У цьому сезоні хавбек встиг провести 9 матчів в УПЛ, відзначившись одним голом.
    =========================
    Ліпе і Бруну скоріш за все скоро клуб продасть. Циганику ніц не кажіть, бо він скаже, шо Львову триндець...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:14
    -11
    Реалізація поки хромає, ми мали виносити Олексу мінімум 0 - 4 !
    vismut58
      vismut58, 19.05.2019 16:11
    +1
    Ну зачем такая ФКА в еврокубках? Нашли кому проигравыть...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.05.2019 16:10
    -5
    З перемогою, тільки Львів!
    serg
      serg, 19.05.2019 16:03
    -7
    Педро обидел Динамо в игре с Челси, Педро обидел Александрию. Берегитесь злого мальчика Педро!
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 19.05.2019 22:22
    +4
    Чесно кажучи, хочеться поздоровити Львів з перемогою, після такої довгої серії поразок, молодці що знайши в собі сили зібратись і виграти. Хоча і більше симпатизує Алексадрия Шарана, але вони свою задачу на сезон вже майже вирішили і думаю добудуть необхідні очки для 3 місця в решті матчів.
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 16:39
    +4
    PFCLviv, 19.05.2019 16:31
    Півзахисник Львова Ліпе привернув увагу португальських клубів
    Бразилець влітку може змінити клубну прописку
    Атакувальний півзахисник "Львова" Ліпе Велозу може продовжити кар'єру в елітному дивізіоні чемпіонату Португалії.
    Інтерес до 22-річного бразильця проявляють відразу кілька клубів Прімейри, назви яких не вказуються. Також невідомо, чи йде мова про повноцінний трансфер, або ж про орендну угоду.
    Ліпе приєднався до "Львову" в лютому цього року, підписавши з "синьо-золотими" 5-річний контракт.
    У цьому сезоні хавбек встиг провести 9 матчів в УПЛ, відзначившись одним голом.
    =========================
    Ліпе і Бруну скоріш за все скоро клуб продасть. Циганику ніц не кажіть, бо він скаже, шо Львову триндець...
    Только не говори, что это снова спортарена балуется
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 19.05.2019 19:01
    +2
    Ого,"Олександрія" вирішила розтягнути вирішення бронзи на потім p.s. сьогодні "лємберг",як муха на гімно,після останніх поразок фекалів і чути не було...
    kina_ne_bydet
    kina_ne_bydet, 19.05.2019 17:31
    +2
    PFCLviv, 19.05.2019 16:14
    Реалізація поки хромає, ми мали виносити Олексу мінімум 0 - 4 !
    Ви мали сидеть во второй лиги и не пищать, клоуны
    kerch30
    online
      kerch30, 19.05.2019 20:45
    +1
    Команди Львова 6 очок - в Книгу рекордів. Карпати сильніші у Львові, бо крупніше перемога
    Barlowold
      Barlowold, 19.05.2019 18:12
    +1
    PFCLviv, 19.05.2019 16:46
    Я тобі більше скажу, є ймовірність ще одного переходу гравця ФК Львова в один із європейських клубів. То вже мій інсайд з середину клубу. Шоб не бути балаболом поки не скажу, одне скажу, шо пропозиція серйозна і велика ймовірність трансферу. Я ж не циганик - балабол!
    не ужели Шаблий пристроит Адамюка в один из бельгийских середняков, думаю врятли кого из бразил
    vismut58
      vismut58, 19.05.2019 16:11
    +1
    Ну зачем такая ФКА в еврокубках? Нашли кому проигравыть...