WhoScored: Зінченко - найкращий із захисників в матчі проти МЮ

Український футболіст «Ман Сіті» заробив оцінку 7.42

WhoScored: Зінченко - найкращий із захисників в матчі проти МЮ
© Манчестер сіті. Олександр Зінченко
Авторитетний футбольний веб-портал WhoScored виставив оцінки гравцям перенесеного матчу 31-го туру АПЛ, в якому «Манчестер Сіті» обіграв «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:0.
 
Український легіонер «городян» Олександр Зінченко, який грав на позиції лівого захисника, заробив оцінку 7.42, яка стала кращою серед усіх захисників команди Пепа Гвардіоли. Венсан Компані отримав трохи менше - 7.39.
 
Найвищу оцінку виставили Бернарду Сілві (8.3), який записав до свого активу перший гол команди.
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WhoScored

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    roman_kros
    online
      roman_kros, 26.04.2019 19:03
    +4
    Я так скажу, це вже не везіння, це насправді рівень гравця.
    Виталий Кузенный
      Виталий Кузенный, 26.04.2019 13:47
    +1
    Смотри, "Коно", каким образом нужно авторитет и место в основе зарабатывать.
    Со ржачками и поколами место тебе в 1 лиге.... правда жаль, конечно...
    Vzyatj
      Vzyatj, 26.04.2019 13:16
    +1
    Было много не точных передач, в последней игре. А так, отлично вписывается в схему Сити.
    pike1
    online
      pike1, 26.04.2019 12:11
    0
    Микола Кучер, 25.04.2019 11:03
    Зінченко грає ман сіті не пропускає і перемагає. Так що Гвардіола думай.
    шотутдумать
    Kevko
    online
      Kevko, 25.04.2019 18:30
    +7
    Молодец! Но нужно отдать должное и тренерскому классу Гвардиолы. Умеет развивать игроков.
    Vadim Nahornyi
      Vadim Nahornyi, 25.04.2019 16:05
    +2
    https://www.whoscored.com/Matches/1285042/Live/England-Premier-League-2018-
    2019-Manchester-United-Manchester-City
    У Компани оценка 7,5 , а у Зинченко 7,3
    Axmetov
      Axmetov, 25.04.2019 14:10
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Когда был вариант с Наполи,я тоже считал,что Зине надо уходить,но я всегда отмечал его уверенность в себе и очень рад за него,что у него всё получилось.Красава Саня
    Maradona
    online
      Maradona, 25.04.2019 12:06
    +19
    Взагалі молоток!
    Минулого року став чемпіоном відверто в складі команди, цього року має шанс отримати титул заслужено.
    nabooo
      nabooo, 25.04.2019 12:02
    +21
    Саня таки стал основным, а хейтеры, бедняги, попрятались и давятся желчью, хе-хе ) Так держать!
    Дёнчик Крут
      Дёнчик Крут, 25.04.2019 11:42
    +22
    Ах, Зинченко, как же круто он сыграл вчера! да были ошибки но глаза горели, на поле рвал и метал, очень полезен был!Браво!Так держать и далее!
    sokolyk
      sokolyk, 25.04.2019 11:38
    +2
    Микола Кучер, 25.04.2019 11:03
    Зінченко грає ман сіті не пропускає і перемагає. Так що Гвардіола думай.
    Ще б такий тренер як Гвардіола звертав увагу на прикмети... При цьому Сане постійно починає з лавки
    Микола Кучер
      Микола Кучер, 25.04.2019 11:03
    +22
    Зінченко грає ман сіті не пропускає і перемагає. Так що Гвардіола думай.
    Дёнчик Крут
      Дёнчик Крут, 25.04.2019 11:42
    +22
    Ах, Зинченко, как же круто он сыграл вчера! да были ошибки но глаза горели, на поле рвал и метал, очень полезен был!Браво!Так держать и далее!
    Микола Кучер
      Микола Кучер, 25.04.2019 11:03
    +22
    Зінченко грає ман сіті не пропускає і перемагає. Так що Гвардіола думай.
    nabooo
      nabooo, 25.04.2019 12:02
    +21
    Саня таки стал основным, а хейтеры, бедняги, попрятались и давятся желчью, хе-хе ) Так держать!
    Maradona
    online
      Maradona, 25.04.2019 12:06
    +19
    Взагалі молоток!
    Минулого року став чемпіоном відверто в складі команди, цього року має шанс отримати титул заслужено.
    Kevko
    online
      Kevko, 25.04.2019 18:30
    +7
    Молодец! Но нужно отдать должное и тренерскому классу Гвардиолы. Умеет развивать игроков.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 26.04.2019 19:03
    +4
    Я так скажу, це вже не везіння, це насправді рівень гравця.
    Axmetov
      Axmetov, 25.04.2019 14:10
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Когда был вариант с Наполи,я тоже считал,что Зине надо уходить,но я всегда отмечал его уверенность в себе и очень рад за него,что у него всё получилось.Красава Саня
    Vadim Nahornyi
      Vadim Nahornyi, 25.04.2019 16:05
    +2
    https://www.whoscored.com/Matches/1285042/Live/England-Premier-League-2018-
    2019-Manchester-United-Manchester-City
    У Компани оценка 7,5 , а у Зинченко 7,3
    sokolyk
      sokolyk, 25.04.2019 11:38
    +2
    Микола Кучер, 25.04.2019 11:03
    Зінченко грає ман сіті не пропускає і перемагає. Так що Гвардіола думай.
    Ще б такий тренер як Гвардіола звертав увагу на прикмети... При цьому Сане постійно починає з лавки
    Виталий Кузенный
      Виталий Кузенный, 26.04.2019 13:47
    +1
    Смотри, "Коно", каким образом нужно авторитет и место в основе зарабатывать.
    Со ржачками и поколами место тебе в 1 лиге.... правда жаль, конечно...
    Vzyatj
      Vzyatj, 26.04.2019 13:16
    +1
    Было много не точных передач, в последней игре. А так, отлично вписывается в схему Сити.
    pike1
    online
      pike1, 26.04.2019 12:11
    0
    Микола Кучер, 25.04.2019 11:03
    Зінченко грає ман сіті не пропускає і перемагає. Так що Гвардіола думай.
    шотутдумать