Результати: Спринт 10 км, Чоловіки

Спринт 10 км, Чоловіки
17.01.2020 12:00
        Промахи Час Відставання
1 Семен Сучілов 1+0 1 23:56.00 -
2 Сіверт Гутторм Баккен 1+0 1 24:06.30 10.30
3 Ендре Стрьомсхейм 1+0 1 24:08.70 12.70
4 Олексій Слепов 0+0 0 24:25.00 29.0
5 Сіндре Фельхем Йорде 0+1 1 24:29.70 33.70
6 Руслан Ткаленко 0+1 1 24:32.60 36.60
7 Кирило Стрельцов 0+0 0 24:33.70 37.70
8 Віктор Кривко 0+0 0 24:34.60 38.60
9 Синдре Петтерсен 0+2 2 24:41.10 45.10
10 Ерік Лессер 0+0 0 24:44.60 48.60
11 Василь Томшин 1+0 1 24:52.80 56.80
12 Андрій Доценко 1+0 1 24:59.40 1:03.40
13 Хавард Богетвейт 1+1 2 24:59.90 1:03.90
14 Мартен Перріла Боттоне 0+0 0 25:03.50 1:07.50
15 Лукас Фратцшер 0+2 2 25:08.60 1:12.60
16 Егор Казарінов 3+0 3 25:16.60 1:20.60
17 Елігіус Тамборніно 1+1 2 25:16.70 1:20.70
18 Тьєррі Ченаль 0+0 0 25:23.70 1:27.70
19 Фредрік Г'єссбакк 0+2 2 25:24.20 1:28.20
20 Флоріан Олландт 1+2 3 25:24.50 1:28.50
21 Юстус Штрелов 0+0 0 25:25.40 1:29.40
22 Тревіс Купер 1+1 2 25:28.40 1:32.40
23 Адам Вацлавік 0+3 3 25:28.90 1:32.90
24 Сандро Бовізіо 0+0 0 25:33.20 1:37.20
25 Маттіас Дорфер 0+1 1 25:35.20 1:39.20
26 Саверіо Дзіні 0+0 0 25:35.90 1:39.90
27 Матей Балога 0+2 2 25:45.70 1:49.70
28 Домінік Шмук 1+0 1 25:47.40 1:51.40
29 Олександр Мак Ітош Хове 1+2 3 25:59.50 2:03.50
30 Вадим Філімонов 1+1 2 25:59.80 2:03.80
31 Чу Женью 0+0 0 25:59.90 2:03.90
32 Петер Бруннер 0+1 1 26:01.00 2:05.0
33 Мілан Землічка 1+1 2 26:01.80 2:05.80
34 Юго Рівель 1+1 2 26:04.50 2:08.50
35 Патрік Якоб 2+0 2 26:08.00 2:12.0
36 Віталій Труш 1+1 2 26:08.60 2:12.60
37 Гебріел Стегмайр 0+2 2 26:10.40 2:14.40
38 Туука Інвентус 2+0 2 26:11.70 2:15.70
39 Маттіа Нікасе 1+1 2 26:14.10 2:18.10
40 Мартін Ягер 1+1 2 26:16.70 2:20.70
41 Хейккі Лайтінен 1+2 3 26:18.00 2:22.0
42 Онджей Гошек 1+0 1 26:18.30 2:22.30
43 Руді Зіни 2+0 2 26:19.80 2:23.80
44 Матеуш Янік 1+0 1 26:20.80 2:24.80
45 Лука Жигліоне 2+0 2 26:24.20 2:28.20
46 Отто Інвеніус 1+1 2 26:24.20 2:28.20
47 Рейле Гесслінг 0+1 1 26:24.80 2:28.80
48 Ванг Веньянь 0+2 2 26:28.30 2:32.30
49 Пьєр Монне 0+1 1 26:28.40 2:32.40
50 Меттью Страм 1+0 1 26:32.10 2:36.10
51 Георг Маріан Колтеа 1+1 2 26:32.60 2:36.60
52 Карсен Кемпбелл 0+1 1 26:40.80 2:44.80
53 Руслан Ткаленко 0+1 1 26:48.70 2:52.70
54 Отто Еміль Карвінен 2+2 4 26:51.20 2:55.20
55 Лукаш Сідоровіч 0+1 1 27:03.40 3:07.40
56 Томаш Якела 2+1 3 27:05.20 3:09.20
57 Сімон Халльстрьом 2+2 4 27:08.10 3:12.10
58 Ренарс Біркенталс 0+1 1 27:10.00 3:14.0
59 Дамір Растіч 0+1 1 27:11.40 3:15.40
60 Макс Дуртчи 3+1 4 27:17.30 3:21.30
61 Лукас Якелюнас 1+2 3 27:22.20 3:26.20
62 Себастьян Ольсон 0+0 0 27:23.80 3:27.80
63 Петро Єрмоленко 0+1 1 27:27.20 3:31.20
64 Сергій Сірик 0+3 3 27:28.10 3:32.10
65 Данило Білецький 1+1 2 27:31.30 3:35.30
66 Володимир Оряшков 2+0 2 27:32.90 3:36.90
67 Роберто Пікерас 1+1 2 27:34.70 3:38.70
68 Благой Тодєв 0+0 0 27:46.40 3:50.40
69 Ніколаус Ляйтінгер 1+2 3 27:48.00 3:52.0
70 Перв Юусеп 0+1 1 27:49.70 3:53.70
71 Мілош Коліч 0+3 3 27:54.00 3:58.0
72 Тарас Лесюк 2+3 5 27:54.50 3:58.50
73 Юрій Уха 0+0 0 28:01.60 4:05.60
74 Грюмеза Роберт 0+1 1 28:02.60 4:06.60
75 Давид Понік 1+1 2 28:06.40 4:10.40
76 Арістід Бег 2+2 4 28:06.50 4:10.50
77 Аделін Міодраг Дуйчу 1+1 2 28:09.90 4:13.90
78 Сома Дьяллаі 1+2 3 28:11.30 4:15.30
79 Іван Дарін 1+1 2 28:12.10 4:16.10
80 Роберт Хелдна 1+2 3 28:21.30 4:25.30
81 Себастьян Тріксль 2+1 3 28:22.10 4:26.10
82 Ставре Яда 1+2 3 28:29.40 4:33.40
83 Зана Оштунц 3+1 4 28:29.90 4:33.90
84 Петр Канскі 2+1 3 28:36.80 4:40.80
85 Оскар Ломбардо 1+0 1 28:40.10 4:44.10
86 Март Всівцев 2+0 2 28:40.60 4:44.60
87 Флорін-Каталін Бута 1+2 3 28:47.40 4:51.40
88 Рокас Суславічюс 0+0 0 28:49.80 4:53.80
89 Рудіс Балодіс 3+1 4 29:14.60 5:18.60
90 Мехмет Устунтас 0+2 2 29:21.60 5:25.60
91 Ніколаос Цурекас 0+2 2 29:37.10 5:41.10
92 Крістін Стратан 0+1 1 29:38.30 5:42.30
93 Марко Станоєвіч 0+2 2 29:40.60 5:44.60
94 Кірілс Матюхінс 2+4 6 29:44.60 5:48.60
95 Тадеуш Недза Кубінець 3+3 6 30:10.90 6:14.90
96 Дзеніс Авдіч 3+3 6 30:15.80 6:19.80
97 Халіл Ібрагім Їлмаз 0+1 1 30:19.60 6:23.60
98 Хав'єр Хіменес 2+2 4 30:37.40 6:41.40
99 Білгун Алтанхуяг 1+0 1 30:53.40 6:57.40
100 Адам Буекі 3+2 5 30:58.50 7:02.50
101 Ажлан Растіч 1+4 5 31:53.30 7:57.30
102 Петар Вельчев 4+3 7 32:04.20 8:08.20
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності