Збірна Іспанії у Валенсії обіграла норвежців

Команди забили по голу з пенальті, проте сильнішими були іспанці

4779
0
Збірна Іспанії з перемоги розпочала черговий відбірковий цикл. У матчі на «Местальї» вона здобула перемогу над національною командою Норвегії.
Символічно, що рахунок відкрив гравець «Валенсії» Родріго, який з лінії воротарського замкнув простріл Альби.
У другому таймі скандинави зуміли зрівняти рахунок. Після подачі кутового Мартінес збив Йохансена в штрафній. Пенальті реалізував Кінг. Однак радість гостей тривала недовго: буквально через п'ять хвилин воротар норвезької збірної в підкаті скосив Морату, і тепер уже іспанці заробили 11-метровий.
«Паненка» у виконанні Серхіо Рамоса принесла перемогу збірній Іспанії.
2:1 - іспанці в другому турі гостюють на Мальті, команда Норвегії прийме шведів. Обидва матчі другого туру відбудуться 26 березня.