Фабрі ГОНСАЛЕС: Грою в другому таймі Карпати заслуговували на перемогу

Наставник львів'ян – про нічию з «Ворсклою»

1970
1
ФК Карпати. Фабрі Гонсалес
Головний тренер львівських «Карпат» Фабрі Гонсалес прокоментував нічию з полтавською «Ворсклою» (1:1) в 28-му турі української Прем'єр-ліги.

«Зараз я задаюсь питанням, чому ми перший тайм не зіграли так, як другий? Чому команда втратила перші 45 хвилин і вийшла на поле без належної концентрації? Я дуже розізлився на футболістів у перерві. На противагу цьому я маю їх привітати, адже друга половина матчу була зовсім іншою. Ставлення гравців до гри було набагато кращим, ми здобули нічию, хоча грою в другому таймі команда заслуговувала на перемогу. У свою чергу «Ворскла» також мала надзвичайне бажання обіграти «Карпати». Я знав, що ця гра не матиме нічого спільного з попередніми.

В перерві у роздягальні відбувалось те, що й зазвичай. Я намагався виправити ставлення гравців до матчу і показати, що гра, яку вони демонстрували в першому таймі не підходить. Сказав, що вони повинні нести відповідальність. Як бачите, у другому таймі команда показала хорошу гру. Тепер потрібно зібратися і зіграти ті матчі, що залишились та зберегти прописку в Прем’єр-лізі. Бо «Карпати» хороша команда, тут є якісні виконавці й дуже шкода, що не завжди вони грають на високому рівні», - сказав Гонсалес.