03.04.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Ми в цьому трилері вийшли переможцями»

Наставник «Динамо» - про вольову перемозу над «Зорею» (3:2)

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Ми в цьому трилері вийшли переможцями»

У поєдинку з «Зорею» (3:2) «Динамо», на думку головного тренера киян, заслужило переможний результат.

«Рахунок на табло. Ми в цьому трилері вийшли переможцями. Матч складався важко. Особливо перший тайм. «Зоря» грала дисципліновано. Вигравала дуже багато верхової боротьби, підборів. У нас не виходив цей компонент гри.

Перший момент був у Русина. Такі моменти треба реалізовувати. Момент з падінням Русина в штрафний ... Кажуть, цей арбітр 5 зустрічей не судив. Треба, щоб він ще 5 матчів не судив. У таких поєдинках гра йде до гола.

Ми пропустили гол один, другий. Однак нічого не стали міняти. Перебудувалися тільки в три захисника. Більше стали розкриватися, стали більше йти в атаку. Змушували оборону суперника помилятися. У другому таймі команда своєю грою заслужила переможний результат», - сказав Хацкевич.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зоря

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    pont0017
      pont0017, 04.04.2019 00:21
    0
    Ваня, 03.04.2019 22:26
    Іди кури, який нах... договорняк, бля... да ви всі хворі на голову, виграє ДК - договорняк, втрата очок ШД - суддя винен, ви реально ДИБІЛИ
    При отборе на роботу, это у них основной критерий.
    pike1
    online
      pike1, 03.04.2019 22:37
    +1
    В таких поединках игра идет до гола.
    Что за бред он пишет после того как сами же с 0-2 отыгрались, хватит пихать на судей, играйте в каждой игре как в этой и пофигу будет на судей, состав только у Шахтера может немного лучше, а по факту очки теряют не только с Шахтером
    Ваня
      Ваня, 03.04.2019 22:26
    +6
    Владимир Копяк, 03.04.2019 21:53
    Хацкевич, тебе не стыдно? Ваши договорняки убивают футбол в Украине! Покайся....
    Іди кури, який нах... договорняк, бля... да ви всі хворі на голову, виграє ДК - договорняк, втрата очок ШД - суддя винен, ви реально ДИБІЛИ
    ВВВ
    online
      ВВВ, 03.04.2019 22:06
    -1
    Коли Зоря забила другий м*яч та лишилася в більшості склалося таке враження що раптом до ніг гравців Зорі прив*язали гирі а саме Динамо грало в більшості!!!.Безперечно гол Циганков забив супер,але Гармаш у відриві то вибачте з відділу фантастичної літератури,бо такого Гармашу не вдавалося і в найкращі його роки.Хтоби що не казав але Зоря до голу Білого і після нього то були дві різні команди!!!!
    Zport.
      Zport., 03.04.2019 22:05
    0
    Владимир Копяк, 03.04.2019 21:53
    Хацкевич, тебе не стыдно? Ваши договорняки убивают футбол в Украине! Покайся....
    Ты пишешь такое Фонсеке, когда Шахтер играет с арендуполем?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.04.2019 21:53
    -8
    Хацкевич, тебе не стыдно? Ваши договорняки убивают футбол в Украине! Покайся....
    sahka1981
      sahka1981, 03.04.2019 21:49
    +7
    " Момент с падением Русина в штрафной… "
    вот как можно не давать такие 11 метров на Русине??? Ну просто непонятно... ну видно всем что была игра просто в ногу.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 03.04.2019 21:47
    +16
    И все равно тебя нужно менять Хац, особенно после твоих "Динамо стало сильнее"..... Это как у Порошенко "В Украине все гораздо лучше".... Как будто бы мы не видим как команда играет, инвалиды слепые
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 03.04.2019 21:47
    +16
    И все равно тебя нужно менять Хац, особенно после твоих "Динамо стало сильнее"..... Это как у Порошенко "В Украине все гораздо лучше".... Как будто бы мы не видим как команда играет, инвалиды слепые
    sahka1981
      sahka1981, 03.04.2019 21:49
    +7
    " Момент с падением Русина в штрафной… "
    вот как можно не давать такие 11 метров на Русине??? Ну просто непонятно... ну видно всем что была игра просто в ногу.
    Ваня
    online
      Ваня, 03.04.2019 22:26
    +6
    Владимир Копяк, 03.04.2019 21:53
    Хацкевич, тебе не стыдно? Ваши договорняки убивают футбол в Украине! Покайся....
    Іди кури, який нах... договорняк, бля... да ви всі хворі на голову, виграє ДК - договорняк, втрата очок ШД - суддя винен, ви реально ДИБІЛИ
    pike1
    online
      pike1, 03.04.2019 22:37
    +1
    В таких поединках игра идет до гола.
    Что за бред он пишет после того как сами же с 0-2 отыгрались, хватит пихать на судей, играйте в каждой игре как в этой и пофигу будет на судей, состав только у Шахтера может немного лучше, а по факту очки теряют не только с Шахтером
    pont0017
      pont0017, 04.04.2019 00:21
    0
    Ваня, 03.04.2019 22:26
    Іди кури, який нах... договорняк, бля... да ви всі хворі на голову, виграє ДК - договорняк, втрата очок ШД - суддя винен, ви реально ДИБІЛИ
    При отборе на роботу, это у них основной критерий.
    Zport.
      Zport., 03.04.2019 22:05
    0
    Владимир Копяк, 03.04.2019 21:53
    Хацкевич, тебе не стыдно? Ваши договорняки убивают футбол в Украине! Покайся....
    Ты пишешь такое Фонсеке, когда Шахтер играет с арендуполем?