0

НХЛ. Бостон пройшов Торонто, неймовірна битва Сан-Хосе - Вегас

Акули і Лицарі видали класне завершення серії

twitter.com/SanJoseSharks

На Сході до другого раунду плей-офф НХЛ вдалося вийти Бостону, який у вирішальному 7 матчі протистояння з Торонто розгромив суперника 5:1.

Ведмеді виграли серію 4:3 і в другому раунді зіграють проти Коламбуса, який вже давненько відпочиває після свого тріумфу в битві з Тампою-Бей.

На Заході серію закрив Сан-Хосе, але зробив це куди більш захоплююче. Акули в 7 матчі приймали Вегас і перемогли 5:4 в овертаймі, просунувшись до другого раунду.

При цьому Шаркс вдався великий камбек. Ще на старті третього періоду команда програвала 0:3, але примудрилася відігратися через грубу гру форварда суперника Коди Ікіна, який отримав вилучення до кінця зустрічі. Господарі отримали 5-хвилинну більшість і встигли закинути 4 шайби!

Однак це не все. На останній хвилині третього періоду Вегас встиг зрівняти рахунок, а ось в овертаймі драматичний поєдинок завершився перемогою Сан-Хосе.

У другому раунді Акули зіграють з Колорадо.

Бостон - Торонто 5:1 (2: 0, 0: 1, 3: 0)

Шайби: 14:29 Нордстрем - 2 (Грзельчік, Киралі) - 1: 0, 17:46 Йоханссон - 1 - 2: 0, 23:54 Таварес - 2 (Енніс) - 2: 1, 42:40 Киралі - 1 ( Аккьярі, Нордстрем) - 3: 1, 57:26 Койл - 3 (Крейчі) - 4: 1, 59:59 Бержерон - 3 - 5: 1

Воротарі: Раск - Андерсен

Кидки: 32 (11 + 8 + 13) - 33 (12 + 13 + 8)

Бостон виграв серію 4: 3

Сан-Хосе - Вегас 5:4 (в овертаймі) (0: 1, 0: 1, 4: 2, 1: 0)

Шайби: 10:10 Карлссон - 2 (Маршессо, Сміт) - 0:1, 30:00 Ікін - 2 (Макнебб, Теодор) - 0:2, 43:36 Пасіоретті - 5 (Стоун) - 0:3, 49: 20 Кутюр - 5 (Лабанк, Хертл - більш) - 1:3, 50:09 Хертл - 6 (Карлссон, Лабанк - більш) - 2:3, 52:53 Кутюр - 6 (Бернс, Лабанк - більш) - 3:3, 53:21 Лабанк - 2 (Майер - більш) - 4:3, 59:13 Маршессо - 4 (Сміт, Стоун) - 4:4, в овертаймі 18:19 Гудроу - 2 (Карлссон, Соренсен) - 5:4

Воротарі: Джонс - Флері

Кидки: 48 (11 + 9 + 14 + 14) - 38 (4 + 10 + 15 + 9)

Сан-Хосе виграв серію 4:3