Пятов і Степаненко отримали травми в матчі проти Динамо

Гравці «Шахтаря» не зможуть допомогти своїй команді в грі з «Маріуполем»

Пятов і Степаненко отримали травми в матчі проти Динамо
© ФК Шахтар Донецьк. Тарас Степаненко
Воротар Андрій Пятов і півзахисник Тарас Степаненко не зможуть допомогти «Шахтарю» в матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги проти «Маріуполя».
 
Обидва гравці отримали травми в українському класико з київським «Динамо» (0:0). У п'ятницю, 26 квітня, Степаненко буде проведено МРТ, після чого визначаться терміни відновлення віце-капітана «гірників».
 
Матч «Маріуполь» – «Шахтар» відбудеться 28 квітня в Маріуполі на стадіоні імені Володимира Бойка.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    1177
      1177, 25.04.2019 18:47
    -1
    Да там и так можно 3 состав выпускать на супер дерби
    kvlad200760
      kvlad200760, 25.04.2019 16:18
    -1
    Травмованих могло би бути більше якби не суддя!!! Хоча з іншого боку і Вербіч і Стеаненко отримали травми в ігрових ситуаціях.Тільки Пятов отримав травму через навмисну грубість уругвайця!
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 25.04.2019 16:05
    +1
    Forever_young_12, 25.04.2019 15:59
    ЧМold11
    Откуда ты недоразвитое глистявое вылезло ??
    "Все нападающие даунамки прокляты. И будут постоянно получать травмы. Вон Вербич в последней игре тоже сломался. На очереди Русин" Вот видишь, лохматый урод, все твои проклятия вернулись и долбанули по игрокам шахтера. тебе еще смешно, тварь? Думать нужно головой хоть иногда, если у тебя там не сливной бачок вместо мозгов!
    Forever_young_12
    online
      Forever_young_12, 25.04.2019 15:59
    -10
    Gold11, 25.04.2019 15:48
    Знатно потролил.))) Видишь как люди обиделись на тебя.
    ЧМold11
    Откуда ты недоразвитое глистявое вылезло ??
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 25.04.2019 15:55
    +1
    Та матч с Арендуполем, шахтер может вообще не играть, там всё устроят как нужно шахтеру
    Gold11
      Gold11, 25.04.2019 15:48
    -2
    Vlad Boych, 25.04.2019 15:46
    Это трагедия. Теперь шахте хотя бы за очко зацепится в Мариуполе
    Знатно потролил.))) Видишь как люди обиделись на тебя.
    Vlad Boych
      Vlad Boych, 25.04.2019 15:46
    +6
    Это трагедия. Теперь шахте хотя бы за очко зацепится в Мариуполе
    Vlad Boych
      Vlad Boych, 25.04.2019 15:46
    +6
    Это трагедия. Теперь шахте хотя бы за очко зацепится в Мариуполе
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 25.04.2019 16:05
    +1
    Forever_young_12, 25.04.2019 15:59
    ЧМold11
    Откуда ты недоразвитое глистявое вылезло ??
    "Все нападающие даунамки прокляты. И будут постоянно получать травмы. Вон Вербич в последней игре тоже сломался. На очереди Русин" Вот видишь, лохматый урод, все твои проклятия вернулись и долбанули по игрокам шахтера. тебе еще смешно, тварь? Думать нужно головой хоть иногда, если у тебя там не сливной бачок вместо мозгов!
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 25.04.2019 15:55
    +1
    Та матч с Арендуполем, шахтер может вообще не играть, там всё устроят как нужно шахтеру