Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
02.02.2014 10:15
        Промахи Час Відставання
1 Мона Брорссон 1+0+1+0 2 32:38.70 -
2 Вікторія Падьяль Ернандес 1+0+2+0 3 32:41.90 03.20
3 Дар'я Віролайнен 1+0+1+2 4 32:43.70 05.0
4 Анна Нікуліна 1+0+2+1 4 33:06.70 28.0
5 Бента Ланнхейм 1+0+1+2 4 33:13.30 34.60
6 Жакмін Бод 2+0+0+1 3 33:16.50 37.80
7 Марте Олсбю 0+1+3+2 6 33:25.40 46.70
8 Ане-Скров Носсум 0+1+2+2 5 33:30.40 51.70
9 Ольга Подчуфарова 0+0+0+3 3 33:36.60 57.90
10 Галіна Нечкасова 2+1+1+3 7 33:40.10 1:01.40
11 Ванесса Гінц 2+0+2+1 5 33:45.20 1:06.50
12 Анастасія Калина 0+0+4+2 6 33:54.00 1:15.30
13 Яна Бондар 1+1+4+2 8 34:35.10 1:56.40
14 Каролін Хорхлер 0+2+1+1 4 34:42.60 2:03.90
15 Марен Хаммершмідт 1+2+1+3 7 35:04.90 2:26.20
16 Федеріка Санфіліппо 1+3+1+2 7 35:16.50 2:37.80
17 Ірина Варвинець 2+3+2+1 8 35:43.60 3:04.90
18 Катаріна Іннерхофер 1+2+3+2 8 36:00.20 3:21.50
19 Емілія Йорданова 0+0+3+2 5 36:01.90 3:23.20
20 Лумініца Пішкоран 3+0+2+1 6 36:09.60 3:30.90
21 Десіслава Стоянова 1+2+2+0 5 36:13.50 3:34.80
22 Ірина Кривко 2+1+2+3 8 36:14.80 3:36.10
23 Анніка Кнолл 0+4+1+1 6 36:16.30 3:37.60
24 Алла Талкач 2+2+3+0 7 36:37.20 3:58.50
25 Крістель Війгіпуу 0+2+2+3 7 36:47.80 4:09.10
26 Кім Адолфссон 0+0+1+3 4 37:01.90 4:23.20
27 Алла Гиленко 1+1+2+2 6 37:16.30 4:37.60
28 Шардін Слоф 3+2+2+2 9 37:22.40 4:43.70
29 Фабієн Хартвегер 1+0+3+4 8 37:39.10 5:00.40
30 Надія Бєлкіна 1+3+2+4 10 37:41.00 5:02.30
31 Хільде Фенне 4+1+4+3 12 37:54.50 5:15.80
32 Ася Ліф 2+1+3+1 7 38:31.10 5:52.40
33 Река Ференц 1+2+3+2 8 38:40.50 6:01.80
34 Енора Латюльє 3+4+4+1 12 38:57.80 6:19.10
35 Дарина Юркевич 2+2+1+2 7 39:01.20 6:22.50
36 Флоріна-Йоана Кирстя 1+1+2+3 7 39:20.70 6:42.0
37 Наталія Перекопова 0+1+1+2 4 39:28.30 6:49.60
38 Аня Єрзен 0+2+3+2 7 39:31.90 6:53.20
39 Емма Ландер 0+2+1+2 5 39:39.50 7:00.80
40 Сара Мьорфі 0+4+3+2 9 39:44.80 7:06.10
41 Дафінка Коєва 4+0+2+2 8 39:45.20 7:06.50
42 Ладіна Майєр-Руж 0+2+3+3 8 39:57.90 7:19.20
43 Луція Шимова 1+1+1+2 5 40:06.90 7:28.20
44 Леа Йоганідесова 1+1+2+3 7 40:10.40 7:31.70
45 Анна-Сведін Сунстроєм 0+1+3+2 6 40:20.20 7:41.50
46 Анна Мака 1+2+2+5 10 40:48.80 8:10.10
47 Санна Маркканен 5+1+2+3 11 41:02.30 8:23.60
48 Ленка Шлехтова 4+3+3+2 12 41:08.50 8:29.80
49 Марія Буковська 3+0+2+5 10 41:46.90 9:08.20
50 Анна Хііденсало 0+1+1+3 5 42:02.20 9:23.50
51 Андреа Горчікова 1+4+2+4 11 43:10.80 10:32.10
52 Анна Пушкарчикова 0+2+3+3 8 45:03.00 12:24.30
53 Емма Лодж 0+1+4+4 9 47:37.70 14:59.0
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності