Даяна Ястремская – Эшли Барти. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию финала на турнире в Аделаиде

Даяна Ястремская – Эшли Барти. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская и Саша Баин
В субботу, 18 января, вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№24 WTA) сыграет финальный поединок на хардовом Премьере в Аделаиде. 
 
В матче за титул украинка сразится против лидера мирового рейтинга Эшли Барти из Австралии. Поединок начнется не ранее 08:00 по Киеву.
 

 

Путь на турнире
 
Стадия  Ястремская   Барти
1-й круг  Бабош (7-5 6-3) №86 WTA -
2-й круг  Кербер (6-3 2-0 отказ) №18 WTA   Павлюченкова (4-6 6-3 7-5) №31 WTA
1/4 финала  Векич (6-4, 6-3) №20 WTA   Вондроушова (6-3 6-3) №16 WTA
1/2 финала   Соболенко (6-4 7-6) №12 WTA   Коллинс (3-6 6-1 7-6) №27 WTA
 
Ранее девушки встречались один раз, победила австралийка (Майами-2019).
 
В случае победы Ястремская оформит дебют в топ-20 мирового рейтинга, поднявшись на 18-ю позицию. Барти сохранит лидерство в рейтинга WTA при любых раскладах.
 

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 18.01.2020 10:10
    +3
    Конечно с такой Барти Даяне моно было играть и выигрывать,но в спорте много составляющих и психология в том числе.Отличное выступление на турнире.А дальше работа над ошибками и идти дальше к топ 10 в этом году.Удачи в Australlian Open.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.01.2020 10:07
    +2
    Александр Ад, 18.01.2020 09:56
    .Удачи на АО
    Перша суперниця у Даяни - цілком прохідна словенка Юван. А з Барті їй світить зустрітись хіба у півфіналі, але до того може бути нагода реваншу за поразку тут минулого року з Сереною Вільямс...
    володимир жованик
      володимир жованик, 18.01.2020 10:00
    +3
    Якби не мандраж...
    serega-2019
    online
      serega-2019, 18.01.2020 09:59
    +2
    Дякую Даяні за матч і гру !!
    Шанси виграти 2 сет були, але нажаль..
    Але це неоціненний досвід, який стане у пригоді в майбутньому !!!
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.01.2020 09:56
    +4
    Нерви. Психологічна підготовка Даяни бажає бути кращою... Стільки невимушених помилок можна припускатись тільки у грі з дуже слабкими суперницями... Півфінал у Барті був значно важчим - суперниця так не лажала.
    Александр Ад
    Александр Ад, 18.01.2020 09:56
    +3
    .Удачи на АО
    володимир жованик
      володимир жованик, 18.01.2020 09:55
    +2
    Даяночка!!!Дякую за гру на цьому турніру. Успіху тобі на АО.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.01.2020 09:54
    +5
    прикро, але... зробила б рахунок в 2 сеті 5:3 і могла б далі боротись. але повіддавала суперниці все що можна і це її остаточно вибило з колії.
    а так-то Даянка перегоріла ще до матчу, звідси й така велика кількість помилок та аутів.
    дуже прикро.
    по суті програла сама собі
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 18.01.2020 09:53
    +4
    Опять Даяна перегорела, не было не подачи не игры одни ошибки, но ничего страшного теперь надо хорошо отдохнуть и подготовится к турниру большого шлема.
    shevsen
      shevsen, 18.01.2020 09:52
    +1
    Усе...
    Vladdal
    online
      Vladdal, 18.01.2020 09:49
    +5
    Бороться, бороться... и так бездарно слить решающий гейм...
    володимир жованик
      володимир жованик, 18.01.2020 09:48
    +6
    Адреналін. Ну дуже багато невимушених.
    samird
    online
      samird, 18.01.2020 09:41
    +7
    Даяна умница. А Эшли по праву сейчас №1 - какой же у неё блестящий технический арсенал.
    vital
    online
      vital, 18.01.2020 09:35
    +7
    Такі були шанси зробити 5-3 на користь Даяни... Важко зараз після такого взяти українці взяти свою подачу.
    Ва Са
      Ва Са, 18.01.2020 09:29
    +8
    Потужний початок гри від Барті , дещо знітив Даяну , але схоже зараз вона трішки приходить до тями . Але все одно , забагато помилок .. Ну трагедії ніякої в програші звісно не буде , але все одно - жаль . Успіхів Даяні на АО . !! Вона таки молодчина .
    mah
      mah, 18.01.2020 09:27
    +5
    Даяні сьогодні ще й не везе. Їй треба просто приймати подачу, перебивати через сітку з подачі хоч як-небудь.
    neberu
      neberu, 18.01.2020 09:19
    +1
    о,брейк-Барти решила продлить шоу,а то как то быстро все заканчивается
    serega-2019
    online
      serega-2019, 18.01.2020 09:18
    +1
    Невже Барті повертає інтригу ?!! 2:2
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.01.2020 09:18
    +3
    ну в другому сеті поки краще виглядає, хоч щось добре
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.01.2020 09:04
    +2
    ой перегоріла. навіть коли можна забити несильним точним ударом - Даянка лупить по аутах на всю котушку ((
    Ва Са
      Ва Са, 18.01.2020 09:29
    +8
    Потужний початок гри від Барті , дещо знітив Даяну , але схоже зараз вона трішки приходить до тями . Але все одно , забагато помилок .. Ну трагедії ніякої в програші звісно не буде , але все одно - жаль . Успіхів Даяні на АО . !! Вона таки молодчина .
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.01.2020 08:48
    +8
    нерви у Даянки як було в матчі з Сереною.
    першої подачі нема зовсім, помиляється в простих ситуаціях.
    може, тренер після сету хоч трохи допоможе зібратися. а то поки все дуже сумно
    samird
    online
      samird, 18.01.2020 09:41
    +7
    Даяна умница. А Эшли по праву сейчас №1 - какой же у неё блестящий технический арсенал.
    vital
    online
      vital, 18.01.2020 09:35
    +7
    Такі були шанси зробити 5-3 на користь Даяни... Важко зараз після такого взяти українці взяти свою подачу.
    володимир жованик
      володимир жованик, 18.01.2020 09:48
    +6
    Адреналін. Ну дуже багато невимушених.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.01.2020 08:47
    +6
    Для початку слід заспокоїтись, бо таке враження, що психологічно програла ще до виходу на корт. Якщо не вдасться виграти, то хоча б поборотись...
    vital
    online
      vital, 17.01.2020 15:47
    +6
    axylinam, 17.01.2020 14:41
    У Барти было два трёх сетовых поединка,буки не явной фавориткой считают Ястремскую,что странно, если Ястремская выдержит физически и не включит режим зайца,то должна победить
    Найбільша проблема Даяни в тому, що:
    - їй буде важко атакувати після хорошої першої подачі Барті;
    - в розіграшах Даяні буде не зручно атакувати після слайсів Ешлі;
    - Барті буде міняти ритм і вкорочувати, тобто треба бути готовим багато бігати до сітки і назад.
    Чому Даяні добре грати з атакуючими гравцями? Тому що вона на їх сильний удар відповідає своїм таким же і робить це дуже швидко, отримуючи перевагу за рахунок потужності (проти Векіч), або швидкості (Сабаленко). А коли суперниці міняють ритм, грають слайсами, закидують напівгірки під задню лінію, то Даяна починає більше помилятися і атаки українки вже не є такими ефективними.
    Даяні немає що втрачати і їй ніхто не дорікне, якщо вона зіграє невдало. Просто тримаємо кулаки за українку. В Ешлі в Австралії лише 2 програних фінали в Сіднеї і жодного домашнього титулу. Тому можна не сумніватися, що Барті викладеться на повну задля перемоги, не дивлячись на майбутній шолом.
    axylinam
    online
      axylinam, 17.01.2020 14:41
    +6
    У Барти было два трёх сетовых поединка,буки не явной фавориткой считают Ястремскую,что странно, если Ястремская выдержит физически и не включит режим зайца,то должна победить
    viktor112007
    online
      viktor112007, 18.01.2020 09:54
    +5
    прикро, але... зробила б рахунок в 2 сеті 5:3 і могла б далі боротись. але повіддавала суперниці все що можна і це її остаточно вибило з колії.
    а так-то Даянка перегоріла ще до матчу, звідси й така велика кількість помилок та аутів.
    дуже прикро.
    по суті програла сама собі
    Vladdal
    online
      Vladdal, 18.01.2020 09:49
    +5
    Бороться, бороться... и так бездарно слить решающий гейм...
    mah
    online
      mah, 18.01.2020 09:27
    +5
    Даяні сьогодні ще й не везе. Їй треба просто приймати подачу, перебивати через сітку з подачі хоч як-небудь.
    Alex K
      Alex K, 18.01.2020 09:01
    +5
    Віталій Возняк, 18.01.2020 08:59
    Не так уже й сильно сьогодні Барті грає, як Даяна погано. Невимушені, подвійні... Жах...
    А зачем играть сильно, если соперница сама отдаёт свою подачу и делает кучу ошибок. При таком раскладе нужно просто не мешать, и Даяна, если не соберётся с нервами, просто подарит финал Барти
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 18.01.2020 08:56
    +5
    сама себе проигрывает на жаль так и раньше было...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 18.01.2020 08:39
    +5
    Тут все мабуть зрозуміло
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 18.01.2020 09:56
    +4
    Нерви. Психологічна підготовка Даяни бажає бути кращою... Стільки невимушених помилок можна припускатись тільки у грі з дуже слабкими суперницями... Півфінал у Барті був значно важчим - суперниця так не лажала.
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 18.01.2020 09:53
    +4
    Опять Даяна перегорела, не было не подачи не игры одни ошибки, но ничего страшного теперь надо хорошо отдохнуть и подготовится к турниру большого шлема.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 18.01.2020 08:40
    +4
    К сожалению в одни ворота.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 18.01.2020 10:10
    +3
    Конечно с такой Барти Даяне моно было играть и выигрывать,но в спорте много составляющих и психология в том числе.Отличное выступление на турнире.А дальше работа над ошибками и идти дальше к топ 10 в этом году.Удачи в Australlian Open.
    володимир жованик
      володимир жованик, 18.01.2020 10:00
    +3
    Якби не мандраж...
    Александр Ад
    online