0

Массіміліано АЛЛЕГРІ: «Очікую відкритої гри проти Аякса»

Головний тренер «Ювентуса» впевнений, що в матчі буде багато забитих голів

ФК Ювентус. Массіміліано Аллегрі
Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі поділився очікуваннями від першого чвертьфінального поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА проти амстердамського «Аякса».

«Аякс» - сильна команда, яка вибила «Реал» і на рівних грала з «Баварією». Нам треба бути чіткими, точними і рухливими, так як я чекаю відкритої гри, яка навряд чи завершиться з рахунком 0:0.

Обіграти 3:0 «Атлетіко», який настільки сильний в обороні, дуже складно, але можна думати, що зараз нам знову вдасться провернути такий трюк. Треба закласти основу успіху, забивши на виїзді. У 20 з чимось домашніх зустрічах «Аякс» програв лише один матч - «Реалу».

«Аякс» - фізично потужна команда, добре веде верхову боротьбу і відбирає м'ячі. У цих епізодах все і вирішиться. Ми повинні зіграти обережно і не боятися оборонятися. Саме в такі моменти «Аякс» стає вразливим.

У півзахисті зіграють Хедіра або Бентанкур. Я не думав, що Хедіра зможе провести 70 хвилин в матчі з «Міланом», але він зміг. Він знову довів, що є першокласним футболістом, який вміє читати гру.

Бентанкур - більш динамічний, але йому не вистачає досвіду. Завтра буде багато протистоянь один в один, і Бентанкур може бути в них дуже корисний.

Зіграти в три центральні захисники? Сумніваюся, враховуючи, що їх у мене в розпорядженні всього три. Ругані - один з кращих захисників Італії, а тому і Європи.

Дуже прикро, що ми не можемо використовувати Хуана Куадрадо, але мені довелося залишити його поза заявкою, щоб в ній знайшлося місце для захисників. Я якраз говорив президенту, що в Лізі чемпіонів в квітні клубам був би дуже корисний «уайлд кард», як в тенісі, щоб замінити травмованих», - сказав Алегрі.

Матч відбудеться в середу, 10 квітня. Початок о 22:00 за Києвом.