Неймар намагається переконати Коутіньо перейти в ПСЖ

Бразилець покине «Барселону» в кінці сезону

Неймар намагається переконати Коутіньо перейти в ПСЖ
© ФК Барселона. Філіппе Коутіньо

«Барселона» має намір влітку позбутися Філіппе Коутіньо. Каталонці вже повісили цінник на бразильця - 100 млн фунтів.

На Коутіньо претендує ряд європейських грандів, до числа яких приєднався ПСЖ.

Переконати Коутіньо перейти в ПСЖ спробує його партнер по збірній Бразилії Неймар, який сам 2 роки тому перебрався з «Барселони» в паризький клуб.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — The Sun

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    RFirmino
      RFirmino, 16.05.2019 10:51
    0
    Denmark1107, 15.05.2019 17:46
    ++++++++
    100%, Бро.
    Просто сам факт. Чого? На фіга?
    І не тільки він. Фалькао, - Атлетіко >>>Монако; Шева, - Мілан>>>Челсі...
    За "трофеями" побежал)))
    А теперь ой как жалеет, когда будет смотреть игру 1 июля по телеку
    Да, много таких примеров, когда футболисты были в одном клубе лидерами, а перейдя в другой сдулись..)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.05.2019 17:46
    +1
    RFirmino, 15.05.2019 16:26
    Да ладно.. С его уходом только лучше стало. Мане, Фирмино и Салах стали настоящими Топами. А Коутиньё принес клубу кучу денег, за которые мы купили лучшего защитника и вратаря. Так что с уходом этого пацыка всё наладилось
    ++++++++
    100%, Бро.
    Просто сам факт. Чого? На фіга?
    І не тільки він. Фалькао, - Атлетіко >>>Монако; Шева, - Мілан>>>Челсі...
    RFirmino
      RFirmino, 15.05.2019 16:26
    +1
    Denmark1107, 15.05.2019 15:28
    Скільки живу, стільки і дивуюсь такими от Коутіньо. Ну, якого бісу тобі потрібно було пертися в цю, чи ту Барселону? Ти що, БЛДЬ, за умовний Норвіч чи Дербі Каунті виступав?
    Тепер стрибай з клубу в клуб... йоли-пали.
    Да ладно.. С его уходом только лучше стало. Мане, Фирмино и Салах стали настоящими Топами. А Коутиньё принес клубу кучу денег, за которые мы купили лучшего защитника и вратаря. Так что с уходом этого пацыка всё наладилось
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.05.2019 15:28
    +1
    Скільки живу, стільки і дивуюсь такими от Коутіньо. Ну, якого бісу тобі потрібно було пертися в цю, чи ту Барселону? Ти що, БЛДЬ, за умовний Норвіч чи Дербі Каунті виступав?
    Тепер стрибай з клубу в клуб... йоли-пали.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.05.2019 17:46
    +1
    RFirmino, 15.05.2019 16:26
    Да ладно.. С его уходом только лучше стало. Мане, Фирмино и Салах стали настоящими Топами. А Коутиньё принес клубу кучу денег, за которые мы купили лучшего защитника и вратаря. Так что с уходом этого пацыка всё наладилось
    ++++++++
    100%, Бро.
    Просто сам факт. Чого? На фіга?
    І не тільки він. Фалькао, - Атлетіко >>>Монако; Шева, - Мілан>>>Челсі...
    RFirmino
      RFirmino, 15.05.2019 16:26
    +1
    Denmark1107, 15.05.2019 15:28
    Скільки живу, стільки і дивуюсь такими от Коутіньо. Ну, якого бісу тобі потрібно було пертися в цю, чи ту Барселону? Ти що, БЛДЬ, за умовний Норвіч чи Дербі Каунті виступав?
    Тепер стрибай з клубу в клуб... йоли-пали.
    Да ладно.. С его уходом только лучше стало. Мане, Фирмино и Салах стали настоящими Топами. А Коутиньё принес клубу кучу денег, за которые мы купили лучшего защитника и вратаря. Так что с уходом этого пацыка всё наладилось
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 15.05.2019 15:28
    +1
    Скільки живу, стільки і дивуюсь такими от Коутіньо. Ну, якого бісу тобі потрібно було пертися в цю, чи ту Барселону? Ти що, БЛДЬ, за умовний Норвіч чи Дербі Каунті виступав?
    Тепер стрибай з клубу в клуб... йоли-пали.
    RFirmino
      RFirmino, 16.05.2019 10:51
    0
    Denmark1107, 15.05.2019 17:46
    ++++++++
    100%, Бро.
    Просто сам факт. Чого? На фіга?
    І не тільки він. Фалькао, - Атлетіко >>>Монако; Шева, - Мілан>>>Челсі...
    За "трофеями" побежал)))
    А теперь ой как жалеет, когда будет смотреть игру 1 июля по телеку
    Да, много таких примеров, когда футболисты были в одном клубе лидерами, а перейдя в другой сдулись..)