09.05.2019 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:1 1 : 1

Челсі вирвав у Айнтрахта путівку в фінал Ліги Європи

Футболісти лондонського клубу в серії пенальті перемогли німецький «Айнтрахт»

20498
17
«Челсі» вважався фаворитом півфінального матчу Ліги Європи. І не тільки тому, що зіграв на виїзді внічию 1:1 та мав невелику перевагу забитого голу в гостях. Було складно ще повірити в бойовий дух німецького клубу, який в минулу неділю в чемпіонаті Німеччини примудрився програти «Байєру» з рахунком 1:6. Звичайно, було зрозуміло, що «Айнтрахт» економив сили перед грою в Лондоні, але від таких поразок команди не завжди швидко відходять. І, в принципі, перший тайм підтвердив такі побоювання.

Господарі поля грали краще і мали перевагу. Вони створили кілька гольових моментів біля воріт суперників, реалізувавши один з них на 28-й хвилині. Після точної передачі від Едена Азара м'яч потрапив до його партера Лофтуса-Чика і той, увірвавшись до штрафного майданчика гостей точно пробив у дальній кут - воротар «Айнтрахта» Трапп в цьому епізоді нічого не зміг вдіяти.

Могли також забивати у «Челсі» Жиру, який з близької відстані влучив м'ячем у Траппа, і Давид Луїс, але після його удару головою м'яч з лінії воріт виніс Хасебе. Що стосується німецьких футболістів, то у них запам'ятався хіба що небезпечний удар у виконанні Да Кости, однак Кепа Аррісабалага перевів м'яч на кутовий.

Втім у другому таймі «Айнтрахт» перетворився і вже на 49-й хвилині рахунок зрівняв. Тут автором гольової передачі став Гачіновіч який вивів один на один з воротарем Йовіча, і той технічно пробив у сітку воріт.

Далі гра пішла на зустрічних курсах. Спершу більше атакували натхнені забитим м'ячем гості, а ближче до кінця тайму перевага знову перейшла до «Челсі». Але так ніхто і не забив, тож довелося командам грати додатковий час. І, треба сказати, що ближче до успіху в овертаймах був клуб з Німеччини. Принаймні двічі гравці «Айнтрахта» повинні були забивати, але Давид Луїс і Дзаппакоста вибивали м'ячі буквально з лінії воріт після небезпечних ударів Аллера, який вийшов на заміну

Довелося суперникам пробивати пенальті. Першим невдахою став капітан «Челсі» Аспілікуета, який не зумів переграти Траппа. Але в подальшому гравці «Айнтрахта» Хінтереггер і Пасьєнсія не забили з точки Кепе Аррісабалаге - воротар обидва удари парирував. І, таким чином, «Челсі вийшов до фіналу Ліги Європи.