Элина Свитолина – Симона Халеп. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию полуфинального матча Уимблдона

Элина Свитолина – Симона Халеп. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
В четверг, одиннадцатого июля, лучшая украинская теннисистка Элина Свитолина (№8 WTA) продолжит выступления на Уимблдоне.
 
24-летняя украинка в матче 1/2 финала встретится с Симоной Халеп из Румынии (№7 WTA). Встреча состоится первым запуском на центральном корте. Время начала матча – 15:10 по Киеву.
 
Онлайн-табло матчей Уимблдона (корты можно переключать)

Для просмотра с мобильных устройств используйте ссылку

 
Путь на турнире
 
Стадия  Свитолина   Халеп
1-й круг  Гаврилова (7-5 6-0) №78 WTA  Саснович (6-4 7-5) №36 WTA
2-й круг  Гаспарян (5-7 6-5 - отказ) №62 WTA  Бузарнеску (6-3 4-6 6-2) №53 WTA
3-й круг  Саккари (6-3 6-7 6-2) №32 WTA  Азаренко (6-3 6-1) №40 WTA
4-й круг  Мартич (6-4 6-2) №24 WTA  Гауфф (6-3 6-3) №313 WTA
1/4 финала  Мухова (7-5 6-4) №68 WTA  Чжан (7-6 6-1) №50 WTA
 
Ранее девушки встречались 7 раз, украинка ведет со счетом 4:3.
 
В финале победительница встречи сыграет против Серены Уильямс (№10 WTA) или Барборы Стрыцовой (№54 WTA).
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Виктор Гужва
      Виктор Гужва, 12.07.2019 12:52
    0
    Еліно та фани! Про півфінал Вімблдону. Невже проти лома не знайшлося розумного прийома?
    Sur la demi-finale de Wimbledon. Il n’ya sûrement pas d’astuce intelligente contre la ferraille!
    Vladdal
      Vladdal, 11.07.2019 23:26
    -1
    Observ45, 11.07.2019 17:26
    Тут є інший аргумент: в жіночому Вімблдоні розігрується під два лями. Відповідно
    всі що просунулися по турніру теж непогано заробили. Чи будуть вкладати такі гроші на
    дійство, що нікому не цікаве.
    "Під два лями"? Победитель получает больше. А те, кто вылетел в первом же матче где-то 50 тыс. Но при чём тут это?
    Vladdal
      Vladdal, 11.07.2019 23:23
    +1
    Александр Шевченко, 11.07.2019 16:34
    Я не спортсмен, по этому сравнивать меня с Дермолиной и другими спортсменами не нужно. Сравнивай лучше Дерьмолину тащильную с другими украинскими спортсменками, которых у нас за всю независимую Украину навалом было и побед у них по более было в своих видах, чем у Свитолиной. А Дермолиной пора опуститься на землю, а то она хотела стать в один ряд с братьями Кличко и ШЕвченко в один ряд в истории украинского спорта. Смехота да и только, пускай сначала других спортсменов обойдет, а потом будет говорит о вершине украинского спорта.
    Ты сюда поплеваться пришёл? Что ты здесь делаешь?
    Observ45
      Observ45, 11.07.2019 17:26
    +1
    Тут є інший аргумент: в жіночому Вімблдоні розігрується під два лями. Відповідно
    всі що просунулися по турніру теж непогано заробили. Чи будуть вкладати такі гроші на
    дійство, що нікому не цікаве.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 11.07.2019 17:16
    -4
    Elis, 11.07.2019 17:10
    Щасливого перебування у своїх ілюзіях. Не тісно в них?
    Не знаю, як там у вашому бункері, а я цей Вімбл дивлюсь у Латвії, коли кажу комусь чому хочу зустрітись пізніше (дивлюсь Вімблдон), мені кажуть що наша Еліна просто неймовірна і зичать їй перемоги. Для багатьох тут це одна з улюблених тенісисток. Навіть люди, які байдуже ставляться до тенісу, її прізвище знають.
    До речі, жодного поганого слова про Остапенко і Севастову тут не чула. ЖОДНОГО. Їх теж люблять і поважають. Бо свої.
    Интересно, а в Китае ее знают? Или в Японии, или в Южной Корее, или в США? Я рад за то что пару человек в Латвии знает, кто такая Свитлина? И опять же при чем здесь, знание спортсмена, к его достижениям? Чего добилась Свитолина в ее виде спорта, что ее нужно ставить в одно место с Кличко или Шевченко? Ничего) В Украине есть и было куча спортсменов, куда более успешны в своих видах спорта, чем Свитолина в своем и это факт.
    Elis
    Elis, 11.07.2019 17:14
    +1
    Вова Шийка, 11.07.2019 17:06
    Давайте почнемо з того, що в кожному виді і щоразу - везіння один із основних факторів. Особливо у професіоналів такого рівня. Але ж... Протягом усього матчу Світоліна тупо гнула свою лінію. Ну ж бачиш, не йде в тебе ця тактика. Не спрацьовує це тупе перебивання мяча в центр корту... То ж можливо варто хоча б спробувати перебудуватись? А її ніби заклинило. Чому не ризикувати і не зіграти по лінії. Десь глибше. Так, ярозумію. Тут або/або. Але при програному в чисту 1-му сеті невже ж не варто було хоча б спробувати. Не факт, що вийшло б. Але хоча б тоді не так дорікали за цю безхарактерність і безвольність. "Ну так - програла. Ну так - спробувала, та не вийшло. Нічого - наступного разу точно вийде." А так, інакше як безвольним провалом цю гру важко назвати.
    Ви неуважно дивились. Еліна перебудувалась на початку другого сету - заграла гостріше і небеспечніше, заставила Симону помилятись. До рахунку 2:2, потім в Елі м'ячі полетіли в аут, за рахунок чого Симона змогла взяти свою і брейканути. Еліні здалось, що ця тактика не спрацьовує і вона повернулась до попередньої. Завершення ми бачили.
    Observ45
      Observ45, 11.07.2019 17:14
    +2
    Те що бачив я, то якраз пробувала і сильніше вдарити і по лініі, але десь аут, десь суперниця вдало вернула, десь і виграла, але цього не було достатньо. Але, мені здається, Світоліна не та спортсменка, щоб не віддати борги. Тож до майбутніх зустрічей.
    Elis
    Elis, 11.07.2019 17:10
    +1
    Александр Шевченко, 11.07.2019 16:51
    Кто ее знает, ЖТА женскую теннисную ассоцию никто особо в мире не смотрит. Да, даже если и знают, то причем здесь знание, к достижением в спорте? Ну знают ее, как человека, который до этого ни разу не мог выйти в полуфинал на ШЛеме и то это только в узких кругах. Главное достижения, а они у Свитолиной в своем виде спорта так и остануться, как например у Цыбулковой, победительница Итогового турнира и все, хотя постойте, Цыбулкова даже в финал Шлема выходила))
    Щасливого перебування у своїх ілюзіях. Не тісно в них?
    Не знаю, як там у вашому бункері, а я цей Вімбл дивлюсь у Латвії, коли кажу комусь чому хочу зустрітись пізніше (дивлюсь Вімблдон), мені кажуть що наша Еліна просто неймовірна і зичать їй перемоги. Для багатьох тут це одна з улюблених тенісисток. Навіть люди, які байдуже ставляться до тенісу, її прізвище знають.
    До речі, жодного поганого слова про Остапенко і Севастову тут не чула. ЖОДНОГО. Їх теж люблять і поважають. Бо свої.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 11.07.2019 17:09
    +1
    Курочка по зернышку клюет.
    Вова Шийка
      Вова Шийка, 11.07.2019 17:06
    0
    Observ45, 11.07.2019 16:56
    Тут спава не в вольових якостях, в цьому матчі Халепа була явно сильніша, тут все і пік форми і настрій і тактика.
    І ще додам везіння, коли граєш в лінію десь має бути 50 на 50, а в халеп вийшло 99:1. Це те що Украіна - Сербія у Львові, всі фактори зійшлися і дали сенсаційний результат.
    Давайте почнемо з того, що в кожному виді і щоразу - везіння один із основних факторів. Особливо у професіоналів такого рівня. Але ж... Протягом усього матчу Світоліна тупо гнула свою лінію. Ну ж бачиш, не йде в тебе ця тактика. Не спрацьовує це тупе перебивання мяча в центр корту... То ж можливо варто хоча б спробувати перебудуватись? А її ніби заклинило. Чому не ризикувати і не зіграти по лінії. Десь глибше. Так, ярозумію. Тут або/або. Але при програному в чисту 1-му сеті невже ж не варто було хоча б спробувати. Не факт, що вийшло б. Але хоча б тоді не так дорікали за цю безхарактерність і безвольність. "Ну так - програла. Ну так - спробувала, та не вийшло. Нічого - наступного разу точно вийде." А так, інакше як безвольним провалом цю гру важко назвати.
    Observ45
      Observ45, 11.07.2019 16:56
    +1
    Вова Шийка, 11.07.2019 16:37
    Поганому танцівнику.... Ми всі знаємо, що заважає. Так, що не потрібно придумувати виправдання. І я вас прошу, ви хочете сказати, що Румунія прям спортивна країна? Там теніс прям основний вид спорту... Ну-ну.
    Так між іншим Світоліна вже років 10, як не тренується в Україні.
    І з такими апетитами, коли як не таких матчах чіплятися? Я розумію, можна програти. Всі ми люди. Але так безвольно і безхарактерно!? Ну вибачте, а що тоді залишається, як не критикувати?
    Тут спава не в вольових якостях, в цьому матчі Халепа була явно сильніша, тут все і пік форми і настрій і тактика.
    І ще додам везіння, коли граєш в лінію десь має бути 50 на 50, а в халеп вийшло 99:1. Це те що Украіна - Сербія у Львові, всі фактори зійшлися і дали сенсаційний результат.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 11.07.2019 16:51
    -5
    Elis, 11.07.2019 16:47
    Еля вже давно там стоїть, абсолютно на рівні з іншими. Її знає весь світ. А от вас - ні. Може, через те увесь сир-бор?
    Процитую слова, які приписують Фаїні Раневській: "Ця дівчина вже досягла стільки, що може сама обирати кому їй подобатись, а кому ні"
    Кто ее знает, ЖТА женскую теннисную ассоцию никто особо в мире не смотрит. Да, даже если и знают, то причем здесь знание, к достижением в спорте? Ну знают ее, как человека, который до этого ни разу не мог выйти в полуфинал на ШЛеме и то это только в узких кругах. Главное достижения, а они у Свитолиной в своем виде спорта так и остануться, как например у Цыбулковой, победительница Итогового турнира и все, хотя постойте, Цыбулкова даже в финал Шлема выходила))
    Elis
    Elis, 11.07.2019 16:47
    +1
    Александр Шевченко, 11.07.2019 16:34
    Я не спортсмен, по этому сравнивать меня с Дермолиной и другими спортсменами не нужно. Сравнивай лучше Дерьмолину тащильную с другими украинскими спортсменками, которых у нас за всю независимую Украину навалом было и побед у них по более было в своих видах, чем у Свитолиной. А Дермолиной пора опуститься на землю, а то она хотела стать в один ряд с братьями Кличко и ШЕвченко в один ряд в истории украинского спорта. Смехота да и только, пускай сначала других спортсменов обойдет, а потом будет говорит о вершине украинского спорта.
    Еля вже давно там стоїть, абсолютно на рівні з іншими. Її знає весь світ. А от вас - ні. Може, через те увесь сир-бор?
    Процитую слова, які приписують Фаїні Раневській: "Ця дівчина вже досягла стільки, що може сама обирати кому їй подобатись, а кому ні"
    Вова Шийка
      Вова Шийка, 11.07.2019 16:44
    -1
    TanyaM, 11.07.2019 16:40
    да, в Румынии теннис - это пожалуй самый популярный вид спорта и Халеп там Богиня.
    Жартуєте?)
    А те, що Халеп там поважають... Ну, сорі. Є за що. Її здобутки далеко попереду від усіх ін. разом взятих румунськихспортсменів. Ну і рівень її в порівнянні зі Світоліною - на голову вищий.
    Андрей Дейнека
      Андрей Дейнека, 11.07.2019 16:44
    +1
    Александр Шевченко, 11.07.2019 16:34
    Я не спортсмен, по этому сравнивать меня с Дермолиной и другими спортсменами не нужно. Сравнивай лучше Дерьмолину тащильную с другими украинскими спортсменками, которых у нас за всю независимую Украину навалом было и побед у них по более было в своих видах, чем у Свитолиной. А Дермолиной пора опуститься на землю, а то она хотела стать в один ряд с братьями Кличко и ШЕвченко в один ряд в истории украинского спорта. Смехота да и только, пускай сначала других спортсменов обойдет, а потом будет говорит о вершине украинского спорта.
    Я не сравниваю тебя с кем то, и я даже не спорю с твоей критикой, ведь они играют для болельщиков, а без вас они и нахрен никому не нужны. Просто представь, что твою маму кто то называет Дерьмолиной или Дерьмоченко
    palpal
    palpal, 11.07.2019 16:43
    -1
    И для эволюции понимания тенниса банщиком сайта (администратором наверное здесь числится) довожу до его сведения и , надеюсь, сознания, что даже в двух освоенных хоть как-то Свитолиной ударах мощности вдвое меньше , чем в аналогичных ударах тех же Ястремской или Костюк, скорее всего с подбором инвентаря проблемы до сих пор. Все розыгрыши , отличные от простого удержания мяча на задней линии , дропы, воллеи и т д она проиграла и в ближайшее время всегда будет проигрывать из-за технической недооснащенности , недоучена, увы, и иного шанса кроме перетерпеть не было. Изучайте и понимайте теннис глубже, маэстро
    Elis
    Elis, 11.07.2019 16:41
    +1
    Publius, 11.07.2019 16:30
    Элина проиграла, и тут же послышался хай "знатоков", типо "как плохо играла". Играла так, как позволила соперница. Халеп оказалась в очень хорошей форме, была разнообразнее, а тут еще и какие-то коронные удары Элины оказались для нее удобны, постоянно отвечала резко и попадала. Халеп на данный момент сильнее, поэтому Свитолина и проиграла. Никаких претензий к ней быть не должно, показала все, что могла при такой игре и с таким оппонентом. Элине надо сказать "спасибо" и пожелать дальнейших успехов. И порадоваться очень успешному ее выступлению на этом турнире. А не хаять, как тут многие начали ...
    Нічо, коли Елі буде 28 Халеп постаріє і вже не зможе так ганяти
    А нам, як у китайському прислів'ї, просто треба спокійно сидіти на березі і чекати коли мимо пропливе "труп" Еліниного спортивного ворога
    Елін козир не у вибуховості, як Остапенко чи Андреєску, які походу вже здулись. Вона та дівчина, яка буде потихеньку вперто лупати й лупати ту гору, допоки гора не встоїть. Шлем у Елі буде, от побачите. Питання часу. Вона вже звикла до чвертьфіналу, тепер до півфіналу, ще разочок фінал і оком не моргне, як шлем вже в Лондонській квартирі на стіні
    TanyaM
      TanyaM, 11.07.2019 16:40
    +1
    Вова Шийка, 11.07.2019 16:37
    Поганому танцівнику.... Ми всі знаємо, що заважає. Так, що не потрібно придумувати виправдання. І я вас прошу, ви хочете сказати, що Румунія прям спортивна країна? Там теніс прям основний вид спорту... Ну-ну.
    Так між іншим Світоліна вже років 10, як не тренується в Україні.
    І з такими апетитами, коли як не таких матчах чіплятися? Я розумію, можна програти. Всі ми люди. Але так безвольно і безхарактерно!? Ну вибачте, а що тоді залишається, як не критикувати?
    да, в Румынии теннис - это пожалуй самый популярный вид спорта и Халеп там Богиня.
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 11.07.2019 16:39
    -5
    Stelios Komnin, 11.07.2019 16:30
    Просто необъективны. Итоговый турнир Элина провела образцова. Почти все матчи напряженные.
    Либо вы недавно смотрите теннис, либо просто личная неприязнь к спортсмену. Другие теннисистки, кроме Уильямс, намного больше выиграли? Выход в полуфинал на траве - это уже высокое достижение. На таком покрытии единицы приспосабливаются.
    Какое достижение? Она должна бла еще армянке отлететь. За тем травмированная Мартич, выдохшаяся Мухова. Теннис я смотрю давно, сейчас куча теннисисток выигрвают шлем. Барти, Осаки и так далее. Не говоря уже о том, что всякие Вондорушевы и прости господи малолетки Анисимовы на шлемах дальше доходят, чем без одного месяца 25летяння Свитолина. Человеку через месяц 25 лет, а у нее на шлеме всего только один полуфинал за карьеру на Шлем, смехота да и только. То есть она к этому шла лет пять, ничего если здоровье позволит, то к 30 годам может и нафинал тогда нашкребет.
    Вова Шийка
      Вова Шийка, 11.07.2019 16:37
    -3
    Penalty, 11.07.2019 16:24
    Сейчас набегут критиканы и любители бойфрендов.
    Элину поздравляем с выходом в полуфинал Уимблдона. А тем, кто считает Украину страной спорта - мои соболезнования. Не нужно себе придумывать великi перемоги в некчемной и обкраденой стране....
    Поганому танцівнику.... Ми всі знаємо, що заважає. Так, що не потрібно придумувати виправдання. І я вас прошу, ви хочете сказати, що Румунія прям спортивна країна? Там теніс прям основний вид спорту... Ну-ну.
    Так між іншим Світоліна вже років 10, як не тренується в Україні.
    І з такими апетитами, коли як не таких матчах чіплятися? Я розумію, можна програти. Всі ми люди. Але так безвольно і безхарактерно!? Ну вибачте, а що тоді залишається, як не критикувати?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 11.07.2019 14:18
    +15
    Тем временем Даша Снигур вышла в полуфинал юниорского Уимблдона, в двух сетах победив запоребриковую Кудерметову.
    никовіліст
      никовіліст, 10.07.2019 20:14
    +12
    alex55, 10.07.2019 19:32
    кто верит? отзовитесь.
    А в нас є вибір? Звичайно віримо, сподіваємося. На завтра відмінив всі справи з 14 години.
    serega-2019
      serega-2019, 10.07.2019 20:21
    +10
    Сподіваюсь Еліна покаже свою кращу гру на турнірі.
    Все в руках Еліни!
    Успіху завтра Еліні, міцного здоров`я, витримки, правильних і виважених рішень.
    Еліна зроби ще один крок вперед, ти можеш, порадуй, нас вболівальників!!
    Віримо в тебе !!!
    captain2009
      captain2009, 11.07.2019 16:24
    +8
    Vick Reznor, 11.07.2019 16:21
    ну, матом ее никто не кроет, а все остальные эпитеты и метафоры она вполне заслужила)
    да, заслужила, ага, щас. Такие, как Вы, считаете, что Элина - робот, и должна выигрывать любой матч. Она - живой человек со своими слабостями. Она добилась того, чего не добивалась ни одна девушка у нас, и за это она заслуживает все ваши негативные эпитеты и метафоры.
    Вова Шийка
      Вова Шийка, 11.07.2019 16:19
    +8
    Відстойна гра від Світоліної. Ні креативу. Ні тактики на гру. Безвольність в очах... Халеп навіть виграючи - ризикує. Грає глибоко. Розкидує по кутах. Короче возить її, як хоче. Даний матч швидше тягне на перші раунди турніру, коли яскрава фаворитка зустрічається з якоюсь тенісисткою з 3-ї сотні.
    sv_2000
      sv_2000, 11.07.2019 15:32
    +8
    Интересный теннис.... Но пока Элина играет в свою игру, стилистических изменений не вижу... В общем, кто кого перехалепит или пересвитолинит
    alex55
      alex55, 10.07.2019 19:32
    +7
    кто верит? отзовитесь.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 11.07.2019 16:29
    +6
    Не розумію більшості коментарів. Світоліна грала у свою гру. Саме таку гру, яка довела її до півфіналу. Просто сьогодні по той бік сітки була не Мухова чи Гаврілова, а Халеп. При чому Сімона зараз знову перебуває на підйомі. Всі ж бачили , що вона по суті не помилялась. А гра в румунки є набагато різноманітнішою від гри Еліни і це не є відкриттям. Тому і перемагала Еліна Сімону лише в тих матчах, де румунка більше від неї помилялась. По такій грі і виходячи з класу тенісисток результат більш ніж закономірний. Позитив сьогодні лише один, що більшість вболівальників навіть і не встигли нормально попереживати. Це той випадок, коли очікування самого матчу принесло більше переживань, ніж сама гра
    Elis
    Elis, 11.07.2019 16:26
    +6
    От і все. Еліна програла виключно тактично і стратегічно. Було б добре зробити висновки. Так само безуспішно по центру грала проти Халеп Леся Цуренко.
    Але тим не менш, програму на цей Вімблдон Еліна не просто виконала, а перевиконала. Ми всі хотіли шлему, так. Але чи чекали ми від початку турніру, що Еля дійде до півфіналу. Сенсації не сталось, значить маленькими кроками вперед. Це шлях Еліни, і в неї вдосталь часу. Давайте не поливати її брудом, вона точно не заслужила на це.
    Тримайся, Еля!Справжні вболівальники з тобою і в горі, і в радості!
    Vladyslav Lukiantsev
      Vladyslav Lukiantsev, 11.07.2019 16:17
    +6
    вот интересно насколько упрямо Элина отказывается атаковать, настолько упрямо же Даяна отказывается защищаться
    vit-2
      vit-2, 11.07.2019 14:39
    +6
    Stanislav Matusevych, 11.07.2019 14:31
    Поділитися можу, але оптимізму ви там не знайдете. Вимушений погодитися з букмекерами. На Шоломах з топами Еліна грає вкрай невдало, а на неулюбленій, хоч і добряче вже витоптаній траві задавити Халеп - взагалі складне для неї завдання.
    Вже як буде так буде. Еліні в будь-якому разі 5-ка за Вімблдон.
    Головне щоб Еліну надалі більше не турбувало здоров'я і не було рецидивів травм. Тоді Еля на американському харді ще пофеєрить і побореться за участь у Підсумковому.
    olya403
      olya403, 11.07.2019 14:23
    +6
    Nyeyedyaka, 11.07.2019 14:16
    Ох, переживаю. Але Еліна в будь-якому випадку вже героїня. Навіть якщо програє, то тільки б не безвольно і не так, щоб втпативши перемогу, що вже майже в кишені.
    Але вірю, Світоліна вміє збиратись на вирішальні матчі, як ніхто, а сьогодні вже саме майже фінал.
    В мене від ранку якийсь мандраж, взагалі нічого робити не можу. Ту по сиджу і чекаю 15,00.
    Погоджуюсь. Якщо навіть і програє, то хай це буде в боротьбі
    Observ45
      Observ45, 11.07.2019 16:35
    +5
    Penalty, 11.07.2019 16:24
    Сейчас набегут критиканы и любители бойфрендов.
    Элину поздравляем с выходом в полуфинал Уимблдона. А тем, кто считает Украину страной спорта - мои соболезнования. Не нужно себе придумывать великi перемоги в некчемной и обкраденой стране....
    Кому не подобається краіна і розвиток спорту в ній може перебиратися до «мєльдонієвих».
    Еліні дякуємо за турнір, із сьогоднішньою Халеп потрібен абсолютний пік форми ( життєвий).
    Сподіваємося на Шолом в майбутньому.
    Publius
      Publius, 11.07.2019 16:30
    +5
    Элина проиграла, и тут же послышался хай "знатоков", типо "как плохо играла". Играла так, как позволила соперница. Халеп оказалась в очень хорошей форме, была разнообразнее, а тут еще и какие-то коронные удары Элины оказались для нее удобны, постоянно отвечала резко и попадала. Халеп на данный момент сильнее, поэтому Свитолина и проиграла. Никаких претензий к ней быть не должно, показала все, что могла при такой игре и с таким оппонентом. Элине надо сказать "спасибо" и пожелать дальнейших успехов. И порадоваться очень успешному ее выступлению на этом турнире. А не хаять, как тут многие начали ...
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 11.07.2019 16:22
    +5
    Алексей Левченко, 11.07.2019 16:21
    Эх, а 10 лет назад какие надежды возлагали на Элину...
    когда ей было 14? да, все сидели и возлагали
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 11.07.2019 16:14
    +5
    Непонятно, почему тренер не говорил Элине больше рисковать. Ведь очевидно, что просто выжидать с румынкой не выйдет: та не менее выносливая. Игра в центр - это не с игроками первой 10-ки.
    captain2009
      captain2009, 11.07.2019 16:09
    +5
    да уж, народец у нас - еще тот ( все обычно поддерживают своих, и только наши готовы лить грязь и сыпать соль на рану (
    Vladlen
      Vladlen, 11.07.2019 15:32
    +5
    Пока Элина играет так как нельзя играть, очень пассивно. С такой игрой Халеп не обыграешь, надо срочно добавлять в активности.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 11.07.2019 14:33
    +5
    disiny5, 11.07.2019 14:26
    С возвращением!
    Не в обиду Станислав, но я уже для себя сделал вывод, Элина чудит если Вы в онлайне
    Спасибо) Но меня в онлайне как раз не будет, поскольку я еще до отъезда записался к стоматологу как раз на время матча Элины. Через 10 минут уезжаю. Кто ж мог подумать, что Свитолина до полуфинала дойдет?
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 11.07.2019 14:16
    +5
    Ох, переживаю. Але Еліна в будь-якому випадку вже героїня. Навіть якщо програє, то тільки б не безвольно і не так, щоб втпативши перемогу, що вже майже в кишені.
    Але вірю, Світоліна вміє збиратись на вирішальні матчі, як ніхто, а сьогодні вже саме майже фінал.