| Оновлено 08 травня 2019, 08:51
3597
1

В'ячеслав ГРОЗНИЙ: «Барселоні потрібно було не піжонити, а забивати»

Спеціаліст підбив підсумки розгрому каталонської команди від «Ліверпуля» в Лізі чемпіонів (0:4)

3597
1
Footboom. В'ячеслав Грозний
Відомий український тренер В'ячеслав Грозний підбив підсумки перемоги «Ліверпуля» над «Барселоною» (4:0) у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

«Так, я розраховував, що «Барселона» вийде до фіналу, де зустрінеться з «Аяксом» і між собою зіграють дві команди Йохана Кройффа. Але ми в черговий раз переконалися, що Ліга чемпіонів підносить нам неймовірні матчі. Точно так же, як «МЮ» міг пройти ПСЖ, програвши за всіма статтями в першій грі вдома. Або «Аякс» з «Реалом» або з «Ювентусом».

«Барселона» програла 0:4, але ж у неї були моменти ще в першому таймі, коли не треба було піжонити, а забивати голи. На мій погляд, впевненість в результаті першого матчу у гравців «Барселони» переросла в самовпевненість. Преса писала, і вболівальники в один голос говорили, що «Барселона» вже у фіналі. У підсумку, в матчі-відповіді вона допускала багато помилок і грала вальяжно. Каталонці не змогли зіграти в свою гру, хоча в цьому також є заслуга «Ліверпуля».

Але англійці так грали і в першій грі в Барселоні, де у них були моменти, і не відійшли від своєї гри в матчі-відповіді. Виникає питання до Вальверде. Чого він очікував? Невже він думав, що без Салаха і Фірміно «Ліверпуль» здасться? Але ж Орігі, Шакірі, теж атакувальні футболісти хорошого рівня.

Було зрозуміло, що «Ліверпуль» буде агресивний з перших хвилин, буде пресинг, а «Барселона» була вальяжною і програвала англійцям всі єдиноборства, все перехоплення, все відбори. Пішки в сучасному футболі не грають. І розраховувати тільки на те, що Мессі поодинці витягне черговий матч, не можна», — зазначив Грозний.
(7)

ВІДЕО. В УЄФА привітали легенду Динамо з ДН та згадали його гол топ-клубу
Футбол | 25 квітня 2024, 12:17 5

Сьогодні, 25 квітня, Олегу Гусєву виповнився 41 рік

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда