Жан Беленюк: «Присвячую золото Україні та українцям!»

Український борець виграв золото на чемпіонаті Європи в румунському Бухаресті

Жан Беленюк: «Присвячую золото Україні та українцям!»
© Twitter. Жан Беленюк
Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк після виграшу золотої медалі на чемпіонаті Європи в румунському Бухаресті виконав гопак і заявив, що присвячує перемогу своїй країні. У пості в соцмережі Instagram чемпіон Європи виклав відео свого успіху і написав:

«Дякую всім, хто підтримував і вірив! Це золото присвячую Україні та всім українцям! Щирі емоції людей – те єдине, що мотивує мене тренуватися і перемагати! Упевнений, докладу максимум зусиль, моя головна перемога ще попереду».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    John Teodor
      John Teodor, 15.04.2019 00:53
    +1
    Congrats!!!!!!!!!!!111
    Александр Пахота
      Александр Пахота, 14.04.2019 14:41
    +2
    Він народився 24 січня 1991, Київ, УРСР), и займався у дитинстві українськими народними танцями.!!!
    Молодчина!
    relax-1984
      relax-1984, 14.04.2019 12:52
    +3
    vismut58, 14.04.2019 12:21
    Гопак в Румынии это круто! Пора усы отпускать и чуб
    ну да, прикидываю его с "оселедцьом" ))) но всё таки Жан красава!
    vismut58
      vismut58, 14.04.2019 12:21
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Гопак в Румынии это круто! Пора усы отпускать и чуб
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 14.04.2019 12:17
    +7
    Більше б таких патріотів!!! Щирий український козак!!!
    Maradona
    online
      Maradona, 14.04.2019 12:09
    +7
    Крутяк!
    З перемогою!
    vit-2
      vit-2, 14.04.2019 12:04
    +7
    Клас! Так тримати, Жан!
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 14.04.2019 11:52
    +11
    Красава!
    Успехов в спорте и в жизни!
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 14.04.2019 11:52
    +11
    Красава!
    Успехов в спорте и в жизни!
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 14.04.2019 12:17
    +7
    Більше б таких патріотів!!! Щирий український козак!!!
    Maradona
    online
      Maradona, 14.04.2019 12:09
    +7
    Крутяк!
    З перемогою!
    vit-2
      vit-2, 14.04.2019 12:04
    +7
    Клас! Так тримати, Жан!
    relax-1984
      relax-1984, 14.04.2019 12:52
    +3
    vismut58, 14.04.2019 12:21
    Гопак в Румынии это круто! Пора усы отпускать и чуб
    ну да, прикидываю его с "оселедцьом" ))) но всё таки Жан красава!
    vismut58
      vismut58, 14.04.2019 12:21
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Гопак в Румынии это круто! Пора усы отпускать и чуб
    Александр Пахота
      Александр Пахота, 14.04.2019 14:41
    +2
    Він народився 24 січня 1991, Київ, УРСР), и займався у дитинстві українськими народними танцями.!!!
    Молодчина!
    John Teodor
      John Teodor, 15.04.2019 00:53
    +1
    Congrats!!!!!!!!!!!111