Карпати - Арсенал-Київ – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 27-го туру Української Прем'єр-ліги

11643
10
ФК Карпати

У неділю, 5-го травня, відбудеться поєдинок двадцять сьомого туру чемпіонату України, в якому «Карпати» прийматимуть «Арсенал-Київ». Матч пройде на стадіоні «Україна». Початок - о 17:00.

Суперники перебувають в зоні перехідних матчів з командами першої ліги, тому вкрай потребують поповнення очкового багажу. Львів'яни вже три тури обходяться без перемог, а в останньому своєму матчі «зелено-білі» поступилися донецькому «Олімпіку». Київський клуб в минулий уїк-енд на своєму полі впорався з «Десною», здолавши чернігівчан з рахунком 2:0.

Карпати - Арсенал-Київ. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Карпати» - «Арсенал-Київ». За перебігом зустрічі можна спостерігати за цим посиланням.