Манчестер Сіті обіграв Кардіфф і повернувся на перше місце в АПЛ

Олександр Зінченко отримав травму і був замінений в першому таймі

2838
0
twitter.com/cardiffcityfc
У матчі 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» без проблем на своєму полі розібрався з «Кардіфф Сіті», перемігши з рахунком 2:0. Господарі володіли величезною перевагою впродовж усієї зустрічі і мали з десяток можливостей вразити ворота відмінно зігравшого Етеріджа. Однак, в ворота валлійців було забито всього два м'ячі в першому таймі. На початку зустрічі Де Брейне вразив ворота суперника потужним ударом з гострого кута, а коли суперники вже готувалися йти на перерву, господарі класно розіграли кутовий, після чого Сане відмінно низом пробив в дальній кут.

Український захисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко знову вийшов в стартовому складі, але вже на 19-й хвилині зустрічі був замінений через травму. За 6 турів до закінчення чемпіонату «Манчестер Сіті» знову вийшов на перше місце, випереджаючи на одне очко «Ліверпуль», свій наступний матч «городяни» проведуть в гостях проти «Крістал Пелас».