Ангел Червенков: «Видалення дуже серйозно вплинуло на другий тайм»

Рульовий одеситів задоволений, що його команда показала характер і билася до кінця

1622
0
ФК Арсенал Київ. Ангел Червенков
Наставник одеського «Чорноморця» Ангел Червенков прокоментував нічийний поєдинок проти київського «Арсеналу» (3:3).

«Ми почали гру дуже добре – забили ранній гол. Погано, що в кінці тайму отримали видалення, яке дуже серйозно вплинуло на другий тайм. У другому таймі ми були змушені грати дуже строго від оборони, втратили контроль в середині поля, але діяли компактно в обороні. Потім сталася безглузда помилка, і наш суперник забив з пенальті. В середині другого тайму зробили заміни, якими хотіли підсилити наш напад. Ми хотіли виграти цю гру, але, на жаль, зробили ще дві помилки і програвали по ходу матчу. Добре, що в кінці матчу зрівняли рахунок.

Вважаю, що було б заслужено, якби ми програли цю гру. Хлопці показали характер, показали, що не хочуть програвати, і билися до кінця. Нашій команді потрібно грати більш відповідально, так як нам ніхто залікових балів просто так не дарує. Наша команда не має великих фінансових можливостей, але нам залишається тільки одне – показувати характер і битися до кінця. Найголовніше для мене – це коли гравці викладаються на 100 відсотків. Що стосується Віталія Гошкодері, то він отримав дуже серйозну травму, сильний забій. Подивимося на його стан протягом декількох днів».