Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Ми в цьому трилері вийшли переможцями»

Наставник «Динамо» - про вольову перемозу над «Зорею» (3:2)

5511
7

У поєдинку з «Зорею» (3:2) «Динамо», на думку головного тренера киян, заслужило переможний результат.

«Рахунок на табло. Ми в цьому трилері вийшли переможцями. Матч складався важко. Особливо перший тайм. «Зоря» грала дисципліновано. Вигравала дуже багато верхової боротьби, підборів. У нас не виходив цей компонент гри.

Перший момент був у Русина. Такі моменти треба реалізовувати. Момент з падінням Русина в штрафний ... Кажуть, цей арбітр 5 зустрічей не судив. Треба, щоб він ще 5 матчів не судив. У таких поєдинках гра йде до гола.

Ми пропустили гол один, другий. Однак нічого не стали міняти. Перебудувалися тільки в три захисника. Більше стали розкриватися, стали більше йти в атаку. Змушували оборону суперника помилятися. У другому таймі команда своєю грою заслужила переможний результат», - сказав Хацкевич.